Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tekken Tag Tournament 2

Bandai Namco WiiU PS3 X360 Arcade

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
150 odpowiedzi na ten temat

#31 Danteusz Napisany 23 września 2010 - 22:17

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Moja Asuka jest zawsze bardzo ładna :foch:
  • 0

#32 Kleksandra Napisany 23 września 2010 - 22:19

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
(A)suka jak dla mnie powinna zniknąć :P

Ale OK, Twoja jest super XD
  • 0

#33 Raikoh Napisany 23 września 2010 - 22:43

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Jak zniknąć? Hwoarang i Asuka to moje postacie :foch:
  • 0

#34 Lady Luck Napisany 24 września 2010 - 07:58

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:

Na szczęście jest to opcja, więc nie trzeba z niej korzystać


Tak, JA z niej korzystać nie muszę, za to tłukąc arcade/ dojo/ itp., jestem w tym momencie zmuszona oglądać zieloną Pandę z gniazdem na głowie, Xiao w niebieskich włosach, giga okularach, z deskorolką na plecach i rękawicą kuchenną przy pasie, czy metro- blond Hwoaranga obwieszonego łańcuchami i z gitarą na barach...
Zmienianie wyglądu postaci jest spoko, ale Japończykom (i pewnie nie tylko) powinno się zabronić tworzenia garderoby przy robieniu gier. Szczególnie tej.
  • 0

#35 Shinigami Napisany 24 września 2010 - 12:15

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Wcale nie. U mnie praktycznie każda postać ma coś pozmieniane w strojach (niektórzy zrobione całkiem inne) i teraz pasują mi o wiele bardziej, niż fabryczne. Trochę wyboru nie zaszkodzi, a że gra się z pokemonami tłukąc duchy? Mnie to bawi.

Harada potwierdził, że myślą nad przywróceniem w Tagu nieobecnych, choć dużo to ich już nie ma.
  • 0

#36 f5k Napisany 24 września 2010 - 13:17

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Kustomizacja dobra jest ok ale np walka z Law'em którego ktoś przerobił na pedała w żółtych spodenkach i z różowymi włosami to już wtedy nie jest dobry cutom tylko nedza i bezguście które już trzeba znosić w postaci niedorzecznej i żałosnej postaci jaką jest Bob. Tak czy siak tu sie niektórzy martwią Jun która powinna wrócić bo jest jedną z najważniejszych postaci w ewolucji tekkena a np ciekawe że nikt sie nie martwi o tym że minimum beda 4 jacki(P.jack, jack 2, gun gack, jack 5/6) czy jakieś durne kangury? Oby klimat wrócił w miare poważny jak w T4/T5 i ost dobry a nie jakieś marne utwory z T6
  • 0

#37 MonsieurWoland Napisany 24 września 2010 - 13:26

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

3. Starych postaci, czyli kogo?- bo wskrzesili już chyba kogo się tylko dało... Poza tym: team Jun + Asuka?


Alex, Jack1 - OLO to by było nawet zabawne :cf:
  • 0

#38 Lady Luck Napisany 24 września 2010 - 13:30

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:
f5k, poczytaj kilka postów wyżej (i chyba też na poprzedniej stronie): były głosy, że dziwadła są bardziej niż kiepskie, a kilka Jacków będzie sytuacją jeszcze bardziej dupiastą, niż walczące tak samo Jun i Asuka. Jak dla mnie gówniara powinna wylecieć, a Jun wrócić.
  • 0

#39 Nyjacz Napisany 24 września 2010 - 18:21

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 020 Postów:
Ja od DR gram Lili. Nauczyłem się nią grać, jestem przyzwyczajony i nie chce mi się zmieniać swojej postaci. Tak to zawsze grałem Yoshimitsu i Kazuyą - lubiłem ich design i styl walki. Niestety w T6 Yoshi przeszedł dość duże zmiany (zarówno designerskie jak i combosowe) i już mi się tak nie podoba.
  • 0

#40 Kradziej Napisany 24 września 2010 - 19:16

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Ja od DR gram Lili. Nauczyłem się nią grać, jestem przyzwyczajony i nie chce mi się zmieniać swojej postaci. Tak to zawsze grałem Yoshimitsu i Kazuyą - lubiłem ich design i styl walki. Niestety w T6 Yoshi przeszedł dość duże zmiany (zarówno designerskie jak i combosowe) i już mi się tak nie podoba.

Prosto zapytam: Lili to ta hawt laska, którą dodali w DR?
Też nią grałem :^^:
  • 0

#41 Nyjacz Napisany 24 września 2010 - 19:28

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 020 Postów:
Twoja rówieśniczka :D. Jasnowłosa taka.
  • 0

#42 Shinigami Napisany 24 września 2010 - 19:29

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Grałeś kimś, kogo imienia nie znasz? :P
  • 0

#43 Kradziej Napisany 24 września 2010 - 19:52

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Grałeś kimś, kogo imienia nie znasz? :P

To było, panie, w roku królewskim 2007. Jestem tak stary, że pamięć ma działa już bardzo słabo ;)

Twoja rówieśniczka . Jasnowłosa taka.

O dwa z hakiem latka starsza: http://tekken.wikia..../Lili_Rochefort
Ale spoko, nie przeszkadza mi to ;)
  • 0

#44 f5k Napisany 25 września 2010 - 10:52

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
LL->No nie wiem dlaczego nie może być np takiego samego stylu walki tylko że ataki inne tak ja ma np Julia/Michelle, Anna/Nina... poza tym to tylko TTT2 czyli w T7 raczej sie Jun nie ukaże choć szkoda bo imo lepsze dwie podobne postacie(podnobne a nie clony:P ) a nie jakieś nowe denne postacie które dobitnie pokazują że Namco nie umie już dobrych postaci wymyślać.
  • 0

#45 Lady Luck Napisany 25 września 2010 - 11:37

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:
Nie zrozumiałeś; niech oni wszyscy walczą kung fu (ten sam styl, tak?), ale ciosy mają inne. Na co -na przykład- Edward i Krystyna na osobnych ikonach, jeśli walczą praktycznie tak samo? (i nie, różnica pięciu ciosów przy kilkuset się nie liczy) Wyłącznie o to chodzi, bo w tym momencie tagowanie to nic innego jak spłycanie sprawy, bo grasz tak naprawdę ciągle tą samą postacią tylko w innych ciuchach.
  • 0

#46 f5k Napisany 26 września 2010 - 21:21

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Rozumiem że chodzi ci o to by nie można było tworzyć zespołów z postaci które walczą bardzo podobnie, no ale takie coś żeby było sprawiedliwe to musieliby bardzo zmienić to rozwiązanie od czasów TTT no ale troche to mało by było fair skoro King Armor/King, Hwoarang/Beak, Michelle/Julia robią bardzo podobne ciosy pomimo tego że niby są innymi postaciami to żeby było sprawidliwie trzeba było by ich dać na alternatywny strój dla jednej z tym podobnych postaci ale raczej sie tak nie stanie choć pewnie gdyby był brat Paula(z równie przesadzonymi niektórymi ciosami:p) w TTT2 to bym nie narzekał na tamte podobne postacie :rolleyes:
  • 0

#47 Shinigami Napisany 26 września 2010 - 22:05

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
E tam, Kingi oraz Hwo i Beak wcale nie są aż tak podobni, wręcz przeciwnie. To nie Mina i Kilik ;)
  • 0

#48 simian raticus Napisany 27 września 2010 - 18:54

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:
No to napatrzymy się na białe majteczki "panienek grafikowych". :mrgreen:
  • 0

#49 Sylvan Wielki Napisany 13 października 2010 - 21:34

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 619 Postów:

Nie zrozumiałeś; niech oni wszyscy walczą kung fu (ten sam styl, tak?), ale ciosy mają inne. Na co -na przykład- Edward i Krystyna na osobnych ikonach, jeśli walczą praktycznie tak samo? (i nie, różnica pięciu ciosów przy kilkuset się nie liczy) Wyłącznie o to chodzi, bo w tym momencie tagowanie to nic innego jak spłycanie sprawy, bo grasz tak naprawdę ciągle tą samą postacią tylko w innych ciuchach.

Tak się składa, że akurat te dwie postaci różnią się bardzo - co udowodnił już T4. Dodatkowo należy zaznaczyć, że zawodnicy, a i owszem, są obdarzeni dziesiątkami ciosów specjalnych, ale i tak stosuje się raptem kilka.


Rozumiem że chodzi ci o to by nie można było tworzyć zespołów z postaci które walczą bardzo podobnie, no ale takie coś żeby było sprawiedliwe to musieliby bardzo zmienić to rozwiązanie od czasów TTT no ale troche to mało by było fair skoro King Armor/King, Hwoarang/Beak, Michelle/Julia robią bardzo podobne ciosy pomimo tego że niby są innymi postaciami to żeby było sprawidliwie trzeba było by ich dać na alternatywny strój dla jednej z tym podobnych postaci ale raczej sie tak nie stanie choć pewnie gdyby był brat Paula(z równie przesadzonymi niektórymi ciosami:p) w TTT2 to bym nie narzekał na tamte podobne postacie :rolleyes:

Dokładnie. Poza tym: Korea team, czy tez Chang team były niezwykle popularne (i potężne zarazem).

Wystarczy przyuważyć charakterystykę łokcia Juli i jej matki. Niby podobne, ale u tej drugiej cios ten nie zwala przeciwnika z nóg, a na CH umożliwia gwarant, w postaci 4, co daje nam.... JS i kolejnych sześć łokci, a to, po tak mocarnym zagraniu - szybkie, błyskawicznie egzekwowane, na mid, bezpieczne, z więcej niż przyzwoitym zasięgiem.

Grunt, że charakterystyka danych ciosów będzie bliższa tej z T6. Dzięki temu mamy pewność (no, niemal), iż odbędzie się bez kapy z udziałem takich postaci, jak: Julia, Wang, Ganryu, Fury.
  • 0

#50 Shinigami Napisany 08 listopada 2010 - 08:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Trzymajcie:

  • 0

#51 Lady Luck Napisany 08 listopada 2010 - 18:08

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:
Lol, co się tam wyprawia :lol:
  • 0

#52 Shinigami Napisany 08 listopada 2010 - 18:17

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Zbicie chwytu z udziałem wszystkich czterech walczących powaliło mnie na ziemię. Mojego kumpla zresztą też ;D
  • 0

#53 Lady Luck Napisany 08 listopada 2010 - 18:18

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:

Zbicie chwytu z udziałem wszystkich czterech walczących powaliło mnie na ziemię. Mojego kumpla zresztą też ;D


To właśnie szczególnie :lol:
  • 0

#54 MonsieurWoland Napisany 08 listopada 2010 - 19:05

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Grunt zeby acziki byly proste, tak jak w T6 :cf:
  • 0

#55 Sylvan Wielki Napisany 09 listopada 2010 - 15:48

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 619 Postów:
I oby charakterystykę poszczególnych zagrań zmieniono, by na turniejach nie królowały drużyny: Stevenson + Feng wespół z Fury + Bob.
  • 0

#56 Shinigami Napisany 24 grudnia 2010 - 17:49

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:


Nowe chwyty, postać i młodszy Henryk.
  • 0

#57 Lady Luck Napisany 24 grudnia 2010 - 23:19

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:
Świąteczna arena i team Hwoarang+ Baek :tak:
  • 0

#58 Shinigami Napisany 12 stycznia 2011 - 20:51

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
O imieniu nowej postaci oraz kilku innych pierdołach:
http://www.andriasan..._tag_character/
  • 0

#59 Shinigami Napisany 17 stycznia 2011 - 15:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Skrinusie i nowy Yoshi:
http://www.famitsu.c...ZzmLCt6D3M.html
  • 0

#60 Lady Luck Napisany 17 stycznia 2011 - 16:18

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:
Faceci wyglądają, jakby im skóra miała zaraz popękać od mułów i pulsujących żył...
  • 0



Inne z tagami: