Skocz do zawartości

Zdjęcie

Super Mario Galaxy


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
824 odpowiedzi na ten temat

#151 Krill Napisany 21 sierpnia 2007 - 19:40

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:

ujawniają wreszcie zarys fabuły Galaxy

Fajnie to brzmi ... zarys fabuły gry zręcznościowej z Mario. Zwykle fabuła była tak rozwinięta, że mogła być sama z siebie za zarys brana :) Oczywiście, nie ma w tym nic złego. Nie po to odpala się Maria, by mieć 5h filmików i 3x tyle pobocznych dialogów ala MGS3 czy jakiś jRPG :P


Jeśli chodzi o fabułke to po prostu podkreślam ten motyw gdyż zapowiada sie przeciwnie do tej z Sunshine, czyli ciekawie a jednocześnie znajomo. No ale chyba każdy wiedział, że zarówno Księżniczka jak i Bowser będą we wszystko zamieszani. Liczę także na efektowe cut-scenki.

No i podoba mi się ten boxart z podkreślonym motywem zmiennej grawitacji. Ładnie będzie wyglądał stojąc między Metroidem a Zeldą na półce.
  • 0

#152 BeSOS Napisany 22 sierpnia 2007 - 21:04

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dodany obrazek

Naczytałem się, że tekstury w Galaxy są zajebiste, a tu taki babol :ninja:
  • 0

#153 Gość__* Napisany 23 sierpnia 2007 - 06:40

Gość__*
  • Goście
Boxart bardzo ładny.

Naczytałem się, że tekstury w Galaxy są zajebiste, a tu taki babol

Faktycznie lipa. Ale w ruchu jest pięknie i to się liczy
  • 0

#154 gruby Napisany 23 sierpnia 2007 - 08:48

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Nowy filmik, nowe światy: http://www.jeux-fran... ... okie-.html

Oby do listopada chłopaki :)

BTW - lekki hardcorek w tym filmiku.
  • 0

#155 Krill Napisany 23 sierpnia 2007 - 08:48

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Szczerze mówiąc liczyłem na nieco większą ilość materiałów prasowych- na GC pojawiło się jak dotąd zaledwie kilka shotów przedstawiajacych głownie widziane już wcześniej lokacje czy motywy- jak np. Boo-Mario w lokacji a'la wnętrze podobnego budynku w Mario Sunshine
Dodany obrazek
Strój został zaprojektowany fajnie i z jajem a co najważniejsze jego poziom polegający na unikaniu światła ma wielki potencjał- być może trzeba będzie przelatywać po cichu, ostrożnie niczym Solid Snake, a to byłoby miodne. Warto też zwrócić uwage na fachową poswiąte wokół ducha z czapką Mariana !

Intryguje mnie też ten level lub fragment jednej z planetoid:
Dodany obrazek
Kojarzy mi się on z wnętrzem zegara z Mario 64. To był dopiero level !!! :kult:
Liczę na element zaskoczenia jeśli chodzi o design poziomów. Oczywiście, wiele już widzieliśmy na E3 i GDC, ale 40 galaktyk to na tyle dużo, by ukryć wiele niespodzianek.

Aha, panowie z Nintendo...do Diabła !!! Dawać no tu nowe filmiki !!!!
  • 0

#156 gruby Napisany 23 sierpnia 2007 - 08:52

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Dawać no tu nowe filmiki !!!!

Zerknij do góry :)
  • 0

#157 Krill Napisany 23 sierpnia 2007 - 10:37

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Rewelacyjny gameplay! Podobnie jak unikalny design tej galaktyki- jeśli chodzi o strukture samej rozgrywki to wydaje się idealnie przemyślana. No i wygląda to wszystko atrakcyjnie i naprawdę zabawnie. Z drugiej strony (podobnie jak Ty gruby zakrzekasz sie w przypadku MP3:C ;) ) chyba przestanę oglądać kolejne filmiki przed premierą, bo chcę by większość gry mnie zaskoczyła. A jest to istotne już od samego początku, od levelu 1-1 jak twierdzi Shigeru, gdyż dzięki temu nawet dla kogoś kto nigdy w Mario nie grał stanie się łatwa do rozkminienia- coś w stylu Mario Bros na NES / Pegazusa...

Bardzo ciekawi mnie skuces komercyjny Super Mario Galaxy :hmmm: Zapowiada się na jeden z największych hitów kiedykolwiek strzonych przez Miyamoto dla N, więc ciekawe jak wypadnie na tle Mario 64, Sunshine czy Zeld. Zapewne jak systemseller, którym przecież jest. A może powinien być bundle'owany jak Wii Sports z konsolą? Mniejsza z tym- ja zamawiam preorder jak tylko będzie to możliwe.
  • 0

#158 Gość__* Napisany 23 sierpnia 2007 - 23:03

Gość__*
  • Goście
Nowe śliczne screeny
http://www.jeux-fran... ... fiche.html

Gameplay daje radę ale innej możliwości nie ma
  • 0

#159 Krill Napisany 23 sierpnia 2007 - 23:08

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Świetne screeny. Bardzo soczyste i kolorowe. Jest na czym oko zawiesić. :^^:
  • 0

#160 gruby Napisany 24 sierpnia 2007 - 18:38

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Nowe hand's on'y IGN'u, standardowo pełne zachwytów i totalnej podjarki. Tyle, że IMHO za dużo spojlerów. :)
  • 0

#161 Gość__* Napisany 25 sierpnia 2007 - 06:14

Gość__*
  • Goście
GC 2007 Green Planet Cam Gameplay HD
http://www.gametrail...ayer/24076.html

GC 2007 Gateway World Cam Gameplay Pt. 1 HD
http://www.gametrail...ayer/24056.html

GC 2007 Gateway World Cam Gameplay Pt. 2 HD
http://www.gametrail...ayer/24073.html
  • 0

#162 Krill Napisany 30 sierpnia 2007 - 20:09

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Nintendo zmieniło oficjalny design okładki Super Mario Galaxy :

Dodany obrazek

Ładna okładka to kluczowa sprawa- nowa wersja po prawo jest moim zdaniem śliczna- kolorowa, dynamiczna, przyciągająca uwagę. Świetnie będzie prezentować się na półeczce z innymi białymi pudełkami...
  • 0

#163 Pious Napisany 30 sierpnia 2007 - 20:14

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Bardzo podobna, ale chyba fajniejsza ta nowa. Mario ma chyba najlepszą okładkę na Wii Mario Football też ma dobrą. Przy Metroidzie jednak dali ciała.
  • 0

#164 Cola Napisany 30 sierpnia 2007 - 20:35

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:
Jedna z najładniejszych okładek jaką ostatnio widziałem.
  • 0

#165 Gość__* Napisany 30 sierpnia 2007 - 20:56

Gość__*
  • Goście
A ja myślałem że pierwsza wersja była łądna. Ta nowa to dopiero cudo
  • 0

#166 gruby Napisany 31 sierpnia 2007 - 08:37

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Mi akurat bardziej podobała się ta pierwsza :(
  • 0

#167 Krill Napisany 31 sierpnia 2007 - 09:58

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
To chyba jesteś w mniejszości, bo z tego co widziałem w komentarzach na różnych zagranicznych stronach czy choćby takim Wii Center, to ludzie raczej bardziej chwalą zupdate'owaną wersję- że niby więcej się dzieje, że Hydraulik ma mniej wymyślną pozę (choć poprzednia była w grunie rzeczy spoko, bo przecież podkreślała duzą rolę grawitacji w grze), że boxart zwraca uwagę swoim dynamizmem i jest bardziej kolorowy, żywy. I ja się z tym zgadzam; zawsze zresztą byłem zdania, że ładna okładka to całkiem istotna sprawa. Jest ona w końcu pewną wizytówką gry i w przypadku dzieci czy nieobeznanych jednym z głownych czynników decydujących o jej zakupie bądź olaniu.
  • 0

#168 Kaxi Napisany 31 sierpnia 2007 - 10:07

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 163 Postów:
Mi tez sie bardzo now apodoba, choc juz stara byla rewelacja.
  • 0

#169 gruby Napisany 31 sierpnia 2007 - 10:58

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Pierwsza była bardziej marzycielska i bajkowa. A ta druga jest już normalniejsza. bardziej sztampowa IMHO. Daje radę, ale to już nie to.
  • 0

#170 me&myself Napisany 31 sierpnia 2007 - 12:50

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Mi sie wydaje, że niny chciało nawiązać do okładki SM64 z tąd ta zmiana
  • 0

#171 Krill Napisany 31 sierpnia 2007 - 15:46

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Dodany obrazek

Mi sie wydaje, że niny chciało nawiązać do okładki SM64 z tąd ta zmiana


Faktycznie! Dopiero teraz mnie olśniło- pod względem kompozycji są naprawdę nieprzeciętnie podobne. Oby oznaczało to, że Galaxy w każdym aspekcie, nawet tak z pozoru błachym jak boxart, będzie duchowym spadkobiercą Mario 64. Świetny ruch, Nintendo !
  • 0

#172 Mani Napisany 31 sierpnia 2007 - 15:54

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Pierwsza "okładka" była lepsza IMO. Druga to kalka z SM64. Nie rozumiem tego. Wg. mnie ruch do kitu a nie świetny. Okładka ma oczarować i zachęcić do kupna (choć dziś są gametrailers itp.) a ta mi mówi o nintendo : "nie mieliśmy pomysłu na gre to zrobiliśmy kalke rozwiązań z SM64" :P ... to oczywiście JOKE . Ale okładka i tak pierwsza mi się podobała.
  • 0

#173 ogqozo Napisany 31 sierpnia 2007 - 17:23

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Kurde, od razu wydawała mi się podobna, ale zestawić obie obok siebie, to naprawdę jestem oburzony stopniem ich podobieństwa. Ale przeciętny gracz raczej nie zwróci uwagi.
  • 0

#174 Krill Napisany 31 sierpnia 2007 - 18:15

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Ty oburzony, a ja - zachwycony :mrgreen: !

Ninny zawsze robiło ładne boxarty dla swoich gier, ale przyznam szczerze, że dla mnie ten z Galaxy jest na tyle...hm, powiedzmy malowniczy (oczywiście jak na okładkę gry z Mario ;) ) i zachęcający do zapoznania się z zawartością pudełka, że nie mam żadnych pytań- dobra robota ! No i miano prawdziwego sukcesora 64ki też w końcu ma niebagatelny wpływ...
  • 0

#175 Gość__* Napisany 31 sierpnia 2007 - 20:06

Gość__*
  • Goście

Mi sie wydaje, że niny chciało nawiązać do okładki SM64 z tąd ta zmiana

Właśnie to samo przyszło mi do głowy. Okładki faktycznie są podobne. W ogóle SMG jest pod wieloma względami podobny do SM64 dobrze że w kewstii grafy nie jest. :^^:
  • 0

#176 BeSOS Napisany 01 września 2007 - 09:36

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Gruby jak zwykle bredzi jak potłuczony ;] Okładka jest fenomenalna, od razu o SM64 pomyślałem:)
  • 0

#177 Krill Napisany 01 września 2007 - 12:19

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Kolejny szczegół, który łatwo było przeoczyć to fakt, że data premiery gry, 16. listopada, jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności ;) przypada na dzien, w którym Shigeru Miyamoto ma urodziny. Wyjątkowa gra w wyjątkowy dzień- nie może być inaczej.
  • 0

#178 Mani Napisany 01 września 2007 - 12:23

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
No i spoko. 5 dni później 21 listopada ja mam urodziny. Dziwny zbieg okoliczności ? I don't think so. Mimo wszystko idealna data na zakup prezentu dziecko na święta.
  • 0

#179 Scorpio Napisany 01 września 2007 - 12:36

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

że data premiery gry, 16. listopada

5 dni później 21 listopada ja mam urodziny

A ja 5 dni wczesniej, 11 listopada ... wszystko dziwne być zaczyna :wariat:
  • 0

#180 Kaxi Napisany 06 września 2007 - 12:35

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 163 Postów:
Dodany obrazek

Nowe, dobrej jakosci screeny z SMG prosto od Nintendo. Nieźle:

http://www.jeux-fran... ... 10_big.jpg
  • 0