Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uncharted: Golden Abyss


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
274 odpowiedzi na ten temat

#121 BeSOS Napisany 04 marca 2012 - 16:07

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
True, gralem na speedzie ale tylko dlatego, ze gra mnie nie wciągneła i nie chciało mi sie jej zgłebiac i nie wiem szczerze mowiac co miałoby moje podejscie do niej zmienic, wydluzacze typu robienie zdjec i slabiutkie zbieractwo? Postacie sa płaskie i nieciekawe, różnorodność świata gorsza niż w U1, zróżnicowanie rozgrywki też najgorsze w serii. Nie twierdze ze to crap ale imo co najwyżej gra poprawna a jak na dziedzictwo serii max średnia...Do prawdy nie wiem jak po U3 można zachwycać się GA i nie rozumiem jak można uważac U3 za średniaka :o
  • 0

#122 Matt Napisany 04 marca 2012 - 18:56

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Zróżnicowanie rozrywki... Słabe... Na speedzie... Nie oddycham :)
  • 0

#123 BeSOS Napisany 04 marca 2012 - 23:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Masz racje, ta dyskusja nie ma sensu, GA to rollercoaster pomyslow :olo:
  • 0

#124 Cola Napisany 07 marca 2012 - 02:47

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Vita oraz Uncharted już do mnie suną. Warto zaczynać zabawę od razu na hardzie ?
  • 0

#125 Matt Napisany 07 marca 2012 - 02:58

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Jasne, nic trudnego. Gold trophy wpadnie tez.
  • 0

#126 Cola Napisany 07 marca 2012 - 03:15

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
I pewnie w ten sposób odblokuję też najtrudniejszy poziom trudności, right ? Nie mogę się doczekać, czuję mrowienie w jądrach :^^: .
  • 0

#127 Texz Napisany 07 marca 2012 - 13:37

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Poziomy w dzień - co za piękna gra! Poziom PS3! Poziomy w nocy. Ja pierdykam jak ta gra jest brzydka.
  • 0

#128 Matt Napisany 07 marca 2012 - 14:25

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Mega denerwujące są trofea związane z kartami / monetami losowo wypadającymi z pokonanych ziomków. Czasem strzelam godzinę i nie wpadnie ani jedna karta, czasem walę 10 minut i dostaję trzy. A dla platynowej dzifffki niestety obowiązkiem jest zdobyć wszystko. Czarny rynek, gdzie wymienia się znajdki z kolegami trochę pomaga, ale działa na tyle wolno i nieudolnie, że szybciej i łatwiej będzie jednak zdobyć calaka samemu.
  • 0

#129 Cola Napisany 08 marca 2012 - 19:20

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Golden Abyss mnie zmasakrował. Oprawa tej gry po prostu nie mieści się w głowie. Póki co rzeczywiście jest tak jak pisze Texz, miejscówki za dnia prezentują się zdecydowanie lepiej. Dopiero co zacząłem przygodę, gram na hardzie, jak będę przechodził drugi raz to sprawdzę polską wersję językową, teraz wybrałem oryginał.
  • 0

#130 Matt Napisany 08 marca 2012 - 20:33

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
O, wpadła mi platynka.

Dodany obrazek


Jakby co, służę poradami, co gdzie i jak. Najgorszy, jak już wspomniałem jest farming tych cholernych diamentów / kart / klejnotów / tarotów. Uncharted Golden Abyss zamienia się wówczas w zwyczajne japońskie rpg, a itemsy randomowo wypadają z ubitych cweli. Każdy, kto ma mnie na liście znajomych i użyje funkcji NEAR automatycznie dostanie ode mnie losowo wybraną znajdkę. Ja w ten sposób dostałem dwie od dwóch ludzi mających dwie platyny :) Za kilka dni grę odnoszę do sklepu, zamieniam na Lego Harry Potter Years 5-7 (oczywiście na Vitę) i wtedy mój black market w Golden Abyss będzie już zamknięty :) Gra była zaje.bista - absolutnie zmiażdżyła Uncharted 3 i ogólnie bardzo podniosła moje oczekiwania pod kątem następnych gier na Vitę. Boję się tylko, że tytułu tej klasy szybko nie zobaczę.
  • 0

#131 Kradziej Napisany 08 marca 2012 - 22:30

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Głupie pytanie: na Vicie da radę tak łatwo robić zrzuty ekranu?
  • 0

#132 Danteusz Napisany 08 marca 2012 - 22:54

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Tak, PS button + select
  • 0

#133 Cola Napisany 08 marca 2012 - 23:59

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Dobra robota Matt. Gra podoba mi się na tyle, że też spróbuję zdobyć platynę. Póki co jestem w 10 rozdziale, wsiąkłem, szykuje się nieprzespana noc.
  • 0

#134 Kradziej Napisany 10 marca 2012 - 20:43

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Tak, PS button + select


Czadowsko!+
  • 0

#135 Cola Napisany 10 marca 2012 - 23:49

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Skończyłem na hardzie, nie było tak trudno. Teraz zabieram się za najwyższy poziom trudności i sprawdzę jak wypadła polska wersja językowa. Zostało mi sporo przedmiotów do zebrania, ale platynka nie wydaje się jakoś specjalnie odległa. Golden Abyss podoba mi się bardziej niż pierwsza odsłona na PS3, a bawi tak samo dobrze jak każda część ze stacjonarki. Czy lepsza niż trójka ? Zdecydowanie nie, to nie ten sam kaliber. Dwójkę i trójkę stawiam w moim prywatnym rankingu wyżej. Przypasowało mi mazanie paluchem po ekranie, wszystkie nowości w sterowaniu z tym związane przypadły mi do gustu. Życzył bym sobie tylko więcej leveli rozgrywanych za dnia, 'ciemne' miejscówki wypadły tak sobie. Drake znalazł na Vicie nowy dom, liczę na więcej gier z serii.
  • 0

#136 Texz Napisany 11 marca 2012 - 17:05

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
W drugiej części gry więcej jest strzelania i w ogóle ciekawsze to wszystko. No nic, cisnę dalej.
  • 0

#137 Cola Napisany 12 marca 2012 - 00:03

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Początek podobał mi się bardziej, bo było więcej wspinaczki niż strzelania właśnie.
  • 0

#138 Cola Napisany 13 marca 2012 - 22:54

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
8 chapterów na crushingu pękło. Wymiana ognia wreszcie nabrała rumieńców i stanowi jakieś wyzwanie. Sporo czasu zajmuje mi odnajdywanie wszystkich sekretów, ale się nie dam, platyna musi być.

Co do polskiej wersji językowej - aktor grający Dantego dał ciała na całej linii, postać starciła połowę charyzmy z oryginału, reszta bohaterów brzmi spoko, jednak szybko wyłączyłem polski dubbing.
  • 0

#139 Aleks Napisany 07 kwietnia 2012 - 22:10

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:
Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

spoko to wygląda :)
  • 0

#140 MorfiTM Napisany 06 maja 2012 - 14:49

MorfiTM

    Chocobo

  • Narybek
  • 17 Postów:
Gra jest w mojej opinii must-have dla każdego posiadacza vity - zwłaszcza, że nie wiemy czy i kiedy wyjdzie gra, która w podobnym stopniu wykorzystuje możliwości konsoli

@alexx-1 - naprawdę screenshot z męskimi genitaliami na forum? Gratuluję poszanowania zasad dobrego smaku i dojrzałości, nie wspominając o regulaminie forum.
  • 0

#141 szczudel Napisany 04 grudnia 2012 - 19:11

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Ktoś mi wyjasni o co kaman z tym czarnym rynkiem ? Kiedy ktoś wysyła oferte handlową, czy tracimy cos akceptujac ja? Dostałem juz ze 3 ale nie mam pojecia o co chodzi w tym wszystkim.
No i dlaczego w black market jak i samej grze pojawiaja sie juz odnosniki do Fight for fortune [czy jak sie to DLC nazywa]?
  • 0

#142 Pious Napisany 07 grudnia 2012 - 14:14

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Kurde, też tak macie, że w GA prawie nie wpadają trofiki? Jestem prawie na końcu, a wpadły ze trzy może. Jakoś mozolnie się nabijają, bo broni ciągle nie znajduję.


Pytanko, jak robić skriny na PSV?
  • 0

#143 szczudel Napisany 07 grudnia 2012 - 14:37

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

Tak, PS button + select

Moze pomoze

Tak, mi tez te rofea wolno wpadaja - w 5 rozdziale mam 2 :) Za 1 skarb i wspinaczke po linie :P

Ten post był edytowany przez szczudel dnia: 07 grudnia 2012 - 14:40

  • 0

#144 Pious Napisany 07 grudnia 2012 - 17:35

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Za linę nie mam, bo nie korzystałem z tego szitowego panelu. Odrobię to. Dziś powpadało kilka za bronie, ale i tak coś mało tego. Za skarby brakuje, a znajdziek jest tu masakrycznie dużo.
  • 0

#145 Matt Napisany 07 grudnia 2012 - 17:40

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Czekaj, Pious. Zaczniesz grindować karty do platynki... Normalnie Final Fantasy i bieganie w nieskończoność po polach w poszukiwaniu exp się przypomina! Ale to i tak cudowny Uncharted - znacznie lepszy od trójki.
  • 0

#146 Pious Napisany 07 grudnia 2012 - 20:06

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Jakie karty? W ogóle te znajdźki tutaj są jakieś męczące. Za dużo tego.
  • 0

#147 Pious Napisany 07 grudnia 2012 - 21:19

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Skończyłem. Dałem dupy, bo myślałem, że za normal odblokuje się crushing (tak chyba było w U3), ale nie. Teraz muszę przejść jeszcze dwa razy, ale to nic. Gra jest nieziemska. Nie rozumiem maruderów, bo to pełnoprawny Uncharted. Świetnie, że w gratisie, bo jak będę chciał do kolekcji na półeczkę to kupię za 4 lata za 20zł. Dziewczyna też się wciągnęła, a na PS3 nie radziła sobie za bardzo (gra na very easy).

Świetna muzyka, gameplay, grafika no i gra jest dość długa. Mój ranking U2>U1>U:GA:U3

Grając drugi raz muszę od zera zbierać te wszystkie skarby i zagadki, czy się zapamiętały? Warto kupić tą mapę skarbów z PS?

Ten post był edytowany przez Pious dnia: 07 grudnia 2012 - 21:20

  • 0

#148 szczudel Napisany 07 grudnia 2012 - 23:51

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Sam zacząłem na hardzie i do momentu znależienia Kałacha - grac sie niemalze nie dało . Wale Heady z pistoletu zwykłym przeciwnikom a oni sie chwieja na nogach i po chwili pruja do mnie ołowiem.
Była taka sekwencja w wiosce, że chyba z 10 razy zginałem i poradziłem sobie dopiero gdy wszystkich po cichu zalatwiłem.

Wogóle to za długa akcja była w tej wiosce :/

Gra mi sie podoba - bo znowu setting jest w jednym miejscu przez co bardziej czuc ducha przygody.

No wydaje mi sie ze wszystkie znajdzki sie zapamietuja. Równiez myslalem o tej mapie - zawsze to lepiej szukac samemu z mapy [za 4pln] niz przechodzić z youtubem :P
  • 0

#149 ACZ Napisany 07 grudnia 2012 - 23:57

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
a mapa gdzie wtedy jest? gdzies w menu?
  • 0

#150 szczudel Napisany 07 grudnia 2012 - 23:59

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Nie wiem nie kupiłem. Pewnie sobie sprawie - ale najpierw poczytam czy na niej wszystkie znajdzki sa - bo jak tylko skarby - a nie topazy i inne swiecidełka jak i te wszystkie drapanki - to dam sobie spokój.
  • 0