Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ninja Gaiden 3

Team Ninja KoeiTecmo WiiU PS3 X360

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
331 odpowiedzi na ten temat

#211 Sylvan Wielki Napisany 17 grudnia 2011 - 18:32

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:
iluck85, powodzenia. Będzie potrzebne, ale głównie jeśli chodzi o samozaparcie. Samo MN nie jest jakoś dramatycznie ciężkie. Grasz w Demon's Souls, poradzisz sobie. Tym bardziej, że punkty kontrolne sa niezwykle często rozsiane. Jedna broń, jednak technika i sprawa znacząco ułatwiona. Większym wyzwaniem jest on line. Ale tu wystarczy, że słabszy gracz wykorzystuje non stop błąd gry, a drugi bije bossów. Zdecydowanie najgorszym motywem są te wszystkie 1.ooo coś tam. Do znudzenia. Tak przez kilkadziesiąt godzin.

Wydaje mi się, że NG trzecia będzie (pod względem poziomu trudności) dokładnie taka jak poprzedniczka. Czyli bardzo uniwersalna - najłatwiejszy poziom będzie przystępny dla każdego, a kto szuka wyzwania załączy MN i tyle- oczywiście to najlepsze z możliwych rozwiązań.



nie bedzie szacunu, bo ng2 to crap


No wiesz. Tak lubisz podpierać się ocenami, a przecież. NGS II ma bardzo wysoka średnia - ponad 83%,
  • 0

#212 iluck85 Napisany 17 grudnia 2011 - 19:32

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Podobno MN2 jest latwiejszy od Mn w jedynce.
Postawie kloca przechodzac gre 9 razy z jedna bronia. Typowy speedrun.
Najtrudniejsze sa ponoc te misje DLC.
  • 0

#213 Sylvan Wielki Napisany 17 grudnia 2011 - 19:47

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:
W obu częściach MN jest wymagający. Tyle, że w pierwszym NG punkty kontrolne są dość rzadko porozstawiane. Z drugiej strony "flying swallow" w poprzedniczce to istne morderstwo, poprawione w Sigma II.
  • 0

#214 cygus Napisany 13 stycznia 2012 - 08:16

cygus

    Pikachu

  • Narybek
  • 72 Postów:
Pojawiło się zdjęcie kolekcjonerki. Całkiem fajnie się prezentuje:


Dodany obrazek
  • 0

#215 Shinigami Napisany 13 stycznia 2012 - 13:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 398 Postów:
Demo DOA zawiera cztery postacie - Hayate, Hayabusa, Hitomi i Kasumi, o tym wiadomo. Nowością jest to, że tylko w kolekcjonerce. Podstawowa wersja gry dostarcza tylko dwójkę z nich, pewnie tę bez cycków.
  • 0

#216 Raikoh Napisany 13 stycznia 2012 - 17:14

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Wygląda zacnie. Ciekawe jaka cena będzie.
  • 0

#217 Raikoh Napisany 13 stycznia 2012 - 17:33

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Czyli standard - jakieś 60 funtów. Trzeba będzie się nad nią zastanowić.
  • 0

#218 Spuczan Napisany 14 stycznia 2012 - 07:16

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 077 Postów:
Strasznie podobają mi się te figurki. Widać, że nie wrzucili byle bubla.
  • 0

#219 Shinigami Napisany 31 stycznia 2012 - 22:38

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 398 Postów:

  • 0

#220 BeSOS Napisany 31 stycznia 2012 - 22:50

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Zalamka nieco z tymi qte wszedxie powciskanymi....nic tutaj nie robi wrazenia, ale graficznie to nigdy nie byl killer wiec ciagle sie ludze ze full jednak da rade...wyglada mi to wszystko jednak raczej srednio.

Fabula zapowiada sie na konkretna kupe.
  • 0

#221 iluck85 Napisany 31 stycznia 2012 - 22:56

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
A ktora czesc miala fabule ? :cf:
Mam nadzieje ze ta gra nie skonczy jak Ninja Blade.
QTE raz na misje ok, ujdzie w tloku, ale jak bedzie caly czas to porazka- Ninja Blade sie klania.
a link nic nowego nie pokazuje.
Cos czuje w gnotach ze to bedzie prostak jak Ninja Blade zero skilla ta gra bedzie wymagala.
  • 0

#222 BeSOS Napisany 01 lutego 2012 - 09:22

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
A gdzie napisalem ze kiedykolwiek fabula byla dobra? Tutaj po prostu zapowiada sie na mega kupsko :cf:
  • 0

#223 iluck85 Napisany 01 lutego 2012 - 09:41

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Napisales tak jakby poprzednie czesci mialy fabule.
Techniczna gra i bylo trzeba ogarniac co sie wciska nic wiecej- skill sie liczy nic wiecej ;p
  • 0

#224 Spuczan Napisany 09 lutego 2012 - 17:48

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 077 Postów:
Nigdy nie ukończyłem żadnej gry z tej serii ale to mi się podoba. I to podoba mi się tak, że gra od razu wskakuje do mojego TOP3 na Vitę. Przecież to jest majstersztyk! Aż się sobie sam dziwię, że nie widziałem wcześniej żadnego gameplayu z tej gry mimo iż czytałem wiele zachwytów i postów iluck85. Musisz-mieć na Vitę.

Sposób w jaki ninja zrzuca krew z katany wygląda fakinosom! Jak nic kupuję w pierwszej kolejności.
  • 0

#225 iluck85 Napisany 09 lutego 2012 - 17:51

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Jaka masz konsole ? Na PS3 masz 1 i 2 poprawione, nie wiem czy Sigma 1 ma krew czy zielone cos.
Na X ogarniesz 2, ale imo 2 ssie pale i zmuszalem sie do ogladania koncowych napisow.....
Jedynka mistrzostwo swiata. Jeszcze wersja Black na xboxa.... odpalisz na 360 bez zadnego problemu. Dostaniesz Lunara i poziom Master Ninja ;)
  • 0

#226 Nyjacz Napisany 10 lutego 2012 - 20:44

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 032 Postów:
Po przejściu Bayonetty przypomniałem sobie o mojej miłości do slasherów. Tyle, że mnie przeraża design Ninja Gaiden na tyle, że nie dotrwałem do końca żadnej przedstawicielki tej serii. Oraz, oczywiście, była za trudna.
  • 0

#227 xell Napisany 10 lutego 2012 - 21:41

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 371 Postów:
Ech, graficzny design Ninja Gaiden jest o wiele lepszy od Bayonetty.
  • 0

#228 Nyjacz Napisany 10 lutego 2012 - 21:49

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 032 Postów:
Wiesz, no, nie może się podobać każdemu wszystko. Jest DMC, jest NG, jest Bayo. Tamtemu nie podchodzi ten, tamtemu tamten, mi nie podchodzi NG. A cokolwiek by nie mówić, każda ta seria może stać obok siebie dumnie, bo są najwyższej jakości slasherami.
  • 0

#229 xell Napisany 10 lutego 2012 - 22:04

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 371 Postów:
Bayonetta to nie seria, przynajmniej na razie nie. :P Jak dla mnie Bayonetta jest najlepsza z tej trójki jednak, głęboki system walki plus bardzo dobry balans gry plus w miarę niezła choreografia, Ninja Gaiden 2 ma najlepszą choreografię walk, ale balans trudności jak dla mnie ssie pałę (może dlatego, że ja w to słabo gram, ale chyba nie), DMC ma zdecydowanie najsłabszą choreografię walk i najmniej ciekawy system, więc odpada w przedbiegach.
  • 0

#230 Sylvan Wielki Napisany 11 lutego 2012 - 11:48

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:

Ech, graficzny design Ninja Gaiden jest o wiele lepszy od Bayonetty.

Przecież każdy, gdy był chłopcem, chłonął filmy z ninja na motocyklach, którzy nie walczą kataną tylko za pomocą wyrzutni rakiet. :ph34r:
  • 0

#231 Holden Napisany 12 lutego 2012 - 23:03

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:

Po przejściu Bayonetty przypomniałem sobie o mojej miłości do slasherów. Tyle, że mnie przeraża design Ninja Gaiden na tyle, że nie dotrwałem do końca żadnej przedstawicielki tej serii. Oraz, oczywiście, była za trudna.

:lol2:
ale ty jestes slaby
  • 0

#232 Sylvan Wielki Napisany 29 lutego 2012 - 01:15

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:
Pierwsza część była łatwa, ale miała kiepsko rozmieszczone punkty kontrolne. W kontynuacji najniższy poziom trudności to banał, a wspomniane punkty są rozsiane co rusz.
Oczywiście najlepiej (uniwersalnie) byłoby gdyby podążała III ścieżką wyznaczoną przez poprzedniczkę.
  • 0

#233 Nyjacz Napisany 29 lutego 2012 - 08:14

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 032 Postów:
Ja przeszedłem NGII (prawie, nie pokonałem ostatniego bossa) na najłatwiejszym i było trudno, ale przyznaję, że grałem na odpier**l, bo większość gry mnie niestety odrzuca.
  • 0

#234 Texz Napisany 29 lutego 2012 - 11:37

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
przyciski do QTE można wyłączyć: http://www.dailymoti...rt-2_videogames

Grubo.
  • 0

#235 Sylvan Wielki Napisany 29 lutego 2012 - 12:14

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:

Ja przeszedłem NGII (prawie, nie pokonałem ostatniego bossa) na najłatwiejszym i było trudno, ale przyznaję, że grałem na odpier**l, bo większość gry mnie niestety odrzuca.


Włącz poziom MN dla odmiany/wyzwania, tak dla szoku kulturowego.
  • 0

#236 Raikoh Napisany 29 lutego 2012 - 17:24

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
No to będzie się działo. Liczę na kawał dobrej gry. No i biorę w premierę. Marzec ogólnie jest gruby. 5 mocnych tytułów.
  • 0

#237 InKal Napisany 09 marca 2012 - 14:55

InKal

    Blanka

  • Narybek
  • 224 Postów:


Włącz poziom MN dla odmiany/wyzwania, tak dla szoku kulturowego.




trzeba przejść grę na poziomie mentor żeby odblokować master.


tutaj przynajmniej coś widać - przede wszystkim jakieś czerwone gówno rozmazujące się po ekranie.



"Sup guys? Haven't been on in ages it seems. Anywho, I saw this is rumored to be removed from NG3 and I was wondering if you had heard about it...

-Only ONE weapon type (sword only) no dual katanas, no scythe, no dabilahro, no flails, no Lunar staff, no kusarigama, and so on

-Only ONE ninpo (which is basically a poorly implemented cutscene).

-No healing items (healing is only through using that single crappy ninpo attack)

-No shops

-No orbs

-No dismemberment (this added to the gameplay depth, since enemies changed tactics, forcing you to change yours)

-No flying body parts or meat chunks

-QTE's ("steel on bone? just a qte that interrupts the flow of battle constantly. OTE's during combat like that stupid slide under the truck BS). Boss battles have QTE's.

-Kunai Climb (just plain dumb)

-The silly looking infested arm (retarded)

-The reduced game length (bummer)

-The TERRIBLE multiplayer (lol, nuff said!!)

and who knows what else.

I'm honestly not looking forward to this at all. That was in a post over at gamefaqs."


GOTY
  • 0

#238 iluck85 Napisany 09 marca 2012 - 18:45

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Czyli bedzie MN w 3 ? Gulash nic nie napisal, jedynie dal minusa- nie dla hardcorowcow.

Nie wiem czy brac ta kolekcjonerke.... ultima juz wola 350zl, ale za 299zl mozna wyrwac. Nie wiem czy stowka jest warta artbooka,cd i figurki ktore nie bedzie kozacka.
Za ta stowke mozna kupic cos innego :cf:
  • 0

#239 Raikoh Napisany 09 marca 2012 - 20:42

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
OXM - 8/10
  • 0

#240 iluck85 Napisany 09 marca 2012 - 20:56

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Chyba zwykla i to jak stanieje do pulapu 130-150
  • 0



Inne z tagami: