Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Order 1886

PS4 SCE

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1312 odpowiedzi na ten temat

#1201 Spuczan Napisany 06 kwietnia 2015 - 18:34

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 058 Postów:
 

 

Nie rozumiem dlaczego popadasz w "miszelmarkizm".

Że tak grzecznie powiem: "chyba Ty".  :lol2: Z tym "wszytko czarno-białe". A jak dramat to już duszenie żon. Czy tam kotów. No, faktycznie, tu był nieco lżejszy rodzaj dramatu. Jak Twoje pisanie o bełkocie i farmazonach. Albo wcześniejsze głupie docinki ad personam, zamiast rzeczowej polemiki. Skoro już Wasza opinia jest inna od jego. Bo Wasza jest Opinią, a jego to tylko "opinia". Oooook.

 

Więc grzecznie odbiję piłeczkę i powiem "Twój stary". Bełkot, głupoty lub farmazony to nie są słowa wulgarne ani obraźliwe. Każdy kiedyś palną jakąś głupotę i nie umniejsza to niczyjej inteligencji ani nie czyni to nikogo głupcem. Pisanie, że gra warta jest 1900 zł lub pisanie takich rzeczy jak Kazuo (tu) to przykład typowych bzdur. Ale nie twierdzę, że autorzy tych tekstów są głupi. Obu lubię i szanuję ale czasami za bardzo popłyną w swoich postach.

 

Nie porównuj czyjejś opinii do tego co przez chwilę zdążył naskrobać Kazuo bo mamy tu do czynienia ze zwykłym wylewaniem jadu. Ja też mogę napisać, że Maybach jest ch*jowy bo za drogi a do bolidu F1 nie zmieści mi się wózek dla dziecka więc jest do dupy. Problem w tym, że pisząc takie bzdury tylko się ośmieszam ja teraz Kazuo. Naprawdę Tobie trzeba to tłumaczyć?

 


Ten post był edytowany przez Spuczan dnia: 06 kwietnia 2015 - 19:00

  • 0

#1202 fingus Napisany 06 kwietnia 2015 - 19:13

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 907 Postów:
Daruj sobie te wkręty i protekcjonalny ton. Za wulgaryzmy dałbym warna, zamiast bawić się w dyskusję. Tia, nikt nikogo wprost nie nazwał idiotą, ale niektórzy nie omieszkali bardzo grzecznie zasugerować, że istnieje taka możliwość. Jest pewna różnica między np. rzeczowym postem Torka, gdzie wskazuje jakie jeszcze interesujace elementy gry się objawią i czemu warto poświęcic jej swój czas, a jakimś nic nie wnoszącym spamem o zakupach z tatą czy kaczorze Donaldzie. Albo jakichś narzekaniach na wylewanie jadu (serio? ja tego nie zauważyłem) czy ośmieszaniu się. Nie jest to ani grzeczne, ani potrzebne.
  • 0

#1203 Kurzy Napisany 06 kwietnia 2015 - 20:49

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Zostawcie tego bidnego Kazuo, po prostu niektórzy zachowują sie jak dzieci (szrot), w konsekwencji inni tez (Kaz)...
  • 0

#1204 cwany-lis Napisany 06 kwietnia 2015 - 20:55

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:

SKĄD MASZ PS4 JA SIĘ PYTAM KAZUO !!!!!!


  • 1

#1205 Aras Napisany 06 kwietnia 2015 - 20:59

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:

proponuję zwołanie komisji i napisanie do Sony prośby o wykaz logów na PSN, by ustalić twarde fakty. gdy je przeanalizujemy już się nie wywinie


  • 0

#1206 Kazuo Napisany 07 kwietnia 2015 - 00:33

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

Nie musisz przepraszać. Bólu dupy nikt tutaj nie ma. Raczej chodzi o twoją "opinię" wyrażoną na szybko. Od początku hejtowałeś PS4 podobnie 3DSa. Teraz masz alibi ponieważ dorwałeś się do konsoli i gry na chwilę. Ale to nadal nic nie znaczący bełkot. Szkoda z tobą wchodzić w sensowną rozmowę i używać jakichkolwiek argumentów ponieważ zdobyłeś już taką wiedzę, że nikt z grających tutaj nie jest w stanie obalić tych farmazonów.

 

 

Boli? Nie. Irytuje? Tak. Serio jesteś zabawny z tymi currentami, gdzie nie wejdziesz to płaczesz że gierek nie ma, że gierki słabe, a łapiesz się za demo technologiczne i kwiczysz jak prosiak któremu ładuje się miecz w dupsko w BB.

 

Jejku, zgrywam się trochę (jak zawsze), a Wy od razu tak spinacie poślady :razz: Jesteście chyba jedynymi osobami na forum, które biorą tak mega serio moje "hejtowanie" nowych konsol. No więc odpowiadając poważnie - tak, mam świadomość, że wybrałem najgorszą możliwie grę na początek przygody z nową generacją i tak - zdaję sobie sprawę, że są na currentach fajne, grywalne tytuły, dla których mimo wszystko warto się w nową konsolkę zaopatrzyć (może nie dla mnie osobiście, mówię tak ogólnie). The Order faktycznie wykorzystałem jako pretekst do lekkiego przyhejcenia, bardzo byłem ciekaw reakcji forumowych obrońców current genów i... nie zawiodłem się, Szrot dał radę jak zawsze :oops:  Sorki, taki trochę ze mnie prowokator, postaram się w przyszłości już tak nie robić. Co do samej gry, to pewności może nie miałem, ale jako gracz ceniący sobie czysty gameplay ponad filmowość, spodziewałem się powiedzmy w 90%, że ten tytuł nie przypadnie mi do gustu, jednak mimo wszystko chciałem spróbować. Nie przyjęło się, puściłem hafta po godzinie, a później napisałem kilka niepotrzebnych, lekko podkoloryzowanych postów. Czill spinacze, wiem że przy Bloodborne bym się zesrał z wrażenia :raikoh:


  • 0

#1207 Schrodinger Napisany 07 kwietnia 2015 - 00:43

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:
prowo dzifki na koniec dnia? :banderas:
  • 0

#1208 Kazuo Napisany 07 kwietnia 2015 - 01:06

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Raczej na początek  :yoda:  W sumie to chciałem jeszcze mocniej pocisnąć, ale jeszcze byś osrał gacie z nerwów, więc dałem trochę na wstrzymanie.


  • 0

#1209 Schrodinger Napisany 07 kwietnia 2015 - 08:42

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:
Ok. Czyli tym razem Kazuo wchłonął Raikohowe "prowo dzifki"
  • 0

#1210 fingus Napisany 07 kwietnia 2015 - 14:35

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 907 Postów:
Spam o Residencie przeniosłem do wojen, bo wyglądał mi na odpryski jakiejś wojenki. Tam się kłóćcie. A Ty, Kazuo, wstrzymaj się trochę z prowodzifkowaniem. Dziękuję.
  • 0

#1211 Sylvan Wielki Napisany 13 kwietnia 2015 - 17:54

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 619 Postów:

https://www.youtube....8H1WEpAshk#t=60

Rewelacja.


  • 0

#1212 Danteusz Napisany 13 kwietnia 2015 - 20:38

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Filtry z photo mode dostępne w trakcie gry to genialny pomysł
  • 0

#1213 lukaszSA Napisany 13 kwietnia 2015 - 20:53

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

theorder_1886_20150418fuw5.jpg

 

theorder_1886_2015041eeuph.jpg

 

theorder_1886_2015041cxus8.jpg

 

:notbad:


  • 0

#1214 Danteusz Napisany 13 kwietnia 2015 - 21:00

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Twoje?
  • 0

#1215 lukaszSA Napisany 13 kwietnia 2015 - 21:04

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

A gdzie tam. Z gafa ukradzione. Mi się nie udało uzyskać takiej fajnej kolorystki jak w tych dwóch


Ten post był edytowany przez lukaszSA dnia: 13 kwietnia 2015 - 21:05

  • 0

#1216 leon Napisany 11 sierpnia 2015 - 17:32

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

Ta muzyka :banderas:

Spoiler


Ten post był edytowany przez leon dnia: 11 sierpnia 2015 - 17:33

  • 1

#1217 cwany-lis Napisany 04 września 2015 - 18:32

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:

Skradła me serce :banderas: jako miłośnik XIX wieku, epoki wiktoriańskiej i Belle époque w taką dobrze opowiedzianą historię w TAKIEJ oprawie dosłownie wsiąkłem, porwany w tango :olo: Mało tego zdrowo się nastrzelałem i NAGRAŁEM mając w pamięci jakieś pomówienia o tytule na 4-5 godzin.

 

Realia aż się proszą o jakieś powieści, przewodniki, RPG'a w stylu Mass Effect czy też kontynuację the Order 1890 :olo: Masa tu ciekawych artykułów do poczytania dla osób interesujących się historią, w gazetach zachwalają nową operę Wagnera, można poczytać krytyczną recenzję nowego dzieła Dickensa albo makabryczny opis kolejnej ofiary Kuby Rozpruwacza [kapitalnie wplecionego w samą fabułę gry]. Twórcy gry wykorzystali XIX wieczną "modę" na anarchistów [bo co ciekawe wiek ten, zwłaszcza pod koniec swej świetności miał zanotowane więcej aktów terroryzmu niż obecne zagrożenie ze strony Al-Kaidy i podobnych grup partyzanckich z krajów arabskich], wyprzedzili technologię zbrojeniową o bez mała cztery dekady, świetnie to wplatając w epokę Edwardiańską - aż byłbym ciekaw jak wyglądać będzie wojna na pełną skalę w tym uniwersum. Zeppeliny, kamienice, eleganckie pałace elity i znane do dziś wizytówki Londynu. Plus wilkołaki, wampiry i legendy arturiańskie. Klimat niesamowity :bowdown: 

 

Dojrzała historia, gdzie gramy elitarnym rycerzem, jesteśmy zmuszeni zabijać ludzi noszących mundur Anglii w imię większego dobra, dobre dialogi bez dziecinnej pompy, trochę nagości ale bez nachalnego wykorzystywania statusu PEGI 18.

 

Jeszcze raz powtórzę - jak to wygląda :olo:

 

Najtańsze czynszówki w Whitechapel [coś jak Praga albo Gdańsk-Orunia dolna] dla największej biedoty, rynsztoku drabiny społecznej, prostytutek, żebraków, podludzi - kloaka, ówczesne getto.

 

Dore_London.jpg

 

The_Order_1886_20150903220955.jpg


  • 9

#1218 cwany-lis Napisany 04 września 2015 - 20:09

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:

wtrącę jeszcze swoje 3 grosze na temat "procesu" a szczególnie jego braku co tak wzburzyło Torqa

 

Spoiler


  • 0

#1219 Kradziej Napisany 04 września 2015 - 20:34

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Czy w polskiej wersji da się odpalić angielskie głosy i napisy (tj. całą grę po angielsku)?
  • 0

#1220 oranje Napisany 04 września 2015 - 20:46

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Nie.
  • 0

#1221 lukaszSA Napisany 04 września 2015 - 22:03

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Nie da się. Od polskiego dubingu radzę trzymać się jak najdalej.

 

Angielski głosy tylko pogłębiają gęsty już klimat.

 

Dajcie sequel! :cry:


Ten post był edytowany przez lukaszSA dnia: 04 września 2015 - 22:04

  • 0

#1222 Kradziej Napisany 05 września 2015 - 00:49

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Nie.

Nie da się. Od polskiego dubingu radzę trzymać się jak najdalej.

Dzięki za info. Będę się starał pozyskać angielską wersję językową (kiedyś, nie spieszy mi się szczególnie).

A także: :fp: U kumpla grałem chwilkę z polskim dubem i było mocno meh. Najzabawniejsze, że w efekcie w grze wszyscy mówią po polsku... poza Francuzem, który mówi po francusku :olo: Cała brytyjskość poszła w las.
  • 0

#1223 oranje Napisany 05 września 2015 - 03:54

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Przepraszam, da się. Musisz ustawić język angielski w ustawieniach konsoli.
  • 0

#1224 Spuczan Napisany 05 września 2015 - 07:24

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 058 Postów:

Skradła me serce :banderas: jako miłośnik XIX wieku, epoki wiktoriańskiej i Belle époque w taką dobrze opowiedzianą historię w TAKIEJ oprawie dosłownie wsiąkłem, porwany w tango :olo: Mało tego zdrowo się nastrzelałem i NAGRAŁEM mając w pamięci jakieś pomówienia o tytule na 4-5 godzin.

 

 

 

Dojrzała historia, gdzie gramy elitarnym rycerzem, jesteśmy zmuszeni zabijać ludzi noszących mundur Anglii w imię większego dobra, dobre dialogi bez dziecinnej pompy, trochę nagości ale bez nachalnego wykorzystywania statusu PEGI 18.

Tutaj mamy właśnie przykład, że ktoś ją jednak docenił oraz przeczytał te "upierdliwe" notatki które większość olała lub przejrzała żeby wpadła platynka. Widać, że dobrze się bawiłeś więc leci plusik. Większość bojówkarzy szerzących legendy o 4-5 godzinach pewnie nie potrafiła się przebić przez kilka pierwszych zdań.


  • 0

#1225 Nexus Napisany 05 września 2015 - 07:34

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Ja tylko dzięki właśnie tej świetnej otoczce, klimatowi, notatkom itd. skończyłem gierkę. Potem na kindlu skomsumowałem Maszynę Różniczkową. Bo sama gra jako gra jest mocno średnia. :/
  • 0

#1226 cwany-lis Napisany 05 września 2015 - 07:39

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:

średnia ? strzelanie było bardzo ok - syte, z przeciwników zostaje czasem miazga, a jak im wybuchnie obok granat to wrzeszczą "moje uszy !" a jak walimy ze spawarki to drą "ta pier**lona prądownica !"  - średnie były momenty ze skradanie tzn. jeden błąd i do piachu


  • 0

#1227 Nexus Napisany 05 września 2015 - 08:21

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Nie no takie momenty były bardzo syte, fakt. Po prostu mam nadzieję, że w dwójce będzie bardziej różnorodnie.

Ten post był edytowany przez Nexus dnia: 05 września 2015 - 08:22

  • 0

#1228 leon Napisany 05 września 2015 - 10:45

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:

Po przywaleniu granatem albo spawarą z przeciwników odpadało to i owo. Pierwszy rzut granatem i te latające członki, bruzda krwi na betonie i wystające kości na typie zamiast ręki i nogi :banderas:, Wnętrza gabinetów np w porcie to niesamowity fotorealizm :notbad:, a jak się naczytałem o4 godzinnym gameplayu jakiś frustratów to nie wiedziałem co jest grane jak wpadałem z jednej fajnej potyczki w inną wielką bitwę :mog:,no i cały czas jest coś nowego. Tak jak pisałem wcześniej mi się podobało. A symulatory chodzenia to powychodziły teraz, a to Ordera nazywano symulatorem chodzenia :yao:


Ten post był edytowany przez leon dnia: 05 września 2015 - 10:48

  • 2

#1229 Kradziej Napisany 05 września 2015 - 11:05

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Przepraszam, da się. Musisz ustawić język angielski w ustawieniach konsoli.

Cudowna wiadomość, dasha i tak mam ustawionego na angielski. Dzięki wielkie ziom :D

To co, cwany, chcesz może Ordera opchnąć, hurrr? :lukam:
  • 0

#1230 cwany-lis Napisany 05 września 2015 - 12:24

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:

nie sprzedaję gier, the Order to gra do której będę wracał nie raz, nie dwa :banderas:


  • 1



Inne z tagami: