Skocz do zawartości

Zdjęcie

Za młodzi na sen, za starzy na gry


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
254 odpowiedzi na ten temat

#151 filip Napisany 04 kwietnia 2016 - 17:33

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Obecnie na dysku mam grania spokooojnie do konca roku. A przeciez zaraz dks3 :dunno:

Ten post był edytowany przez Filipeniek dnia: 04 kwietnia 2016 - 17:33

  • 0

#152 fingus Napisany 04 kwietnia 2016 - 22:08

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:

Ja mam pudełko pełne Eldritch Horror z dodatkami. Grania spokojnie na rok. Co nie znaczy, że od czasu do czasu nie potnę z przyjemnością w jakieś Destiny. ;)


  • 0

#153 BeSOS Napisany 05 kwietnia 2016 - 07:51

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Ja pare miesiecy zamknalem temat PS3 juz ostatecznie - ostatnimi szpilami jakie chcialem na niej ograc byl Ratchet Nexus i castlevania 2 - Castlevanie wywalilem z dysku po 3h kiedy stwierdzilem ze nie polubimy sie tak jak z jedynka a Raczecik jak zawsze byl fpytke. Konsolka stoi andal pod TV bo mam na niej mase cudnych gierek ale z 2giej strony, wiekszosc z nich moge odpalic na PS4 w full HD :hihi: (TLOU, Uncharted, Tomb Raider czy niebawem zapewne Bioshock Infinite) wiec pewnie za jakis zcas poleci do kartoniku jak X360 :cf:

 

Na PS4 mam jeszcze z 20 tytulow do skonczenia wiec o innych konsolach nawet nie mysle :fp:

Pora zmienic hobby.


  • 0

#154 Schrodinger Napisany 05 kwietnia 2016 - 08:18

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:

Ja wczoraj trafiłem na launch trailery Mass Effecta i jak mnie to jebło, jak nie będę miał w co grać to sobie powinę jakąś używkę PS3 żeby przejść trylogię jeszcze raz, no i Raczeta Nexusa bym ograł bo nie sprawdzałem już :/


  • 0

#155 twilitekid Napisany 05 kwietnia 2016 - 08:37

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Kupować PS3 żeby ograć Mass Effect  :leo:


  • 0

#156 fingus Napisany 05 kwietnia 2016 - 09:11

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:

To nie mieli wydać jakiegoś remastera? Zdawało mi się, że chodziły takie ploty. Czy chodziło tylko o odpalenie na x-bonie w ramach backwardfappability? :hmmm:


  • 0

#157 twilitekid Napisany 05 kwietnia 2016 - 09:16

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

EA wspominało bodajże, że nie interesuje ich remasterowanie swoich gier. Podejrzewam, że zapomną o tym, kiedy trzeba będzie zacząć kręcić hajpik na Andromedę.


  • 0

#158 Nexus Napisany 05 kwietnia 2016 - 09:27

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Szkoda. Remaster ME skutecznie oslodzilby obecną biedę. :-(
  • 0

#159 Sotaku Napisany 05 kwietnia 2016 - 09:57

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
też bym zagrał...
  • 0

#160 BeSOS Napisany 05 kwietnia 2016 - 09:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Tak mówili że nie będzie żadnej zremasterowanej kolekcji bo wola sie na ME4 koncentrować.

Trylogia to dla mnie pewnie najlepsza seria ubiegłej generacji ale nie wiem czy chciałbym drugi raz w to grać, emocje już nie będą te same a przelazlem każda część po 2-3 razy że wszystkimi DLC więc chyba lepiej zostawić to w głowie tak jak zapamiętałem :)
  • 0

#161 Sotaku Napisany 05 kwietnia 2016 - 10:01

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
Starła się nostalgia z realnym spojrzeniem na sprawę...
  • 0

#162 Schrodinger Napisany 05 kwietnia 2016 - 10:06

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:

e tam kierwa, nawet dziś mogę orać wersję ME1 na PS3 i będzie zajebiście 


  • 2

#163 Hellmans Napisany 05 kwietnia 2016 - 10:14

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Nie jestem w stanie ograć wszystkiego na konsoli, na którą podobno nie ma gier. Do tego co miesiąc wpadają perełki, co chwile są jakieś cholerne promocje, a starsze konsole i gierki można kupić za grosze. Jak ktoś nie ma w co grać, to jest zdrowo pierdolnięty.


  • 0

#164 fingus Napisany 05 kwietnia 2016 - 10:17

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
Dokładnie to samo mówili miejscowi posiadacze Wii, zanim forumek namówił ich na kupno ps3 lub x360. :tak:
  • 1

#165 bartezoo Napisany 05 kwietnia 2016 - 10:44

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Szkoda. Remaster ME skutecznie oslodzilby obecną biedę. :-(



Co za problem kupic trylogie na PC za jakieś groszę i odpalić w 1080p/60fps? Bo wersja konsola pierwszego Mass Effecta jest praktycznie niegrywalna aktualnie przez dramatyczny framerate.

Ten post był edytowany przez bartezoo dnia: 05 kwietnia 2016 - 10:51

  • 0

#166 Schrodinger Napisany 05 kwietnia 2016 - 10:49

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:

bo granie na PC jest jak ruchanie bezdomnych na dworcu centralnym, można tanio i bez krzyku, ale pozostaje pewien niesmak 


  • 0

#167 fingus Napisany 05 kwietnia 2016 - 10:50

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
ówcześnie != bynajmniej
  • 0

#168 bartezoo Napisany 05 kwietnia 2016 - 10:53

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

bo granie na PC jest jak ruchanie bezdomnych na dworcu centralnym, można tanio i bez krzyku, ale pozostaje pewien niesmak


Napisałbym o tym jak bardzo się mylisz i zapytał o twoje doświadczenia z ruchaniem bezdomnnych, ale faktycznie Mass Effecta jedynke nie da się normalnie zagrać na padzie na PC więc nic nie napisze.
 
 

ówcześnie != bynajmniej


Zmieniłem na chyba bardziej pasujące słowo.
  • 0

#169 twilitekid Napisany 05 kwietnia 2016 - 11:06

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Szkoda. Remaster ME skutecznie oslodzilby obecną biedę. :-(

 
Jaką biedę? Ta generacja obfituje w petardy niczym wszystkie poprzednie.
 
Tu masz listę:
 

Bloodborne
Dying Light
Witcher 3
Fallout 4
MGS V
Dragon Age: Inq
Batman: Arkham Knight
Destiny
Division
Watch Dogs
Until Dawn
dwa Far Crye
dwa Asasyny
ze dwa CoDy


  • 0

#170 Hellmans Napisany 05 kwietnia 2016 - 11:14

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Przypominam o dwóch najlepszych Forzach - 6 i Horizon 2, natomiastu już dzisiaj premiera mesjasza rajdowego, czyli Dirt Rally!


  • 0

#171 fingus Napisany 05 kwietnia 2016 - 11:25

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
W temacie giereczek do kanapowego coopa ta generacja wypada blado, bo najlepsze co ma do zaoferowania, to remastery z poprzedniej. :kidding:
  • 0

#172 bartezoo Napisany 05 kwietnia 2016 - 11:48

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
No co ty jest Black Ops 3 he he z super co-opem. Mam nadzieje, że Gears of War 4 będzie takim samym sztosem jak poprzednie częsci w co-opie.
  • 0

#173 Spuczan Napisany 05 kwietnia 2016 - 12:12

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 061 Postów:

Może jakaś szkoła życia dla kolegi Mateo. Mózg się lasuje od czytania tego.

 

 

Ryan ma możliwość sprawdzenia kto podszywa się pod DiamoNa i kolegę Mateo ? I gdzie jest opcja "ignoruj" ?

 

 

IP wskazuje na uniwersytet wrocławski, instytut sztucznej inteligencji i natural language processing. Pewnie projekt dyplomowy studentów Torka wymknął się spod kontroli.

Ja już poznałem tajemnicę. Przynajmniej tak mi się wydaje. To nie żaden małolat czy AI. Miałem na studiach kolegę który cały czas palił trawę i inne gówna. Tak mu przeżarło mózg, że jego odpowiedzi były obarczone ogromnym lagiem a szukaniem w nich sensu zajmowały się wszystkie oddziały CSI. Bez efektów.

 

 

 

I kolejna żelazna zasada - tylko jedna gra na raz - nie mam żadnych zaległości, backlogów, nie kupuję na zapas, do kolekcji, "bo kanon", "top10 n-tej generacji" itp. Nie czuję tym samym żadnej presji. To już nie te czasy, że coś musiałem przejść bo wypadało, mam na to nakichane  :olo:


+

 


InFamous Second Son i Guacamelee! Super Turbo Championship Edition na PS4, Rise of the Tomb Raider na XO i Grim Fandango Remastered na PSVita.

 

:lukam:

 

Czuję się wywołany do tablicy więc odpowiadam. Nie mam możliwości zaczęcia i skończenia jednej gry. Jestem w domu tydzień i nie ma bata żebym skończył jeden tytuł. Zabieranie PS4 w podróż ma sens jak jadę samochodem chociaż nie zawsze mi się chce (muszę spakować konsolę, przedłużacz, monitor i słuchawki a potem jeszcze muszę organizować sobie miejsce w pokoju; fakit gdy mieszkam sam) Więc czasami coś zaczynam i zostawiam ale zawsze wracam i kończę. Zawsze :tak:

 

Zaplusowałem silną wolę lisa. Sam w tym momencie olałem n3DS i odstawiam PS4 na rzecz XO. W tym momencie mam już listę gier do ogrania na n3DS i WiiU.

 

Konsekwencja lisa jest godna podziwu. Nie oglądać się za siebie, grać w to co się chce a nie budować sobie listy gier do ogrania na potem. Nie kupować i nie chomikować na kiedyś. I nie grać w gry z gównianej listy np. tej którą wkleił Greg "bo trzeba". Propsuję takie podejście.

 

Poprzednia generacja była bardzo fajna. Przede wszystkim dlatego, że się skończyła. Czytam posty 40 latków z PSX, dwudziestolatków i trzydziestolatków z Nikogo i ręce opadają. Włączcie sobie te wasze konsolki i grajcie na PS360. Wracanie pamięcią do tamtych czasów, pielęgnowanie wspomnień i gadanie bzdur jak to kiedyś było fajne i jakie te gry były przełomowe i oryginalne :hihi: . Zapętlić to ja sobie lubię playlistę na Spotify.

 

W tej generacji ukazały się takie bomby jak:

Bloodbrone, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Drive Club, Rocket League, Wiedźmin 3, Dying Light, Street Fighter V, Ori and the Blind Forest, Quantum Break, Rise of the Tomb Raider, Forza Motorsport 6, Diablo III: Ultimate Evil Edition, Mario Kart 8, Super Mario 3D World, FAST Racing NEO czy Pikmin 3. I dla niektórych te gry to crapy a niektórzy nadal nie mają w co grać. Są jeszcze tacy co nie grają w rpg, racery, bijatyki, multiplatformy i gry. Dla niech rzeczywiście ciężko coś znaleźć. Smuteczek.

 

Ci co tak narzekają na te remastery to rzeczywiście ich nie kupują? Bo ja oprócz Grim Fandango Remastered (którego mam z Plusa, w którego bardzo chciałem zagrać nie kupiłem żadnego remastera i nie kupię).

Daj spokój już z tym protekcjonalnym traktowaniem. "Młody", "stary", w internecie wszyscyśmy równi. ;)

Fingus to dziwny przypadek. Pojechał mnie jak burą sukę o mój fantomowy ból dupy bo dopiero co przekroczyłem 30kę a teraz studzi zapędy przemądrzałego troqa. Pewnie znowu wyjedzie z bulem dópki :hihi: typowy wyznawca "co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie". Nic mnie nie boli, nie mszczę się, justsayin'  :gwizdek:

 

Twilite to największy maruda (ale i tak Cię lubię :olo: ) na forum i zarzuca to torqowi? :blink:  Co kupi grę to narzeka. Ja tam nie widzę żeby torq marudził. On raczej śmieje się z tych "wypalownych" co to szukają przełomowych gier a nie mają pojęcia, że wszystko to kalka kalki.


  • 1

#174 bartezoo Napisany 05 kwietnia 2016 - 12:18

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Fajny post spuczan ale z tą bombą i wymienieniem MGS V to pojechałeś ostro.
  • 0

#175 Spuczan Napisany 05 kwietnia 2016 - 12:41

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 061 Postów:

Wiem, że jesteś w opozycji (ty, twiltekid, DanteTDH i reszta) ale moje 150 godzin na liczniku ma inne zdanie na ten temat. Obawiam się, że może się skończyć na 200 lub 300 godzinach. Łapię pokemony żołnierzy, wykręcam Ski, rozbudowuję bazę, rozwijam broń i gram bo sprawia mi to masę frajdy :tak: . Może nie jest to najlepszy MGS ale jest najbardziej grywalny.

 

Zresztą jak ktoś ma jakieś "ale" co do wymienionych gier to zapraszam do odpowiedniego tematu.


  • 0

#176 Nexus Napisany 05 kwietnia 2016 - 16:28

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:

Szkoda. Remaster ME skutecznie oslodzilby obecną biedę. :-(


Jaką biedę? Ta generacja obfituje w petardy niczym wszystkie poprzednie.

Tu masz listę:

Bloodborne
Dying Light
Witcher 3
Fallout 4
MGS V
Dragon Age: Inq
Batman: Arkham Knight
Destiny
Division
Watch Dogs
Until Dawn
dwa Far Crye
dwa Asasyny
ze dwa CoDy

Z petard na poziomie Mass Effecta, Gears of War, Halo 3, Uncharted, Bioshocka, Fallouta 3, GTA4, to ja tu widzę tylko Wieśka. :/

Do poczytania:
http://www.forbes.co...m/#3f8d00a74c88

Ten post był edytowany przez Nexus dnia: 05 kwietnia 2016 - 16:33

  • 0

#177 oranje Napisany 05 kwietnia 2016 - 16:53

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Bioshock to niewypał, a nie petarda. Już wolę The order
  • 0

#178 Mateo Napisany 05 kwietnia 2016 - 18:05

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 128 Postów:

btw, jeśli chodzi o kanapowe multi, zdecydowanie PES16.


  • 0

#179 fingus Napisany 05 kwietnia 2016 - 18:49

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:

@Spuczan - nie mu tu żadnej niekonsekwencji, bo Tobie wytykam to samo co Torkowi - niepotrzebne przypier*lanie się do byle czego. Widać to i w jego protekcjonaliźmie, i w Twoim czepialstwie. Czasem warto nieco wyluzować i nie traktować rozmówców z forum jako wrogów "do zgaszenia". :peace:


  • 0

#180 Mateo Napisany 05 kwietnia 2016 - 19:07

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 128 Postów:

Panowie wzajemny szacunek jest imperatywem. :D


  • 0