Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Legend Of Zelda: Skyward Sword HD

Nintendo Wii Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2088 odpowiedzi na ten temat

#151 lukaszSA Napisany 12 czerwca 2010 - 19:11

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 955 Postów:
Brzmi bardzo sensownie. A brak podtytułu sugeruje rewolucję :klaszcze:
  • 0

#152 Kaxi Napisany 12 czerwca 2010 - 19:24

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
Bardzo mi się to podoba, zwłaszcza kawałek o bossach bez dungeonów i dungeonów bez bossów. Tym tytułem N by się wpisało w obecny trend co sprawia, że... przestaję wierzyć w te info. N nigdy nie reagowało na takie mody w świecie gier.
  • 0

#153 cybercotlet Napisany 12 czerwca 2010 - 20:05

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 608 Postów:
Szkoda wrzucać ploty jak w wtorek konferencja podczas której zapomnimy o wszystkich :)
  • 0

#154 Kaxi Napisany 12 czerwca 2010 - 20:20

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
Ja tam uwielbiam pre-Ed3 hype :D
  • 0

#155 fingus Napisany 12 czerwca 2010 - 21:47

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 909 Postów:
Sądzę, że ktoś to sobie wymyślił. Forum - też mi źródło. Też mogę zapodać tu swoje własne ploty, ktoś puści dalej info, przylecą, puszczą przez google-translatora i umieszczą rozgorączkowanego newsa "w nowej Zeldzie Link będzie latał na miotle". ;)
  • 0

#156 Malutki Napisany 15 czerwca 2010 - 08:46

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Zelda Wii Teaser Trailer Shown at E3 2010

Numerous reports have been hitting online today during the E3 2010 conference saying a small teaser was shown of Legend of Zelda Wii to prepare for tomorrow. Reports suggest the game will be cel-shaded (very similar to The Wind Waker) and had Link wielding an unknown blade. The video also showed Shigeru Miyamoto playing this new Zelda title with the Wii Motion Plus.

However I have been unable to find footage of this myself and am only going by online reports (such as Hyrule.net). If anyone can shed some light on this, please do so in the comments. So for now, take it as rumor until we get official confirmation tomorrow when Nintendo presents Zelda Wii.

http://www.zeldac.com/2010/06/zelda-wii-teaser-trailer-shown-at-e3-2010/
  • 0

#157 Kaxi Napisany 15 czerwca 2010 - 09:36

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
Dobra, śmialiśmy się z Czycha w wojnach, ale mi się przyśniła dziś nowa Zelda z voice-actingiem... :unsure:
  • 0

#158 lukaszSA Napisany 15 czerwca 2010 - 17:40

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 955 Postów:
Sterowanie wymaga dopracowania. W sumie to dobrze, że dopiero w 2011
  • 0

#159 Kaxi Napisany 15 czerwca 2010 - 18:22

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
Styl coś pomiedzy TP a WW...
  • 0

#160 Pious Napisany 15 czerwca 2010 - 18:25

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Pokaz był tragiczny. Jakieś problemy zw sterowaniem, pusta plansza. Tylko trailer był fajny. Oprawa jak w Majorze.
  • 0

#161 Gość_Zero_* Napisany 15 czerwca 2010 - 18:26

Gość_Zero_*
  • Goście
jak po prezentacji pokazywali ludzi grających na Wii to szło im lepiej niż na scenie
  • 0

#162 Pious Napisany 15 czerwca 2010 - 18:29

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Mówili, że mają jakieś problemy. Nie sądzę, że wyskoczyliby świadomie z tak niedorobionym sterowaniem. Nie zmienia to faktu, że prezentacja najbardziej oczekiwanej gry była beznadziejna.
  • 0

#163 Godot Napisany 15 czerwca 2010 - 18:31

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Prezentacja była tragiczna, ale gra zarządzi.
  • 0

#164 Kaxi Napisany 15 czerwca 2010 - 18:40

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
Szkoda, że dopiero przyszły rok...

Konfudowanie oka w drzwiach to bzdurka, ale to wydaje mi sie przedsmak nowej Zeldy - w sensie tony, tony pomyslow na rozne wykorzystanie motion plus. Juz sam fakt ile itemów pokazali...

Widoczek jak latał tym robakiem tez był miły :)

Gdyby sklecili jakis epicki trailer byłoby lepiej:D Chociaz Miyamoto teleportujacy sie do LA rozbawilo mnie :D
  • 0

#165 P-chan Napisany 15 czerwca 2010 - 19:01

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:

Styl coś pomiedzy TP a WW...


Też miałem podobne uczucie.


jak po prezentacji pokazywali ludzi grających na Wii to szło im lepiej niż na scenie


Po prostu Miyamoto zjadła trema...
  • 0

#166 ogqozo Napisany 15 czerwca 2010 - 19:20

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Na razie za mało wiadomo. To zrozumiałe - Nintendo na konferencjach chce przede wszystkim pokazywać, jak w to się gra, zamiast opowiadać o zawartości, ale kwadrans walki z typową roślinką i typowymi pajączkami to jednak trochę zawód. Na razie widać, jaki jest styl, i to mnie niespecjalnie zachwyciło. Większe wrażenie zrobiły na mnie i Wind Waker, i Princess. Tutaj nie jest ani bajkowo, ani nie imponuje kinowym rozmachem. Wszystkie sceny, jakie pokazano, były standardowe: Link na własnych nogach idzie, sieka mieczem, strzela z łuku. Udźwiękowienie takie samo, jak zawsze.

Tyle się mówiło, nawet Miyamoto podczas konferencji, o "nowym początku" i odważnym porzuceniu kilku schematów. Na razie tego nie zobaczyłem. W zasadzie jest to - wiadomo, mówię tylko o pierwszym wrażeniu - najmniej "świeża" Zelda w historii. Sterowanie może być cool, ale to chyba nie jest ten "wielki punkt zwrotny w serii"? Mam nadzieję, że nie i że podczas E3 dowiemy się więcej.
  • 0

#167 BeSOS Napisany 15 czerwca 2010 - 19:34

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Tyle się mówiło, nawet Miyamoto podczas konferencji, o "nowym początku" i odważnym porzuceniu kilku schematów. Na razie tego nie zobaczyłem. W zasadzie jest to - wiadomo, mówię tylko o pierwszym wrażeniu - najmniej "świeża" Zelda w historii. Sterowanie może być cool, ale to chyba nie jest ten "wielki punkt zwrotny w serii"? Mam nadzieję, że nie i że podczas E3 dowiemy się więcej.


Mam takie same odczucia. Każda Zelda pachniała nowością, ta pachnie odgrzanym kotletem, przynajmniej sądząc po tym co pokazali... :mellow:
  • 0

#168 me&myself Napisany 15 czerwca 2010 - 19:36

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Moje pierwsze wrażenie jest dokładnie takie samo. Prezentowane miejscówki wyglądają puściej niż te w TP czy nawet PH. Oczywiście pokazano tylko ułamek promila tego co oferuje gra i mam nadzieje, że reszta prezentuje się o wiele lepiej. Pokażą jakieś miasta wioski czy bardziej klimatyczne dungeony i obawy pewnie znikną. Pierwszy pokaz WW był jeszcze bardziej padaczny, a produkt końcowy okazał się zacny. Co do samej komfy dla mnie bez rewelacji najbardziej z tego wszystkiego podobał mi się Kirby. No i lineup 3DS robi całkiem niezłe wrażenie, ale to już inny temat...
  • 0

#169 Texz Napisany 15 czerwca 2010 - 19:53

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Zaprezentowana miejscówka wyglądała jak plac zabaw i prezentacji itemów.
  • 0

#170 lukaszSA Napisany 15 czerwca 2010 - 19:55

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 955 Postów:
http://kotaku.com/55...kyline=true&s=i
Sterowanie działa :mrgreen:
  • 0

#171 Malutki Napisany 15 czerwca 2010 - 19:58

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Screeny :
Dodany obrazek
reszta:
http://www.nintendoe...hing.com/42233/

Nie wygląda to aż tak źle
  • 0

#172 fingus Napisany 15 czerwca 2010 - 21:51

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 909 Postów:
Wygląda bardzo przyjemnie, fajny styl, jest wysoki kontrast, są żywe kolory. Podoba mi się. Tyle że trailer TP unosił i porywał swą atmosferą - tutaj nie było atmosfery, tylko właśnie bieganie po placu zabaw i prezentacja gadżetów. Zabrakło mi takiego tchnienia, które by mnie porwało i mną zawładnęło, jak kiedyś. Może jeszcze zdołają nakręcić hype, bo w tej chwili moje pozytywne nastawienie wynika głównie z tego, że "to Zelda i nie mogą jej spieprzyć". Problemów na pokazie nie traktuję jako wpadki - wpadką byłoby pokazywanie filmiku i pozowanie do niego, aby publice zdawało się, że faktycznie próbujemy grać. Pokazali, że gra faktycznie tak wygląda, tak się rusza i tak w nią gramy. :tak:
  • 0

#173 Kaxi Napisany 15 czerwca 2010 - 21:58

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
Dodany obrazek


Nowy styl daje radę! Popatrzcie jak fajnie jest Link cieniowany, złoty środek między TP a WW IMO. :klaszcze:
  • 0

#174 fingus Napisany 15 czerwca 2010 - 22:08

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 909 Postów:

Dodany obrazek


Nowy styl daje radę! Popatrzcie jak fajnie jest Link cieniowany, złoty środek między TP a WW IMO. :klaszcze:

Cieniowanie Linka jest rewelacyjne. :tak:
Narzekałem na brak uniesień, bo faktycznie mało było prezentacji "fabularnej" - gdybym nie grał w żadną wcześniejszą Zeldę, to pewnie bym się nie przejął losami "elfa w zielonym wdzianku". Ale zwróciła moją uwagę scena pod koniec filmiku, gdy Link rzuca się z klifu - czyżby jakaś zapowiedź czegoś, czego jeszcze nam nie pokazano? Hmmm :^^:
  • 0

#175 ACZ Napisany 15 czerwca 2010 - 22:30

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
Nie wyobrażam sobie abym w to mógł długo grać. W Zeldach dużo się ciacha mieczem i cały czas będzie trzeba machać łapą. Popatrzcie na Miyamoto, po kwadransie wyszedł mu pot na czole. Ja za taką zabawę podziękuję.
  • 0

#176 Kaxi Napisany 15 czerwca 2010 - 22:35

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
Spocił się bo mu wiilot nie działał :angel: Red Steel 2 dało się grać.
  • 0

#177 Ney Napisany 15 czerwca 2010 - 22:46

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Jak Miyamoto próbował trafić w te robaki na ścianie to myślałem, że padaczki dostanę od tego jak mu to nie wychodziło :) Ogólnie jakby zamiast Linka była inna postać, a grę prezentował np Mattrick z MS to bym pomyślał "boże co to będzie za crap", ale że to Zelda to może coś tą grę jeszcze uratuje bo póki co grafika wydaję się średnia i pusta, ruchy wiilotem wprowadzone na siłę i nienaturalne (w przeciwieństwie do np tego Sorcery z PS3) , muzyka chyba dalej w midi (OLO - niech się za to weźmie koleś od Galaxy), trailer bez polotu i co się z tym wiąże bez ciar...Patentów jakoś zmieniających/odświeżających serię nie stwierdziłem...
IMO pierwszy pokaz Wind Wakera był dużo, dużo bardziej udany (i bardziej szokujący ze względu na styl :) ).
  • 0

#178 BeSOS Napisany 15 czerwca 2010 - 22:55

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Źle do prezentacji podeszli bo powinni puścić 2 minutowy epicki trailer a nie jakis playground z beznadziejnymi gadgetami. Mi to przypomina Super Zelda Galaxy a nie Zeldę jaką kocham
  • 0

#179 Kaxi Napisany 15 czerwca 2010 - 23:00

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:
Tu się z Jedynem zgodzę.

Ale pastelowy, niczym malowany pędzlem, art-style zaczynam doceniać, oglądać chociazby trailer w konkretnej jakości.
  • 0

#180 BeSOS Napisany 15 czerwca 2010 - 23:05

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Art style jest na plus, prynajmniej tu cos zmienili, ale jak juz pisalem nie podoba mi sie ze czesc assetow przeniesli z TP jak np sztywniacka animacje Linka.
  • 0



Inne z tagami: