Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bloodborne

PS4 From Software rajkoch leszczyk GOTY2015

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5011 odpowiedzi na ten temat

#4831 Nyjacz Napisany 03 kwietnia 2018 - 22:09

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
W tej grze statystyki nie maja takiego znaczenia,g ra polega na koszeniu kurw ostrzami. A czitowaniem nazywam strzelanie magia albo lukiem, co w Soulsach pozwala Ci na bezstresowa walke z dystansu.
  • 1

#4832 krak2610 Napisany 03 kwietnia 2018 - 22:18

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:

to w BB jest łuk?


  • 0

#4833 Spuczan Napisany 04 kwietnia 2018 - 01:29

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 056 Postów:
Nope. Nyjaczowi raczej chodziło o czizowanie.
  • 0

#4834 oranje Napisany 04 kwietnia 2018 - 08:44

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Łuk i czitowanie :olo:
  • 0

#4835 Hellmans Napisany 04 kwietnia 2018 - 09:24

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Miałem o to pytać, ale już zguglałem, bo coś mi od niewidzialnej wioski na ng+ zaczęło się zbyt łatwo grać:

 

 

Enemies deal increased damage and have more health.

The percentage increase of damage and health of enemies is greatest in the earlier areas, with enemies in later areas receiving a smaller percentage increase.

 

Czyli wyczyszczę new game plus i oleję bossa, żeby sobie poczekać na DLC w promo.


  • 0

#4836 Cudak Napisany 05 kwietnia 2018 - 16:57

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Gra pyknięta (no prawie, jeszcze jedno zakończenie). Strasznie zawiodłem się na walce z Mamką, wpadłem tam i na raz ją walnąłem, a zapomniałem akurat zmienić run na normalne i walczyłem mając runy do farmienia na przedmioty i tętnienia, olo. 

 

 

Gerhman to już inna sprawa. Walka może nie była trudna_trudna, bo poszedł na jedno podejście, ale się mocno zestresowałem. Duży zasięg ataków, skończyłem chyba z jedną fiolką. :olo: Moją taktyką było czekanie w oddali i staranie się wyczuć ładowanego ataku żeby sam się na niego nadziała. Nie wiem jak zrobię trzecie zakończenie gdzie po nim czeka mnie walka z kolejnym bossem. Może jeszcze będę farmił i nabiję kilka leveli, wiem, że kolega bartezoo przeszedł grę gołą postacią walcząc tylko pochodnią (tą podstawową, nie tropiciela), ale ja jednak wolę dać sobie więcej szans. :cf:

 

 

W sumie nie wiem czy robić platynkę. Zrobiłem jedne lochy kielicha i mnie strasznie wynudziły, a ponoć większe głębokości są coraz dłuższe. No jeszcze się zastanowię.

 

 


  • 0

#4837 Rudolf Napisany 05 kwietnia 2018 - 17:10

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:
Boss po Gehrmanie jest na szczała w ucho.
  • 1

#4838 Nyjacz Napisany 05 kwietnia 2018 - 17:12

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
W sumie nie wiem czy robić platynkę. Zrobiłem jedne lochy kielicha i mnie strasznie wynudziły, a ponoć większe głębokości są coraz dłuższe. No jeszcze się zastanowię.

 

Koniecznie rób. Lochy są nudnawe stylistycznie, ale ze względu na poziom trudności i przeciwników wciągają, długo do platyny nie zajmują, a wisienką na torcie jest najlepszy boss w całej grze. Grzech nie rozjebać typa.


  • 2

#4839 oranje Napisany 05 kwietnia 2018 - 17:46

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Który Boss?
  • 0

#4840 Cudak Napisany 05 kwietnia 2018 - 17:48

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Zgaduję, że Pthumeryjska Królowa, olo.


  • 0

#4841 oranje Napisany 05 kwietnia 2018 - 17:49

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Pthumerian Descendant pewnie. Kutas.
  • 0

#4842 Nyjacz Napisany 05 kwietnia 2018 - 18:11

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Watchdog z -50%HP, lamuski.


  • 1

#4843 Schrodinger Napisany 05 kwietnia 2018 - 18:13

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Watchdog z -50%HP, lamuski.

 

:good:


  • 0

#4844 Juras Napisany 05 kwietnia 2018 - 18:20

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

W BB nie ma buildów? I łuku? Odnośnie pierwszego nie chce mi się znowu rzucać grochem, ale co to niby jest?

 

Bloodborne-The-Old-Hunters1.jpg

 


Ten post był edytowany przez Juras dnia: 05 kwietnia 2018 - 18:21

  • 0

#4845 Nyjacz Napisany 05 kwietnia 2018 - 18:24

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Ja nie mówiłem, ze nie ma łuku, tylko że w Soulsach można łukiem albo magią stać sobie i strzelać w bossa, co całkowicie eliminuje wyzwanie. Podobnież z buildami, wyśmiałem je jeno i wytłumaczyłem, że nie mają takiego znaczenia, a nie że ich w ogóle nie ma.


  • 0

#4846 oranje Napisany 05 kwietnia 2018 - 18:28

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:

Watchdog z -50%HP, lamuski.

On nie był aż taki straszny. Przynajmniej ataków szło się nauczyć na pamięć.
  • 0

#4847 Nyjacz Napisany 05 kwietnia 2018 - 18:30

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

 

Watchdog z -50%HP, lamuski.

On nie był aż taki straszny. Przynajmniej ataków szło się nauczyć na pamięć.

 

 

Napisałem, że najlepszy, a nie straszny. Właśnie ze względu na połączenie wyzwania z przyswajalnością.


  • 0

#4848 Juras Napisany 05 kwietnia 2018 - 19:11

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Ja nie mówiłem, ze nie ma łuku, tylko że w Soulsach można łukiem albo magią stać sobie i strzelać w bossa, co całkowicie eliminuje wyzwanie. Podobnież z buildami, wyśmiałem je jeno i wytłumaczyłem, że nie mają takiego znaczenia, a nie że ich w ogóle nie ma.

 

Tak samo w BB można wziąć dwuręczną siekierę (nie pamiętam już nazwy) i ładować kołowrotka z bezpiecznej odległości, albo miecz Ludwika i głuszyć wszystko, co całkowicie eliminuje wyzwanie. A w Soulsach chować się za tarczami, albo na pałę w Havelu.

Buildy są i mają takie samo znaczenie, tyle że jest ich mniej bo BB jest pierwszą grą "serii", oby nie ostatnią, i poszli na jakość a nie ilość. Zamiast tony śmiecia kopiowanego przez cztery części, które się różnią głównie wyglądem, zrobili 27 unikatowych broni, podobnie z narzędziami które zastępują czary.


  • 0

#4849 Raikoh Napisany 05 kwietnia 2018 - 19:15

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Juras ma racje. Tutaj dodatkowo robienie buildow to mieszanie nie tylko punktami, ale i gemami czy runami.


  • 0

#4850 Nyjacz Napisany 05 kwietnia 2018 - 19:40

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Pewnie macie rację. Jednak w Soulsach da się chyba bardziej zmieniać style rozgrywki w różne strony. Po Nioszku i DS "Remastered" pewnie zechcę przejść BB innymi broniami w końcu i zrobić DS3 DLC.


  • 0

#4851 Cudak Napisany 09 kwietnia 2018 - 00:37

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Możecie plusować. :^^:

 

http://nikogoforum.p...alak/?p=1900173

 

Mieliście rację z tymi kielichami, wciągnąłem się tak, że jak nie mogłem grać w sobotę to płakałem, olo. Ten loch z -50% HP, no płakałem strasznie, Watchdog rzeczywiście dał popalić, ale za trzecim razem go jebnąłem. Amygdala za to ku*wa dzi*wka zabiła mnie trzy razy jak już była do ubicia na dwa hity. Wiele godzin w tej grze spędziłem, ale żeby na spokojnie rozegrać bossa pod koniec jak ma niewiele życia, a nie szarżować to się nie nauczyłem. :olo: Potem chyba miałem do wyboru Kielich Niskiego Loran i Kielich Isz żeby zdobyć galaretkę, wybrałem Isz i ffs, jaka piękna lokacja. Te lochy nudziły powtarzalnością, ale pięknie się w tym chodziło z tym kosmicznym vibem i mgiełką. :oops: W ostatnim lochu strasznie się męczyłem z tą bestią puszczającą krew, podobnie jak z Amygdalą, znałem sposób, schodziłem jej ze zdrowia, ale jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy i też ginąłem pod koniec parę razy. Króla za to padła za pierwszy podejściem, ale to chyba jedna z fajniejszych i efektowniejszych walk w grze, strasznie mi się podobała. W ogóle jak już ubiłem drugi raz Gerhmana i Obecność Księżyca (rzeczywiście na strzała, olo) i szedłem szczęśliwy kupić ostatnią broń to myślałem, że mam glicza i trofik nie wpadł. Okazało się, że ominąłem odznakę Kosmicznego Oka Tropiciela w Górnym Rewirze jakimś cudem i mi brakowało Rosmarinusa, więc Gerhman jeszcze trzeci raz musiał paść, olo. No nic, wspaniała giereczka, co się nastresowałem to moje, ale satysfakcja jest duża. Teraz parę tygodni przerwy przed DLC. :^^:

 

e; no i tak, skoro BB zajebiście mi się podobało to wciągnę się w Dark Souls? Od razu mówię, że zastanawiam się nad graniem tylko w trójkę, nie chce mi się nadrabiać dwóch pierwszych części. A, no i DkS III trudniejsze czy łatwiejsze od BB? Bo jak trudniejsze to nie wiem, nie wiem. :olo:


Ten post był edytowany przez Cudak dnia: 09 kwietnia 2018 - 00:38

  • 2

#4852 Rudolf Napisany 09 kwietnia 2018 - 05:38

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:
III łatwiejsza od BB. Zagraj w tę jedynkę co wyjdzie za miesiąc, bo III dzięki temu robi bardziej. II poza dlc to gowno na standard tej serii, więc olej.
  • 0

#4853 fingus Napisany 09 kwietnia 2018 - 07:58

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Moim zdaniem była trudniejsza, więcej bosków dało mi wycisk niż w BB. :cry:
  • 0

#4854 Rudolf Napisany 09 kwietnia 2018 - 08:34

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 738 Postów:

Nie wiem jak DLC, bo dalej nieograne, ale poza Bezimiennym i Braciakami to żaden boss nie sprawił mi jakiegoś większego problemu. A, jeszcze Sylvan... :/ Inna sprawa, że każda z tych walek jest naprawdę uczciwa i przegrane nie są tanie, a szefkowie nie są gąbkami na dmg jak w II, gdzie tam w ten sposób sztucznie podbito poziom trudności. 

 

No i jeszcze odnośnie pierwszej części, koniecznie ograj Cudak. Ta gra ma najlepszy level design chyba w historii giereczek, jak kogoś jarały skróty w BB to tutaj jest tak praktycznie cały świat zbudowany. No i w remasterze mają dodać teleportację wszędzie, więc  zbieranie dusz do naczynia nie będzie tak uciążliwe (a to jest z reguły największy zarzut w stronę jedynki, ostatnia 1/3 gry).  No i to co wcześniej pisałem, czyli to jak III jest sequelem I :banderas:


  • 0

#4855 SosaiKyo Napisany 09 kwietnia 2018 - 09:08

SosaiKyo

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 538 Postów:

Nie wiem jak DLC, bo dalej nieograne, ale poza Bezimiennym i Braciakami to żaden boss nie sprawił mi jakiegoś większego problemu. A, jeszcze Sylvan.

Po walce z Midirem w dlc DS 3 zmienisz zdanie oj zmienisz.


  • 0

#4856 fingus Napisany 09 kwietnia 2018 - 09:13

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
W BB tylko Amelia sprawiła mi wyraźny kłopot. Oczywiście nie licząc DLC, bo tam już więcej trudnych bosków (i niespodzianek w studni), ale nie wiem czy to nie kwestia tego, że robiłem go na NG+. Za to w DS3 kilku miałem takich, których musiałem się uczyć.
  • 0

#4857 bartezoo Napisany 09 kwietnia 2018 - 12:14

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
DS 3 bez DLC to Nameless King i Bracia byli wkurzający (zwłaszcza droga do braci po zgonie irytowała). DLC ma coś trudniejszego niż Nameless, którego nie pokonałem,olo? Musze w takim razie dokupić season passa.
  • 0

#4858 krak2610 Napisany 09 kwietnia 2018 - 12:19

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
Ostatnio na yt mi wyskoczyła walka z Amelka. Jaka ta gra jest wspaniała <3
Czekam na remaster Dark Souls.
  • 0

#4859 Juras Napisany 09 kwietnia 2018 - 13:53

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

A, no i DkS III trudniejsze czy łatwiejsze od BB? Bo jak trudniejsze to nie wiem, nie wiem. :olo:

Kielichy na najcięższych ustawieniach przy niektórych przeciwnikach są trudniejsze niż cokolwiek w podstawce trójki. Zresztą to jednoznacznie trudno stwierdzić, co i kto jest trudniejszy, bo dużo zależy od stylu gry i dostępnego wyposażenia. Dla mnie np Bezimienny Król w DkSIII był banalny dla czarodziejki, a takie płotki jak Kryształowy Mędrzec czy zlot biskupów to byli praktycznie nie do ruszenia z dostępnym na tym etapie gry arsenałem czarów i trzeba ich było szlachtać na pałę kozikiem.

Ten post był edytowany przez Juras dnia: 09 kwietnia 2018 - 14:00

  • 0

#4860 SosaiKyo Napisany 09 kwietnia 2018 - 14:32

SosaiKyo

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 538 Postów:

DS 3 bez DLC to Nameless King i Bracia byli wkurzający (zwłaszcza droga do braci po zgonie irytowała). DLC ma coś trudniejszego niż Nameless, którego nie pokonałem,olo? 

Midir, jest zdecydowanie trudniejszy, ale jest podobnie jak burzowy opcjonalny.

Z tych nie opcjonalnych to w pierwszym dlc siostra zakonna z ojczulkiem może sprawić problem (3 fazy walki).


  • 0



Inne z tagami: