Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uncharted: Golden Abyss


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
274 odpowiedzi na ten temat

#91 ACZ Napisany 01 lutego 2012 - 22:20

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Dorotka Gardias jako Marisa Chase, partnerka Drake'a.

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek
  • 0

#92 MonsieurWoland Napisany 13 lutego 2012 - 19:20

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
7.0 od g-spotu. Fail. Gra laduje jednak na wishliscie z wzgledu na universum.
  • 0

#93 Wezyr Napisany 13 lutego 2012 - 19:22

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:
8.5 od IGN, chociaz klasa nizej od poprzednikow.
  • 0

#94 Danteusz Napisany 13 lutego 2012 - 19:31

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

7.0 od g-spotu. Fail. Gra laduje jednak na wishliscie z wzgledu na universum.

Dziwne, Sony robi kampanię reklamową Vicie za 50 mln, a poskąpili na dobrą ocenę od GS :hmmm:
  • 0

#95 MaxVarEmreis Napisany 13 lutego 2012 - 19:34

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Dziwne, Sony robi kampanię reklamową Vicie za 50 mln, a poskąpili na dobrą ocenę od GS :hmmm:

A po co?? Geyspot i tak czyta tylko shinian, reszta zlewa. Szkoda kasy :cf:
  • 0

#96 BeSOS Napisany 13 lutego 2012 - 22:07

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja dzieki uprzejmości ziomka już skończyłem. Zajeło mi to ok 6h, ale cisnąłem na easy czego żałuję w sumie bo wyzwanie zerowe a przeciwnicu tepi jak but....no ale z tego co czytam na normalu wiele lepiej nie ejst :cf:

IMO Golden Abyss nie jest ani system sellerem ani killerem, jest ok i tylko ok bo jednak wersje na PS3 ustawiły poprzeczkę tak wysoko, ze chyba nikt nawet nie zakładał, ze gra im dorówna.
To co mi najbardziej przeszkadzało to brak zróżnicowania, wywalono wszystkie set pieces i mamy w zasadzie tylko strzelanie i skakanie, zagadek sztuk trzy naliczyłem, niestety prościutkie, reszta to imo zbędne układanie podartych map za pomocą touch screena (stpouje to rozgrywke na 2-3 minuty i jest niepotzrebne bo obowiązkowe...)...więc po jakims czasie wkrada się znużenie, coś co nigdy nie miało miejsce w U2 czy U3 - nie pomagają tez nowe postacie - nowy koles jest drazniący i po prostu słaby, laseczka niestety równiez nie ma startu do Eleny i Chloe, nie ma charakteru jak dla mnie i jest z deczka bezpłciowa....jak zresztą sama fabuła, no nie trzyma to w napięciu nieststy. Do tego 90% gry dzieje się w bardzo podobnych lokacjach, nie ma tutaj zróżnicowania, od poczatku do końca mamy las tropikalny, troche ruin i baraków w dżungli, słabo....

Co do oprawy to jest jak na handhelda nowa jakośc ale do PS3 oczywiście jest sporo do nadrobienia - najbardziej widac po postaciach, oczy, zęby, włosy, tekstury ciuchów, jest bliżej past genów imo niż PS3, ale nadrabiają miejscówki, czasem widoczki potrafią rozmarzyć, ale tez sporadycznie niestety :) Najblizej tej grze imo do jedynki ale nie znaczy to, ze ejst tak samo dobra, a raczej tak samo mało urozmaicona :cf:

Z bajerków pod możliwości Vity jest ejden fajny ale nie bede spoilował bo faktycznie ejst fpytke i tzreba samemu to odkryć, cała reszta jak zoomowanie touchscreenami ssie, podobnie jak utrata równowagi na kłodach czy cięcie bambusa maczetą - widać, ze usilnie wpychali dotykowe sterowanie.

Ja bym grze dał słabe 8/mocne 7 bo jednak to Uncharted, jest Drake (nawet trzyma poziom) i to w zasadzie tyle, ale mi wystarczyło, nie kręcę nosem bo miałem luksus sobie w to pograć za free, ale 1500 bym nie dał :nie:
  • 0

#97 iluck85 Napisany 13 lutego 2012 - 23:12

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Ale to chyba przypadlosc kazdej nowej konsoli-trudne poczatki, malo gier trudno cos wyszukac dla siebie + wysoka cena samego sprzetu.
  • 0

#98 ACZ Napisany 13 lutego 2012 - 23:19

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
to juz wiem dlaczego Jedyn dzis gral w demo U1 na szrocie. chcial porownac grafe. ;]
  • 0

#99 ogqozo Napisany 14 lutego 2012 - 01:18

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Edge: "To nadal Uncharted. Trochę okrojone, ale wystarczy". Nie wiem, czy istnieje bardziej smutny komplement. EGM i GameInformer narzekają na pierdółkowaty gameplay i sterowanie dotykowe. Czyli w sumie tak jak się spodziewałem na razie to wygląda. Ciekaw jestem, czy z Gravity Rush chociaż coś wyjdzie. Demko jest całkiem spoko, ale mam obawy, że cała gra będzie tylko lekko je rozwijała.
  • 0

#100 BeSOS Napisany 14 lutego 2012 - 07:31

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

to juz wiem dlaczego Jedyn dzis gral w demo U1 na szrocie. chcial porownac grafe. ;]


Ach cycek, czujny niczym ważka :^^:

Troszke sie U postarzalo, szczegolnie otoczenie nieco puste i tutaj wersja na Vite jest do przodu, postacie maja mniej szczegolow ale ogolnie i tak uwazam ze gra wyglada lepiej niz Golden Abyss ,leepsze tekstury, animacja etc. Wlaczasz Uncharted i od razu wylewa sie na ciebie wiadro cudnego klimatu tworzonego przez postacie,mswiat i fabule - w GA imo tego nie ma.
  • 0

#101 ACZ Napisany 14 lutego 2012 - 14:12

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
launch trailer

  • 0

#102 Texz Napisany 14 lutego 2012 - 14:25

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Trailerek U3 był efektowniejszy... o wiele.
  • 0

#103 Cola Napisany 18 lutego 2012 - 13:14

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Z efektownością do U3 nawet w trailerze mało która gra może podskoczyc. Tu nie jest zle, czuc klimacik przygody.
  • 0

#104 hubson Napisany 23 lutego 2012 - 22:09

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
Gram od wczoraj:
- fabuła ok, rozkręca się powoli
- grafika: vita nic dodać nic ująć - najwyższa klasa
- polski dubing jest ok, ale gardias nie podołała zadaniu, jest po prostu słaba i kompletnie bezpłciowa
- sterowanie jest w porządku, ekran dotykowy wykorzystano z pomysłem, a że można grać normalnie i za pomocą ekanów to na +
Bardzo dobra gra, ale nie jest warta 189 zł. Moją kupiłem za 135 i to jest dobra cena, choć 99 pln to idealna cena jak za nią.
  • 0

#105 117 Napisany 24 lutego 2012 - 04:01

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
w sumie to sie lekko rozczarowalem grafika.
  • 0

#106 BeSOS Napisany 24 lutego 2012 - 08:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Postacie w GB wygladajanjak z dwojki ale sa bardziej kanciaste i tekstury na nich za brzydsze. Nawet w jedynce pomimo mniejszej ilosci detali postacie wygladaja znacznie lepiej. Ze nie wspomne o wykonaniu Chase i calej reszty. Oprawa imponuje jak na handhelda ale nie ma bata zeby cokolwiek robilo w niej wrazenie jesli ma sie w domu ktoregos z next-genow.
  • 0

#107 Spuczan Napisany 24 lutego 2012 - 09:46

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 055 Postów:

EGM i GameInformer narzekają na pierdółkowaty gameplay i sterowanie dotykowe.


Czyli jednak nie sprostali zadaniu i wrzucili sterowanie nie siłę.

- polski dubing jest ok, ale gardias nie podołała zadaniu, jest po prostu słaba i kompletnie bezpłciowa


Nie wiem po co ją tam pchali. Żeby mieć laskę na premierę? Wolałbym jakąś utalentowaną i uzdolnioną dziewczynę która przynajmnie wie jak operować swoim głosem. Ale niestety z kobiet żadna nie przychodzi mi do głowy. Gardias to nie ta sama liga co Kolberger, Fronczewski, Boberek i Kownacka.
  • 0

#108 Texz Napisany 24 lutego 2012 - 10:53

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Ograłem demo.

Aliasing :fp:
  • 0

#109 robbo2k Napisany 24 lutego 2012 - 13:22

robbo2k

    Mega Man

  • Narybek
  • 101 Postów:
Ograłem demko i wrażenia sa takie iz grafika nie powala. Z drugiej jednak strony nie ma co wybrzydzac przy Residencie na 3DS to majstersztyk. Zarówno lokacje jak i strzelanie a zwłaszacza urozmaicony gameplay wypada duzo lepiej niz w producie Capcomu na 3DSa.
  • 0

#110 Matt Napisany 25 lutego 2012 - 00:15

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Skonczylem na hard. Niech mi ktos powie plis, czy po ukonczeniu gry moze rozpoczac new game na crushing, czy tez crushing dostepny jest tylko w chapter select? Nie wiem, czy to glitch, ale po skończeniu gry na hard i wejściu na new game, nadal najwyższym możliwym trybem jest hard. Natomiast bawiąc się osobno w chaptery, mogę jechać na crushing. U Was też tak jest?
  • 0

#111 hubson Napisany 26 lutego 2012 - 14:16

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
Si - crushing mam po przejściu na normalu.

Swoją drogą to początek trochę mnie zraził, ale później to już jak pisałeś pełnoprawne uncharted. Końcowa lokacja to poezja dla oczu.
  • 0

#112 piteros29 Napisany 26 lutego 2012 - 15:08

piteros29

    Chocobo

  • Narybek
  • 12 Postów:
Nieee, po 2 dniach grania stwierdzam, że Resident Evil Revelations na 3DS wcale NIE WYGLĄDA gorzej do Uncharted. Po pierwszej euforii "wow jak to wygląda" stwierdzam, że różnica jest ale nie aż tak duża. Następna generacja gier na PS VITA zabije nas graficznie...


Ograłem demko i wrażenia sa takie iz grafika nie powala. Z drugiej jednak strony nie ma co wybrzydzac przy Residencie na 3DS to majstersztyk. Zarówno lokacje jak i strzelanie a zwłaszacza urozmaicony gameplay wypada duzo lepiej niz w producie Capcomu na 3DSa.


  • 0

#113 hubson Napisany 26 lutego 2012 - 15:26

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
Wygląda, ale różnica nie jest zabójcza, jednakże jest widoczna od razu. Uncharted jest nierówne - początkowo nie miałem efektu: wow jak to wygląda, ale im dłużej grałem tym było lepiej, a końcówka to bajka.

Szkoda, że czasami zdarzają się przycięcia...
  • 0

#114 iluck85 Napisany 26 lutego 2012 - 15:49

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Mi sie podoba zoomowanie snajperka tylnim panelem- ciekawe i dosyc udolnie wychodzi.
  • 0

#115 hubson Napisany 26 lutego 2012 - 19:16

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Mi sie podoba zoomowanie snajperka tylnim panelem- ciekawe i dosyc udolnie wychodzi.


Tak samo można wchodzić po linie i wiosłować. Zrobione z pomysłem i nie na siłę.
  • 0

#116 Matt Napisany 26 lutego 2012 - 19:48

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Hubson - wchodzisz w New Game i możesz zacząć przygodę na crushing, czy tylko w zakładce 'chapters' masz ten crushing. Napisz mi proszę.

Boję się, że wyłapałem jakiegoś glitcha i nawet jeśli przejdę wszystkie chaptery na crushing, nie wpadnie mi trophy.
  • 0

#117 Matt Napisany 03 marca 2012 - 23:18

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
No dobra, minęło trochę czasu, trochę poszperałem w necie, trochę odblokowałem - jestem na ostatniej prostej do platinum trophy. Uncharted Golden Abyss ma kilka glitchy, które pozornie uniemożliwiają zdobycie platyny, ale tak naprawdę to pryszcz i trzeba te niedociągnięcia ignorować. Po pierwsze - tryb crushing nie pojawia się po przejściu gry w New Game. Jeśli chce się złapać złote trophy za 'Finish game on crushing mode' należy sobie odpalić zakładkę chapters i tam jechać je pokolei (lub nie) na crushingu.

Po drugie - w 26 rozdziale pojawia się zagadka (zdrapka) która po jednokrotnym rozwiązaniu - znika na zawsze :) jest to jedyna zdrapka, której nie można dwu - trzy - czterokrotnie obczajać. Mało tego - jej rozwiązanie kompletnie nie zapisuje się w żadnych statystykach! Innymi słowy człowiek głupieje, bo wie, że coś odblokował, ale ekran statystyk pokazuje same zera. Należy jednak dzielnie brnąć przed siebie, a ekrany statystyk ochoczo zapełnią się na maxa.

Zdania nie zmieniam - to zaje.bisty uncharted - znacznie lepszy od trzeciej części! Gram drugi raz, na crushingu, szukam wszystkich zagadek - jest kapitalnie! Polecam każdemu, kto chce kupić vitę i szuka dobrej pozycji na start!
  • 0

#118 BeSOS Napisany 04 marca 2012 - 11:18

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Zdania nie zmieniam - to zaje.bisty uncharted - znacznie lepszy od trzeciej części!


LOOOOOOOOOOOOOOOOOL, rozumiem podnietę nowym sprzętem ale nie szalej az tak...
  • 0

#119 Texz Napisany 04 marca 2012 - 11:24

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Akurat wiele opinii graczy które czytałem podziela przytoczoną powyżej wypowiedź. Jakoś mnie to nie dziwi bo U3 był "tylko" przyzwoity.
  • 0

#120 Matt Napisany 04 marca 2012 - 11:53

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Nie szaleję, stary. Mam platynę w Uncharted 3 - uważam go za totalnego średniaka. Golden Abyss natomiast ma klimacik... zresztą - sam wiesz, bo grałeś. Z tego, co czytałem - szybko i bez zgłębiania (story w 6h? Srsly?), ale - nie, wcale nie szaleję.
  • 0