Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tekken Tag Tournament 2

Bandai Namco WiiU PS3 X360 Arcade

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
150 odpowiedzi na ten temat

#61 Kleksandra Napisany 17 stycznia 2011 - 18:14

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Plastic fantastic - Tekken skończył się na Kill'Em All :neutral:
  • 0

#62 Kradziej Napisany 17 stycznia 2011 - 18:26

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
I tak 99% odbiorców interesują w tej grze bardziej panie, niż panowie :olo:
  • 0

#63 Lady Luck Napisany 17 stycznia 2011 - 18:34

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:
Które tez są szkaradne.
Asuka mogłaby wreszcie zmienić ten żałosny kombinezon...
  • 0

#64 f5k Napisany 18 stycznia 2011 - 10:20

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Tekken nigdy nie dorówna części 3 taka prawda ale Tag 2 wygląda w tej chwili lepiej i to znacznie niż T6, nie wiem jednak po cholere w każdej części począwszy od 4 zmieniają wygląd Yoshiego który był najlpepszy w T3/Tag 1... a teraz pytanie do narzekających:
Czego wy oczekujecie od nowych Tekkenów? Zbalansowania postaci? Świetnych aren? Świetnego soundtracka? Poważnych zakończeń/otoczki?
  • 0

#65 Sylvan Wielki Napisany 18 stycznia 2011 - 11:05

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 620 Postów:
Zależy jak na to spojrzeć. Ocenami - marne szanse. Radością płynąca z rozrywki - tu ciężko na przestrzeni lat przyrównywać te gry.

Patrząc z perspektywy czasu, taki T3 był/jest niezwykle prostacki.

Weźmy chociaż gwaranty po iWR+3 (wyskok z butem podczas biegu, ale w formie natychmiastowej, nieomal z miejsca). Tak masakrował gardę oponenta, że wchodziły (gwarantowane) mordercze kombinacje.
Na największym turnieju na rodzimej ziemi (notabene współorganizowanym przez ekipe z N+), pewien gracz rozgromił wszystkich Kumą stosując taką taktykę:

iWR+3, p+1+2, p,p+2.

Przyjęty na blok wyskok, powodował, że machnięcie łapami zadawało obrażenia i nokautowało przeciwnika, po czym obrywał kolejny raz - jak leżał, to na ziemi, a jak wstawał, to cios go wybijał.

Super system, prawda.....

Innymi grało się równie kolorowo. Przykłąd - TO i d+1, o którym swego czasu wspominałem (dla przypomnienia, superszybki (10fps) poking, który unika ciosów idących wysoko. Zatrzymujemy niemal wszystko, po czym D/F+2_WS+2. Podcinka (kontynuujemy buffalo horn), wymieniana z ogłuszeniem. Oczywiście podcięcie idzie nisko, a uderzenie podczas wstawiania to "mid".
I tak przez całą grę.

T3 to najlepsza część serii, a przy tym numero uno na PSX (oceny). Jest także jedną z najwyżej ocenianych pozycji w historii, niemniej systemu ni jak do tego, który T6 prezentuje lub/i TTT2 będzie prezentował, nie da się przyrównać.

Wiesz f5k, system walki International Karate także zachwycał, dwadzieścia lat temu.

A czego gracz oczekuje oO No cóż, to zależy jaki gracz.

Balansu nigdy nie było i nigdy nie będzie. Świetne areny to kwestia gustu. Jak dla mnie niedoścignionym wzorem w serii Tekken (i chyba nie tylko w niej), jest: Moonlit Wilderness



Muzyka, klimat, design, cała otoczka - mistrzostwo świata.

Niemniej w każdej odsłonie można znaleźć lepsze/gorsze miejscówki, tak tez zapewne w TTT2 będzie.

Ścieżka dźwiękowa - patrz "areny".

Zakończenia Oo Heh, będzie jak zawsze. Trafią się i te wyborne (vide DJ T5), zabawne, jak i te, które zapomni się po obejrzeniu.

Ja oczekuję równie świetnej gry co T6. Właściwie to z oczywistych względów, lepszej. Tylko niech on line będzie na miarę tego z (S)SF4. Inaczej do bitki pozostanie mi Scorpio, kilku znajomych z rodzimego kraju, kilku z zagranicy, a z resztą, niechciane lagi. A ja chcę mordu na większej ilości graczy.
  • 0

#66 Lady Luck Napisany 18 stycznia 2011 - 12:46

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:

Tekken nigdy nie dorówna części 3 taka prawda ale Tag 2 wygląda w tej chwili lepiej i to znacznie niż T6, nie wiem jednak po cholere w każdej części począwszy od 4 zmieniają wygląd Yoshiego który był najlpepszy w T3/Tag 1


Dokładnie.
Widzę "a teraz Yoshi", myślę "ojj, będzie jazdaaa". W T3/TTT miał kozacki design :skacze:

a teraz pytanie do narzekających:
Czego wy oczekujecie od nowych Tekkenów? Zbalansowania postaci? Świetnych aren? Świetnego soundtracka? Poważnych zakończeń/otoczki?


Hmm... wszystkiego? :P
Balans zawsze mile widziany.
Areny różne, ale nie żałośnie kiczowate (serduszka u Lili...). Fajnie spisał się na tym polu TTT, modyfikacja i unowocześnienie tego, co tam widzieliśmy (reagujący gapiowie w szkole, którzy się rozbiegają? "spontaniczne" komentarze i podśpiewy na planszy z capoeirzystami? miodzio) plus jakieś nowości w podobnym stylu i jest git :)
T3, TTT i T5 miały, uważam, najlepsze sountracki (i w tej kolejności bym je poustawiała, gdyby ktoś kazał mi je poukładać od tego naj).
Do zakończeń i otoczki już dawno straciłam nadzieję, że nie będę się czuła zażenowana, że je oglądam. A szkoda.
  • 0

#67 f5k Napisany 19 stycznia 2011 - 14:50

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
No to chyba każdy ma inne oczekiwania, Sylvan mi tu i nie tylko mi mówi o tym że system w T6 jest nalepszy bo najbardziej zbalansowny... cóż po wielu godzinach spędzonych w T6 przyznaje że sam gameplay ratuje gre bo nie ma przepakowanych postaci ale problem tekken 6 leży w tym że ost jest ledwo dobry, areny ok znajdzie sie pare dobrych ale bywają też żenujące typu Alpy, mapy są za małe i to że są wielopoziomowe tylko hamuje grafike która mogła by być lepsza i spowalnia loadingi... customizacja to jakaś niby próba progresu tylko że np Law z różowymi włosami i w różowych majtach to nędza... co do lagów to ostatnio Harada sie wypowiadał na jakimś podcaście że do tekkena ciężko stworzyć dobry network kod bo to najszybsza bijatyka itd itp nie wiem ile w tym prawdy.
Z tym że jako graczowi Tekkenowemu(posiadam każdego Tekkena oprócz części 1) który nie chodzi na turnieje tylko gra mase czasu z znajomkami który jako tako grają w tekkena chodzi o całokształt i tu dochodzimy do sprawy T4, jako całokształt daje rade ale gameplay leży a Tekken 6 odwrotnie. Jak narazie otoczka naj dla mnie to T3>T2/T4>TTT>T5>T6... ost T3/T2>T5>TTT/T4>T6...
Miło by było jakby dopracowali każdy aspect TTT2, no przynajmniej narazie sie zapowiada bdb o ile tego nie zniszczą
  • 0

#68 Shinigami Napisany 10 lutego 2011 - 00:44

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Dodany obrazek
Nowe info z Famitsu :)
http://www.versuscit...fo-via-famitsu/
  • 0

#69 Raikoh Napisany 18 lutego 2011 - 09:35

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Prezentacja gry.

http://www.giantbomb...etails/17-3814/
  • 0

#70 Lady Luck Napisany 18 lutego 2011 - 14:59

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:
O_O Czy ja tam widziałam Jun?

Fajnie wygląda tagowanie na dwupoziomowych arenach :)(i wraca Mishima High School :klaszcze: )
Customy dla postaci, widzę, bogate, ale oczywiście tandetne :/
  • 0

#71 Shinigami Napisany 18 lutego 2011 - 17:41

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
No tak, to, że oprócz multum normalnych ciuchów pojawiły się głupawe przedmioty od razu przesądza o jakości wszystkiego :P

Tak, to pewnie Jun. A i Ogr coś wygląda jak zrobiony z Jinpacza. Ogólnie wypasik.
  • 0

#72 Shinigami Napisany 27 lutego 2011 - 12:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
http://www.twitvid.com/EUPK4
Częściowo powraca Devil Kazuya.
  • 0

#73 Sylvan Wielki Napisany 06 marca 2011 - 15:06

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 620 Postów:
Niezłe rozwiązanie. Nie obraziłbym się, gdyby można było stworzyć Devila (poprzez przebieranki).

Dodany obrazek
TO wygląda wprost kapitalnie.
  • 0

#74 Veeroos Napisany 06 marca 2011 - 18:38

Veeroos

    Mega Man

  • Narybek
  • 95 Postów:

Czego wy oczekujecie od nowych Tekkenów? Zbalansowania postaci? Świetnych aren? Świetnego soundtracka? Poważnych zakończeń/otoczki?

Zbalansowania postaci, klimatycznych aren, spójnego i konkretnego OST'a na miarę T3, powrotu Tekken Dojo (to powinien być już stały element), lepszego udźwiękowienia walk (tych sampli pamiętających czasy T2 już się słuchać nie da, nowy MK zapowiada się pod tym względem znakomicie, mogłoby Namco podlookać co nieco), tylko tyle i aż tyle ;)
  • 0

#75 Sylvan Wielki Napisany 25 marca 2011 - 16:28

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 620 Postów:
http://www.facebook....439223

Devil Kazuya.
  • 0

#76 Shinigami Napisany 21 kwietnia 2011 - 12:39

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
http://video.ak.fbcd...0253abe8d4fc5c0
Jun
  • 0

#77 Shinigami Napisany 15 maja 2011 - 16:50

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Intro z arcade. Całkiem niezłe, szczególnie w porównaniu do tej abominacji z szóstki.
http://www.facebook....439223

Przy okazji, Harada wspominał niedawno, że tym razem stroje postaci będą się brudziły podczas walk.
  • 0

#78 Lady Luck Napisany 15 maja 2011 - 19:41

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:
O kurde, szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że mi się do spodoba :D I strasznie mi się podoba powrót muzyki z intra z TTT :klaszcze:
  • 0

#79 Gość_Taikun_* Napisany 15 maja 2011 - 19:54

Gość_Taikun_*
  • Goście
intro jest przekarwafachowe
  • 0

#80 Sylvan Wielki Napisany 15 maja 2011 - 22:20

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 620 Postów:
Filmik z Tekken: Blood Vengeance zrobił na mnie znacznie większe wrażenie. Zobaczymy co pokaże całe intro z nowego TTT.
  • 0

#81 Lady Luck Napisany 16 maja 2011 - 20:18

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:
No nie specjalnie, odrzutowa Panda sprawiła, że straciłam wszelkie nadzieje, heheh :P
Od trailera bardziej podoba mi się intro (chociaż wciąż nie ma startu do tego z pierwszego TTT).
  • 0

#82 burnstein Napisany 16 maja 2011 - 20:24

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 134 Postów:
Jako OFICJALNY HEJTER TEKKENA polecam zainteresować się jakimiś innymi, wartościowymi grami.
  • 0

#83 ACZ Napisany 16 maja 2011 - 21:29

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:

Jako OFICJALNY HEJTER TEKKENA polecam zainteresować się jakimiś innymi, wartościowymi grami.

+1

A co do hejtera to jesteś, ale zaraz po mnie.
  • 0

#84 f5k Napisany 24 maja 2011 - 09:01

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Wyciekło sporo filmików z lokalnych testów TTT2 i powiem jedno: klimatycznie i muzycznie imo jest to poziom TK5, powrót mapek typu szkoła, mapka jina z tk3, zimowy zamek z tk5dr, moonlight wilderness z tym że teraz walczymy w ruinach które były w oddali, arena z tk4 i jeszcze pare przemawia za tym tekkenem choć do bounda i rage'a trzeba już przywyknąć ano i do customizacji. A co do hejterów to za czasów tk3 pewnie też nienawidzili tej serii choć wtedy mogło sie wydawać że poprostu nie umieją w to grać;)
  • 0

#85 Veeroos Napisany 26 maja 2011 - 17:30

Veeroos

    Mega Man

  • Narybek
  • 95 Postów:
http://www.youtube.c...r/Gaboyashalamb - jakiś typek wrzucił fragmenty OST'a, jak dla mnie słabo się to zapowiada :|
  • 0

#86 Shinigami Napisany 08 czerwca 2011 - 13:08

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Namco szykuje Tekken: Hybrid, czyli stary TTT w HD i nowa animacja (w sensie film).
  • 0

#87 Lady Luck Napisany 08 czerwca 2011 - 13:56

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:
Najs :^^: Chociaż wstępną animację TTT mieł genialną i nic bym w niej nie zmieniała- może poza podrasowaniem grafiki.
  • 0

#88 Shinigami Napisany 08 czerwca 2011 - 13:58

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Ale mie o to chodzi:

A zwiastun Hybrydy tu:

  • 0

#89 Lady Luck Napisany 08 czerwca 2011 - 14:10

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:
Aaaaa, że ło ten film :mrgreen:
Nie ma już latającej Pandy????? :cry:
:P
  • 0

#90 Sylvan Wielki Napisany 15 czerwca 2011 - 13:44

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 620 Postów:
Tak, TTT to mocno podrasowana poprzedniczka. Bardzo mocno. Zmieniono system w znaczący sposób (uniwersalne niskie zbicia, tryb wymiany zawodników), postaci otrzymały nowy potencjał bojowy dzięki zrodzonym na potrzeby tejże odsłony atakom. Wspomnieć należy chociażby t+4 u syna Kazuyi. Jakież dawało to pole manewru. O t+1 Furiata nie wspominam nawet, gdyż to jego najlepsza akcja od lat.

Inna sprawa, że T3 grą wybitna był. Ulepszony niemalże do granic, TTT na PS2, z grafiką, która zrównała z ziemią pozostałe gry odgórnie skazany był na sukces.
Problem w tym, że TTT2 to rozwinięcie T6, który ani wybitny, ani tym bardziej piękny nie jest.
  • 0



Inne z tagami: