Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bloodborne

PS4 From Software rajkoch leszczyk GOTY2015

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5011 odpowiedzi na ten temat

#3901 Zois Napisany 18 maja 2017 - 13:59

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:

cały jeden dzień ? weź trójpak   :doge:


  • 0

#3902 Kurzy Napisany 18 maja 2017 - 14:04

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

3 dni będą idealne. 1 dzień to irytacja ale początek i pozytywne nastawienie, 2 dzień to już lepiej i pojawia się satysfakcja wraz z przemieszczaniem się do przodu, 3 dzień już myślisz, że jesteś pro i dobrze Ci się gra i idziesz dalej.

 

No i nie ma 4 dnia gdzie pójdziesz jeszcze dalej, znowu dostaniesz wpierdziel taki, że robi się smutno. 3 dni ideał. Te 3 dni mają sens.


  • 1

#3903 Godot Napisany 18 maja 2017 - 15:41

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:

Ja mam Tak jak Tynio. Nie widzę w BB nic nadzwyczajnego. Ta gra to kalka soulsow w innym designie. Grając w BB mam wrażenie jakbym grał w kolejnego asassyna osadzonego w innych czasach. Ten sam gameplay z lekkimi modyfikacjami, paroma innowacjami i tyle. Dodatkowo brak jakiejkolwiek historii, wszystko poukrywane z dupy i weź tu poczuj jakąś imersje. Gierka jest ogólnie fajna, ale tutaj na forum ma przypiętą łatke kultu. Największa beka, że hejtuja takiego dadiego czy grega za granie w ac, a sami lykają wszystko od FS.

BB to fajny szpil, ale za 10 lat nikt o tej grze nie będzie już pamiętał. Jest dużo więcej lepszych gier tej gen, które na forumku przeszły bez większego echa, a są imo lepsze.


Wypraszam sobie AC, nie gram w ubicrapy. AC przeszedłem jedynkę, bo fajny setting. Resztę serii olałem. Co do Bloodborne - wiem, że mam czasem (:olo:) gust zjebany jak osobowość Szrota, ale uważam Bloodborne za grę absolutnie wybitną
  • 0

#3904 Raikoh Napisany 18 maja 2017 - 21:55

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

I dlatego odeszlem z forum. Mialem nic nie pisac, ale ten ostatni raz. Jestescie amebami tak to najprosciej ujme.

Wy w ogole nie wiecie o czym rozmawiacie, co widzicie czy co piszecie - w sumie o grze czy Soulsach praktycznie nie wiecie nic. 

Ale chce to wyjasnic pod tym debilnym postam Szrota czy Woroqa bo chlopaki sa jednak ......., w moich oczach sa idiotami. Zaraz ktos napisze - patrzcie pekl, ale trachlo to radze zmienic sposob myslenia. Fajne prowo jest fajne, ale wy tutaj tracicie moj czas i robicie ze mnie wariata - co uwazam wlasnie za slabe prowo i na sile - cos ala nudne teksty od miesiecy ”daddy nawalony, daddy alkoholik” - lub nieogarniacie nic. 

Ostatni raz pisze i znikam, bo nie dobrze sie robi. To jest nudne.

Ranking? Wlaczas gre i sprawdzasz - chyba nie jestescie tak lewi. 

Nie mialem 100% ratia bo to nie mozliwe, bylem nienawidzony, wiec gdzies tam ktos wygral i wrzucal - ja wrzucalem rewanze na ustawkach i mam na kanale. Nie stety dla nich skonczone porazkami w best of 3. Raz gdzies kazdy moze wygrac - tym bardziej, ze ja tych walk stoczylem dziesiatki tysiecy. 

Woroq wrzucil reddita przez ktorego zostali wysmiani przez 4chana - tez wszystko do znalezienia przez google. Interesuje cie? Szukasz.

Oczywiscie gosc ten co pisal o veteranach nie gral nawet w BB, wiec kto jest smieszny? Reszta baty, albo sciema, ze nie moga grac. To juz dawno zostalo wyjasnione i zamkniete. Pisza, ze uzywalem taniego buildu, a ja wtedy pisalem, ze to sredni build bo bloodtinge build jest sredni. Oczywiscie po wyjsciu dlc pvpskillz zrobil filmik o broniach. Kolejny fail reddita, bo pozniej kazdy to przyznal. No ale to trzeba sie znac, a nie wydawac werdykty tydzien po premierze. Filmik zostal wydany na chlodno jakis czas po wyjsciu DLC, wiec sporo czasu uplynelo. Wyszlo na moje

Byla moda kto mnie udupi. Czasami jedna walke komus sie tam kiedys udalo, ale w best of 3 nigdy. Ja rozjebalem najlepszego goscia z reddita 3-2. Jest u mnie na kanale. Za co pozniej sam mi slodzil, bo taki jest reddit. 

Zawsze mozna wejsc w neutralne forum i poczytac, zapytac. Teraz mnie polecaja nawet na reddit. 

https://www.reddit.c...level_invaders/

Tak prosto znalezc...

Moglbym sam tutaj wrzucic wiecej plus ranking, ale nie po tych debilnych akcjach. Jednak wszystko jest jak wyzej napisalem - do sprawdzenia, znalezienia samemu. 

Oczywiscie hejty beda dalej, bo tak chce. Zmienilem konto na ps4 z Raikoh81 i podobnie jak tamte tak i nowe stalo sie popularne w calym swiatowym community. A zeby tak bylo to trzeba pokazywac klase (najwyzsze skillsy) i lamac psychiki. 

Taki jest Cursed Clan taki jest Master Rai. 

Zegnajcie.

 


Ten post był edytowany przez Raikoh dnia: 18 maja 2017 - 22:00

  • 0

#3905 Kazuo Napisany 18 maja 2017 - 21:58

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

No, długo nie wytrzymałeś bez pisania na forum :cf:


  • 1

#3906 burnstein Napisany 18 maja 2017 - 22:13

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Dżemor, jakbyś miał chociaż trochę rozumu, to byś zrozumiał, ze wszyscy mają tu w dupie twoje Soulsowe sukcesy i byś po prostu przestał ciągle się spuszczać nad samym sobą :dunno:


  • 2

#3907 Woroq Napisany 18 maja 2017 - 22:32

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 790 Postów:
Jak mam wejść w ranking w grze jak nie mam gry :lol2:
A na poważnie- podpisuje się pod postem Burna :)

Ten post był edytowany przez Woroq dnia: 18 maja 2017 - 22:34

  • 0

#3908 keogh Napisany 18 maja 2017 - 22:36

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

ded znów się najebał, a Ty nie umiesz soulsów, sprzedawaj


  • 2

#3909 Kurzy Napisany 19 maja 2017 - 00:28

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Oj Rajkosze wszyscy Cię trolowali. Nie bądź pizdeczka i nie odchodź z forum. Nie leć w kulki i się uspokój mistrzuniu soulsow.
  • 0

#3910 narvany Napisany 19 maja 2017 - 01:43

narvany

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 403 Postów:

Kolejna złamana psychika przez 30letnich zwyroli grających w giereczki dla dzieci, a mógł chłop jeździć..


  • 0

#3911 twilitekid Napisany 19 maja 2017 - 05:35

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Czy ktoś jest w stanie uratować honor rajkoha i wrzucić ten ranking? 


  • 0

#3912 tomasz Napisany 19 maja 2017 - 05:58

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:

I dlatego odeszlem z forum. Mialem nic nie pisac, ale ten ostatni raz. Jestescie amebami tak to najprosciej ujme.
Wy w ogole nie wiecie o czym rozmawiacie, co widzicie czy co piszecie - w sumie o grze czy Soulsach praktycznie nie wiecie nic.
Ale chce to wyjasnic pod tym debilnym postam Szrota czy Woroqa bo chlopaki sa jednak ......., w moich oczach sa idiotami. Zaraz ktos napisze - patrzcie pekl, ale trachlo to radze zmienic sposob myslenia. Fajne prowo jest fajne, ale wy tutaj tracicie moj czas i robicie ze mnie wariata - co uwazam wlasnie za slabe prowo i na sile - cos ala nudne teksty od miesiecy ”daddy nawalony, daddy alkoholik” - lub nieogarniacie nic.
Ostatni raz pisze i znikam, bo nie dobrze sie robi. To jest nudne.
Ranking? Wlaczas gre i sprawdzasz - chyba nie jestescie tak lewi.
Nie mialem 100% ratia bo to nie mozliwe, bylem nienawidzony, wiec gdzies tam ktos wygral i wrzucal - ja wrzucalem rewanze na ustawkach i mam na kanale. Nie stety dla nich skonczone porazkami w best of 3. Raz gdzies kazdy moze wygrac - tym bardziej, ze ja tych walk stoczylem dziesiatki tysiecy.
Woroq wrzucil reddita przez ktorego zostali wysmiani przez 4chana - tez wszystko do znalezienia przez google. Interesuje cie? Szukasz.
Oczywiscie gosc ten co pisal o veteranach nie gral nawet w BB, wiec kto jest smieszny? Reszta baty, albo sciema, ze nie moga grac. To juz dawno zostalo wyjasnione i zamkniete. Pisza, ze uzywalem taniego buildu, a ja wtedy pisalem, ze to sredni build bo bloodtinge build jest sredni. Oczywiscie po wyjsciu dlc pvpskillz zrobil filmik o broniach. Kolejny fail reddita, bo pozniej kazdy to przyznal. No ale to trzeba sie znac, a nie wydawac werdykty tydzien po premierze. Filmik zostal wydany na chlodno jakis czas po wyjsciu DLC, wiec sporo czasu uplynelo. Wyszlo na moje

Byla moda kto mnie udupi. Czasami jedna walke komus sie tam kiedys udalo, ale w best of 3 nigdy. Ja rozjebalem najlepszego goscia z reddita 3-2. Jest u mnie na kanale. Za co pozniej sam mi slodzil, bo taki jest reddit.
Zawsze mozna wejsc w neutralne forum i poczytac, zapytac. Teraz mnie polecaja nawet na reddit.
https://www.reddit.c...level_invaders/
Tak prosto znalezc...
Moglbym sam tutaj wrzucic wiecej plus ranking, ale nie po tych debilnych akcjach. Jednak wszystko jest jak wyzej napisalem - do sprawdzenia, znalezienia samemu.
Oczywiscie hejty beda dalej, bo tak chce. Zmienilem konto na ps4 z Raikoh81 i podobnie jak tamte tak i nowe stalo sie popularne w calym swiatowym community. A zeby tak bylo to trzeba pokazywac klase (najwyzsze skillsy) i lamac psychiki.
Taki jest Cursed Clan taki jest Master Rai.
Zegnajcie.

*odszedłem
  • 9

#3913 Godot Napisany 19 maja 2017 - 06:56

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
:clown:
  • 0

#3914 Danteusz Napisany 19 maja 2017 - 07:21

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Dżemor, jakbyś miał chociaż trochę rozumu, to byś zrozumiał, ze wszyscy mają tu w dupie twoje Soulsowe sukcesy i byś po prostu przestał ciągle się spuszczać nad samym sobą :dunno:

Co więcej, gdyby zachowywał się normalnie, a nie jak rozpieszczony pięciolatek, to pewnie by miał szacun na forum. I nikt by o screeny nie pytał, bo nie byłoby powodu aby zachęcać klauna do wygłupów.

Ten post był edytowany przez Danteusz dnia: 19 maja 2017 - 07:21

  • 4

#3915 bartezoo Napisany 19 maja 2017 - 08:40

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

ten mature pisze z gierki, która nawet nie jest skillowa, kek


  • 0

#3916 MonsieurWoland Napisany 19 maja 2017 - 08:44

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Powodzenia z Phalanxem ulungu! :olo:


  • 2

#3917 Bzduras Napisany 19 maja 2017 - 10:50

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
To nie sołsy spopularyzowały rajkoha, to rajkoh spopularyzował sołsy, noskillowe kmioty 9oo9Aez.png

Ten post był edytowany przez Itachi dnia: 19 maja 2017 - 10:50

  • 0

#3918 Daddy Napisany 19 maja 2017 - 12:14

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

9oo9Aez.png

 

fingus, wiesz co z tym zrobić, by narobić smordu i gówna na forum :olo:


  • 0

#3919 Bzduras Napisany 19 maja 2017 - 12:50

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Ukradłem komuś z konkurencyjnego forumka, jeśli coś zepsułem to przepraszam :(
  • 0

#3920 Raikoh Napisany 19 maja 2017 - 19:26

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Rok nie gralem. W tej chwili pozycja 6ta. Dwie inne postacie w pierwszej 30ce.

mdcaM7T.jpg

 

Ktos powie ha ha, nie pierwszy! Wyjasniam.

Przede mne chiterzy. Zaraz po premierze do pierwszego patcha mozna bylo dupowac itemy i kto patcha nie pobral ten dalej moze. 

Dlatego 4chan czy reddit wie kto byl, jest i bedzie pierwszy juz zawsze - dlatego, ze serwer pelny nie jest, wiec na wyprzedzenie brak szans. Bany sa kazdego pierwszego dnia miesiaca, zatem wrzuce 1 lub 2 czerwca ewentualnie znowu ranking. 

Kazdy z tych cheaterow z pierwszej piatki za wyjatkiem nosburga to cheater. Z nosburgiem walczylem kilka razy i nigdy nie wygral, spytac mozna, bo psny macie w tabeli. Moja laczna ilosc zabojstw to okolo 15tys z 5 postaci. 

Moglem dac to od razu, ale przysiegam, ze wstawialem kilka razy dla zachcianki np Schrodingera czy burna, ale oni sobie robili jaja i mieli to w dupie takze bawili sie moim czasem. 

Sorry za ostatnie posty.


  • 6

#3921 Godot Napisany 19 maja 2017 - 19:30

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Gratsy, ale jak odzwierciedla to skill? Bo rozumiem, że to liczba zabitych postaci innych graczy. Nie można wchodzić wszędzie i zabijać noobków nabijając rank?
  • 0

#3922 Schrodinger Napisany 19 maja 2017 - 19:30

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
ha ha, nie pierwszy!
  • 0

#3923 twilitekid Napisany 19 maja 2017 - 19:32

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
Dzieki. A masz ten ranking z okresu kiedy byles nr 1?
  • 0

#3924 Raikoh Napisany 19 maja 2017 - 19:38

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Gratsy, ale jak odzwierciedla to skill? Bo rozumiem, że to liczba zabitych postaci innych graczy. Nie można wchodzić wszędzie i zabijać noobków nabijając rank?

 

Ja walczylem na mapie pvp. Walczyli tam gracze pvp, nooby tez byly gdy robily mape, ale z pomocnikami - wtedy np robilo sie 3v1. Wygralem tez kazdy najwiekszy FC 4chana i reddita skupiajaca sama elite. Pozniej mnie juz reddit nie chcial zapraszac i na ostatnim moim FC tam zaatakowali mnie 3v1 - zlamane zasady, pekniete pupy - czym rozsmieszyli 4chan ktory pozniej stanal po mojej stronie.

Dzieki. A masz ten ranking z okresu kiedy byles nr 1?

Gdzies jest w grupie Soulsow, bo tez dawalem, ale mam tam bana. Jesli chcesz moge Ci podeslac goscia ktory ma druga najwieksza grupe PL Soulsow (tam siedze i tam jest kultuta) ktory potwierdzi, bo mi bedzie ciezko to znalexc. Pamietam po banach jak skoczylem na 1 miejsce i zobaczylem to w pracy, alez bylo szalenstwo :)


  • 0

#3925 MonsieurWoland Napisany 19 maja 2017 - 19:42

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Duzo tych twoich ostatnich postow jeszcze nas czeka? Zaczyna to byc meczace. Juz cie pogrzebalismy wiec tam wytryniaj do darkwebu.


  • 1

#3926 Spuczan Napisany 19 maja 2017 - 20:35

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 056 Postów:


Czy ktoś jest w stanie uratować honor rajkoha i wrzucić ten ranking? 

Bez_tytu_u.png

 

Screena robiłem dziś. Ranking został aktualizowany 10 minut temu więc uznajmy, że jest aktualny.


  • 5

#3927 twilitekid Napisany 19 maja 2017 - 20:49

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
No wreszcie! Dziekuje :kwiatek:
  • 0

#3928 oranje Napisany 19 maja 2017 - 22:01

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Nie można było tak od razu?
  • 0

#3929 Schrodinger Napisany 19 maja 2017 - 22:27

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
miś yogi podobno straszny cziter i chuj
  • 0

#3930 burnstein Napisany 19 maja 2017 - 23:59

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Ale w killach na minutę gry to Dżemor byłby gdzieś tak w okolicach pozycji 10000.


  • 0



Inne z tagami: