Skocz do zawartości

Zdjęcie

Batman Arkham City Armored Edition

WiiU Batman

  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
52 odpowiedzi na ten temat

#1 Kaxi Napisany 05 czerwca 2012 - 20:08

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Batman po raz trzeci. Content z edycji Gra Roku plus bonusy dla Wii U: głównie związane ze sterowaniem, w tym przemodelowane niektóre gadżety,

http://e3.nintendo.c...s/#/wiiu/batman


Zacna gra, ale chyba już każdy ograł.

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 21 sierpnia 2014 - 19:59

  • 0

#2 BeSOS Napisany 05 czerwca 2012 - 20:12

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dokladnie, kazdy ogral...zaczyna sie wmawianie ludziom ze mapa na ekranie zmienia gre nie do poznania :fp:
  • 0

#3 gruby Napisany 05 czerwca 2012 - 20:12

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Mam nadzieję, że to złudzenie, ale wydawało mi się, że wygląda jakoś tak... gorzej...
  • 0

#4 Godot Napisany 05 czerwca 2012 - 20:14

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Fanboje Nintendo pewnie fapują nad Mass Effect 3, a co dopiero nad Batmanem. Wcześniej takie rarytasy nie dla nich były
  • 0

#5 fingus Napisany 05 czerwca 2012 - 20:17

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 907 Postów:

Fanboje Nintendo pewnie fapują nad Mass Effect 3, a co dopiero nad Batmanem. Wcześniej takie rarytasy nie dla nich były

Fanboje Nintendo czyli kto? LOL "Nie dla nich"? Gadasz jak Czychu - a przecież teraz już nie ma vanilla fanbojów nintendo, każdy ogrywa co chce na prawdziwej konsoli, a że po cichu dopinguje Nintendo lub kocha się w Samuśce to inna sprawa. :olo:
  • 0

#6 BeSOS Napisany 05 czerwca 2012 - 20:20

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Fanboje Nintendo czyli kto? LOL "Nie dla nich"? Gadasz jak Czychu - a przecież teraz już nie ma vanilla fanbojów nintendo, każdy ogrywa co chce na prawdziwej konsoli, a że po cichu dopinguje Nintendo lub kocha się w Samuśce to inna sprawa. :olo:


Dokladnie...zreszta niezly hipokryta z ciebie greg bo niedawno jeszcze tarzales sie we wlasnym kisielu opisujac jak za***iste jest DKCR i SMG wiec przestan sie kompromitowac :hihi: Ze o skonzeniu mario 64 sto razy czy wycieczce do Egiptu z DSem nie wspomne bo to klasyki tego forum :olo:
  • 0

#7 burnstein Napisany 05 czerwca 2012 - 20:21

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:
Nie rozumiem po co zakłądać oddzielny temat...
  • 0

#8 BeSOS Napisany 05 czerwca 2012 - 20:23

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Zeby pokazac ze wiiu haz gamez :olo:
  • 0

#9 Kaxi Napisany 05 czerwca 2012 - 20:23

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Bo gra ma inny podtytuł. W przypadku TTT2 czy ME3 nie zakładam.
  • 0

#10 ACZ Napisany 05 czerwca 2012 - 20:26

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
ja tez nie. to podobnie jak z exami na dlc w blockbusterach na ps3 lub x360. np. ac3 bedzie mial jakies pierdolkowate ex dlc na ps3. czy zatem wersja ac3 na ps3 powinna miec osobny temat w dziale ps3? chyba nie. ;]
  • 0

#11 Godot Napisany 05 czerwca 2012 - 20:30

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:

Dokladnie...zreszta niezly hipokryta z ciebie greg bo niedawno jeszcze tarzales sie we wlasnym kisielu opisujac jak za***iste jest DKCR i SMG wiec przestan sie kompromitowac :hihi: Ze o skonzeniu mario 64 sto razy czy wycieczce do Egiptu z DSem nie wspomne bo to klasyki tego forum :olo:


A bana chcesz? :foch:

DKCR i SMG jest absolutnie fantastyczne ^_^ A Mario64 skończyłem mniej niż 100 razy. Ale niewiele :hihi:
W sumie racja, ostatni fanboj umarł wraz z nawrotem Piousa. Ale fapowanie na ME3 było widoczne na sali jak pokazywali urywek. Nagle się zrobiła wrzawa. Posłuchajcie!!!! Słychać strzały!!!!!11111
  • 0

#12 fingus Napisany 05 czerwca 2012 - 21:01

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 907 Postów:
Może myśleli, że to czwórka? :cf:
  • 0

#13 burnstein Napisany 05 czerwca 2012 - 21:09

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Bo gra ma inny podtytuł. W przypadku TTT2 czy ME3 nie zakładam.


O, to pędzę założyć temat dla Resident Evil 5 GOLD.
  • 0

#14 Kaxi Napisany 05 czerwca 2012 - 21:14

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
A nie ma już?
  • 0

#15 ramzes64 Napisany 05 czerwca 2012 - 23:01

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
zróbcie cyrk na tym forum i wrzucice tego Batmana do tego MIXU na forum gdzie jest wszystko. Bede jakiegoś gościa pytał o sterowanie na tabletopadzie - a on zrobic zielone oczy. Kurde. Każda gra powinna być w swoim dziale. Posiadacze PS3 powinni sobie pogadać o grze w PS3 - a tak kurde jak był NFS HP - to suie umawialiscie na granie ... a jak patrzalem to kurde 8 na 10 osob na PS3. Kurna no - człowiek nie wie o czym wy gadacie.

mówiłem 100razy - to łączenie tematów w Current Gen mnie wkurza na maxa - burdel sie robi.w tematach - dlatego tam nie wchodze ;p - OOoo! - i tak sie ucina dyskusje.
  • 0

#16 GrzesiekMB Napisany 05 czerwca 2012 - 23:49

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
matko jedyna reggie twierdzi, ze odgrzewany kotlet jest swietnym launch tytulem i system sellerem. who hired that guy???????????????????????
  • 0

#17 MaxVarEmreis Napisany 06 czerwca 2012 - 07:25

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

mówiłem 100razy - to łączenie tematów w Current Gen mnie wkurza na maxa - burdel sie robi.w tematach - dlatego tam nie wchodze ;p - OOoo! - i tak sie ucina dyskusje.

Ja tam żadnego burdelu nie widzę, ale jak posiadacze WiiU chcą się poczuć wyjatkowi i alienowac od reszty użytkowników, prosze bardzo LOL
  • 0

#18 BeSOS Napisany 06 czerwca 2012 - 07:36

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Ja tam żadnego burdelu nie widzę, ale jak posiadacze WiiU chcą się poczuć wyjatkowi i alienowac od reszty użytkowników, prosze bardzo LOL


A to sa juz na forum posiadacze WiiU :olo:???
  • 0

#19 MaxVarEmreis Napisany 06 czerwca 2012 - 07:39

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

A to sa juz na forum posiadacze WiiU :olo:???

Przecież wiadomo, że odnosi się to do przyszłości...nie mam takich koneksji jak Sylvan i nie jestem w stanie załatwić sobie konsoli przed premierą.
A Kaxi założył jeszcze osobny temat o Trine 2 :fp:
  • 0

#20 BeSOS Napisany 06 czerwca 2012 - 07:42

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Tez uwazam ze to zbedne tematy, juz pisalem ze Kox chce robic sztuczny tłok w dziale WiiU bo nie ma gier na ta konsole :) proponuje jeszcze temat o Darksidersach i Colnial Marines :olo:
  • 0

#21 Kradziej Napisany 06 czerwca 2012 - 07:47

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

mówiłem 100razy - to łączenie tematów w Current Gen mnie wkurza na maxa - burdel sie robi.w tematach - dlatego tam nie wchodze ;p - OOoo! - i tak sie ucina dyskusje.


Łączenie temató w currentach jest dobre. N+ to nie jest wielkie forum, jakbyśmy jeszcze bardziej dzielili je na grupki ze względu nie tylko na to, kto w co gra, ale jeszcze na czym gra, to by w ogóle rozmów nie było.
  • 0

#22 Danteusz Napisany 06 czerwca 2012 - 08:07

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

mówiłem 100razy - to łączenie tematów w Current Gen mnie wkurza na maxa - burdel sie robi.w tematach - dlatego tam nie wchodze ;p - OOoo! - i tak sie ucina dyskusje.

I te 100 razy pozostałe 100 osób mówiło Ci że im się ten układ podoba. Jakoś pozostali nie mają problemu z dogadaniem się kto na czym gra, a większość rozmów toczy się na tematy niezwiązane z konkretną platformą. Taki Neogaf ma wszystkie tematy growe w jednym kotle, a i tak to jedno z największych for growych na świecie.

Kaxi faktycznie robi sztuczny tłok, ale skoro jest redaktorem N+ to niech sam decyduje czy to dobry pomysł ;]
  • 0

#23 Kaxi Napisany 06 czerwca 2012 - 11:09

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Już mówiłem, że zrobiłem tematy tylko dla gier, które się inaczej trochę nazywają. W przypadku Batmana rzeczywiście zmiany są kosmetyczne, ale Trine 2 czy Ninja Blade 3 dość znacznie mają się różnić od wersji dostępnych na inne konsole.
  • 0

#24 Danteusz Napisany 06 czerwca 2012 - 11:10

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Już mówiłem, że zrobiłem tematy tylko dla gier, które się inaczej trochę nazywają. W przypadku Batmana rzeczywiście zmiany są kosmetyczne, ale Trine 2 czy Ninja Blade 3 dość znacznie mają się różnić od wersji dostępnych na inne konsole.

Rób jak uważasz, Ty tu rządzisz ;)
  • 0

#25 burnstein Napisany 06 czerwca 2012 - 11:27

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Już mówiłem, że zrobiłem tematy tylko dla gier, które się inaczej trochę nazywają. W przypadku Batmana rzeczywiście zmiany są kosmetyczne, ale Trine 2 czy Ninja Blade 3 dość znacznie mają się różnić od wersji dostępnych na inne konsole.

O, jakiś ex, a Ty nawet tematu mu nie założyłeś :(
  • 0

#26 Kaxi Napisany 06 czerwca 2012 - 11:30

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
A, Gaiden, racja :P
  • 0

#27 Pious Napisany 07 czerwca 2012 - 08:55

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
No nie mogę, http://gonintendo.co...story&id=178741

W premierze tego złomu ta gra będzie miała rok i ma wyglądać gorzej i to ma kogoś zachęcić do kupna ze względu na jakieś marne i pewnie wkarwiające dotykanie niskiej jakości ekranu? Coraz bardziej wierzę, że nowe Wii będzie względem wcześniejszej generacji słabsze niż Wii. Nie zdziwię się jak to jest słabsza konsola od PS3.
  • 0

#28 BeSOS Napisany 07 czerwca 2012 - 10:41

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Może wynika to z tego, ze nie znaja jeszcze architektury konsoli, niby jest podobna do 360tki ale jednak to nowy hardware i konwertowanie gier to nie po prostu kupiuj > wklej...
  • 0

#29 Danteusz Napisany 07 czerwca 2012 - 10:43

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Nie wiadomo jak z mocą układu graficznego, ale na pewno WiiU będzie mieć lepsze tekstury i antialiasing
  • 0

#30 Kaxi Napisany 07 czerwca 2012 - 10:49

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
może to kwestia studia konwertującego.
  • 0



Inne z tagami: