Skocz do zawartości

Zdjęcie

God of War

GOTY 2018 Santa Monica Studio SIE PS4

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1563 odpowiedzi na ten temat

#1171 Nyjacz Napisany 21 sierpnia 2018 - 08:51

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 020 Postów:

Odpalilem najtrudniejszy i gra sie zajebiscie. W kazdej walce mega skupienie, wlasnie pokonalem nieznajomego, wiec zapewne dopiero ukonczylem prolog.

Gra jest długa nawet jak się nie powtarza walk po 5 razy i nie liże każdej ściany. Licznika nie ma, ale strzelam, że gram już ze 30 h, a do końca gry mi jeszcze troche brakuje (sekrety odkryte tak w 60%). Wczoraj udało mi się trafić na jedną z Valkyrii, pozamiatała mną jak szmatą :uff:

No troche sie boje, szczerze mowiac, bo na ten moment kazda walke musialem powtarzac, ale rownoczesnie jestem podekscytowany, bo walka dzieki temu jest nie mniej emocjonujaca niz w Soulsach/DMC. Oby to nie bylo samobojstwo, przechodzic od razu na najtrudniejszym,zam iast zostawic to na drugie przejscie. No ale tez czytalem, ze im dalej, tym latwiej, bo na poczatku w ogole nie mamy zadnych comboskow.
  • 0

#1172 Kazuo Napisany 21 sierpnia 2018 - 10:13

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Z czasem jest łatwiej. Zdobywasz więcej hp, lepsze techniki, no i gówniaczek robi się bardzo pomocny. Teraz przez fabułę przebijam się bez problemu, hardkor stanowią tylko opcjonalne walki.
  • 0

#1173 Nyjacz Napisany 21 sierpnia 2018 - 21:54

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 020 Postów:
Pokonalem wlasnie pierwszego upiora (co ciska trucizna). Przedtem stoczylem z 3 duze walki. Ci przeciwnicy maja szatansko duzo HP, a ja jestem na 2 hity. Brakuje troche combosow na ten moment.
  • 0

#1174 Stan Napisany 22 sierpnia 2018 - 05:44

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 208 Postów:

Te upiory to jak są w pojedynke to tam chuj, jak są dwa lub wiecej zaczyna się zabawa. 


  • 0

#1175 Kazuo Napisany 22 sierpnia 2018 - 18:41

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Mam jakiegoś dziwnego glitcha. Spotkał się ktoś z czymś takim?

 

Spoiler

  • 0

#1176 Cudak Napisany 23 sierpnia 2018 - 00:12

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Też mam pytanko, bo pykam sobie i chyba mocno przyjebałem fabułkę

Spoiler
i teraz chciałem mocno skupić się na wątkach pobocznych i czyszczeniu mapy, ale jakiegoś czasu mam zablokowane portale, taka czerwona kłudeczka nad nimi. Mogę się tylko przenieść do sklepu Broka tam na jeziorku i ewentualnie tam gdzie muszę z powodów fabularnych. O co chodzi?


  • 0

#1177 Shinigami Napisany 23 sierpnia 2018 - 06:12

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Portale do pełnego dzialania potrzebują niestety ukończenia gry.
  • 1

#1178 BeSOS Napisany 23 sierpnia 2018 - 06:36

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Mam jakiegoś dziwnego glitcha. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Spoiler


Obstawialbym że od twojego hardkorowego grania popsuł się pad :cf:
  • 0

#1179 Kazuo Napisany 23 sierpnia 2018 - 07:54

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Dodatkowe utrudnienie zawsze na plus.

Jestem tam gdzie Cudi, teraz cisne fabułę do końca, a później biore się za czyszczenie mapy. Jaka ta gra jest długa :uff:
  • 0

#1180 Kazuo Napisany 23 sierpnia 2018 - 19:00

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Story skończone. Przyznam, że końcówka strasznie mi się dłużyła, za duży recykling lokacji i przeciwników, a fabuła była na siłę przeciągana, bez kitu gierka mogłaby być o kilka godzin krótsza. Ogólne wrażenie jednak całkiem pozytywne. Walka to w żadnym wypadku poziom finezji jak w DMC czy Ninja Gaiden, ale tłucze się przyjemnie; jest efektownie, na każdego przeciwnika trzeba mieć inny patent, można kombinować z różnymi rodzajami run, a na wyższym poziomie trudności gra oferuje jako-takie wyzwanie (im dalej, tym łatwiej niestety). Konstrukcja poziomów perfekcyjna, bardzo lubię taką sieć łączących się korytarzyków z paroma większymi lokacjami, w których nawalone jest od groma skarbów do odkrycia, o wiele to lepsze niż kolejny mdły sandboks. Grafika absolutny top, obok Uncharted 4 to bez dwóch zdań najładniejsza gra tej generacji. Kontent end-gejmowy zadowala, do odkrycia jest trochę mocarnego ekwipunku i kilka mocniejszych ryjów do obicia. 8-/10 mogę dać.

 

Po tylu godzinach (strzelam, że coś koło 30) czuję się nieco zmęczony grą, ale mam jeszcze chętkę na opcjonalne czelendże i ciekawią mnie Valkyrie, więc pewnie trochę dłużej zabawię w tym świecie. Jakby nie patrzeć to w lepszego slasherka i tak już raczej przed DMC5 nie zagram. 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 23 sierpnia 2018 - 19:02

  • 1

#1181 Nyjacz Napisany 23 sierpnia 2018 - 21:41

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 020 Postów:
Ja dopiero trafilem do Alfheimu. Generalnie jaram sie, kazda potyczka to masterowanie pojedynku, zeby wygrac. Jestem zauroczony klimatem gierki. Ten swiat jest przepiekny i ciekawy, no i super, ze sie laczy ze soba. Chyba taka konstrukcje lubie najbardziej, szczegolnie gdy po drodze czuje, ze bede tam wracal z nowa umiejetnoscia. No i graficznie naprawde wyzyny.

Czasem ciut za dlugie jest wyrezyserowane lazenie. Oprocz tego miodek.
  • 0

#1182 Daddy Napisany 23 sierpnia 2018 - 22:14

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 952 Postów:

Licznika nie ma, ale strzelam, że gram już ze 30 h

Po tylu godzinach (strzelam, że coś koło 30)


Proponuję iść na strzelnicę i ustrzelić misia dla niuni celując w balon z namalowaną liczbą "30". Strzelam, że w nagrodę Wasze seksy będą trwały coś koło lub ze 30h :cf:

Ten post był edytowany przez DaddyMadCaddy dnia: 23 sierpnia 2018 - 22:27

  • 2

#1183 Kazuo Napisany 23 sierpnia 2018 - 22:27

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Jeszcze trochę i stuknie mi trzydziecha w prawdziwym życiu, pewnie stąd mania na punkcie tej liczby ;)


  • 0

#1184 burnstein Napisany 24 sierpnia 2018 - 08:11

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 134 Postów:

 

Licznika nie ma, ale strzelam, że gram już ze 30 h

Po tylu godzinach (strzelam, że coś koło 30)


Proponuję iść na strzelnicę i ustrzelić misia dla niuni celując w balon z namalowaną liczbą "30". Strzelam, że w nagrodę Wasze seksy będą trwały coś koło lub ze 30h :cf:

 

 

Albo 30s.


  • 0

#1185 Kazuo Napisany 24 sierpnia 2018 - 09:31

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Może być. Niektórzy nawet na tyle nie mogą liczyć.
  • 0

#1186 Kazuo Napisany 25 sierpnia 2018 - 09:38

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Cisnę teraz wszystkie znajdźki. Trochę pain in the ass, bo jest tego od groma i wiąże się to z powtórnym łażeniem po tych samych miejscówkach, ale okazjonalne walki nieco osładzają tę wyprawę. Z siłą i defensywą na poziomie 150 lv., Atreusem w porządnej zbroi i runami dopakowanymi na lv.3 rozwalam przeciwników nawet na 7-8 levelu bez najmniejszych problemów, ale na Valkyrie jeszcze się nie rzucam póki nie zdobędę najlepszej zbroi dla Kratosa i nie ulepszę Leviatana. Mam nadzieję, że się ze wszystkim wyrobię przed premierą Spajder mana :uff:


  • 0

#1187 Kazuo Napisany 25 sierpnia 2018 - 19:38

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Endgame content to jest to, pierwszy raz naprawdę łapy mi się spociły :banderas:

 

daję w spoiler, żeby nie popsuć zabawy Nyjaczowi

Spoiler

 

 

Robiliście te czelendże w Muspelheim? W sumie jest tam 15 zadań, każde polegające na czym innym. Rozwalanie przeciwników w wyznaczonym czasie, ochranianie Atreusa, przetrwanie napierających fal, czy moje ulubione: pokonanie 100 wrogów z rzędu (żadnego checkpointu ani nawet leczących kamyków). Gruby szit, zwłaszcza na GMGoW, a po pokonaniu Valkyrii na końcu odblokowują się Impossible challenges, które są jeszcze trudniejsze :uff:


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 25 sierpnia 2018 - 19:39

  • 1

#1188 fingus Napisany 25 sierpnia 2018 - 20:37

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
Graliśmy, bardzo fajne. A jak oceniasz czelendźe w Niflheimie?
  • 0

#1189 Kazuo Napisany 25 sierpnia 2018 - 20:53

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Dopiero się tam wybieram i to będzie już ostatnia moja lokacja do odwiedzenia, później córy Odyna, impossible challenges, po drodze wpadnie platyna i finito. W Niflhemie są podobne zadania czy coś innego? Pewnie chwilę tam spędzę, żeby pofarmić materiałów na najlepszą zbroję.


  • 0

#1190 fingus Napisany 25 sierpnia 2018 - 21:49

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
Inaczej. Trochę farmienia, niestety.
  • 0

#1191 Schrodinger Napisany 25 sierpnia 2018 - 22:08

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:
smutna farma, ale po chwili ogarniasz wtf i idzie szybko, chyba muszę wrócić wbić platynkę
  • 0

#1192 fingus Napisany 25 sierpnia 2018 - 22:12

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
Njo, po wyfarmieniu tego co trzeba, idzie sprawnie i fajnie. Ale początek zmulaszczy.
  • 0

#1193 Kazuo Napisany 26 sierpnia 2018 - 09:43

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Okropna jest ta lokacja :olo: póki co biegam wokół po labiryncie i zbieram echa mgły, w trakcie jednego okrążenia wpada około 1500-2000 mgiełki, więc teoretycznie nie ma tragedii, ale suma do zebrania przyprawia o lekki zawrót głowy (na same szczeliny trzeba mieć z 50 tys. sztuk). Później wezmę się za zbieranie stopu, ulepszę zbroję i więcej mnie tu nie zobaczą :cf: Pocieszające jest to, że jak ulepszę sprzęt to w zasadzie zostaną mi tylko walki z Walkyriami (czyli najprzyjemniejsza część gry) i finito, akurat do premiery Spider-mana powinienem się wyrobić. 


  • 0

#1194 Shinigami Napisany 26 sierpnia 2018 - 10:13

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:
Ustaw sobie na easy i ogarnij to raz dwa. Im mniej czasu spędzisz na tym zjebanym farmieniu, tym lepiej.

I zwiedzaj wszystko dobrze, bo w labiryncie jest do ubicia Walkiria.
  • 1

#1195 Kazuo Napisany 26 sierpnia 2018 - 10:23

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Grając na GMGoW nie można zmienić poziomu trudności. I tak bym tego nie zrobił, jak zaczynam na najwyższym, to cisnę na nim do samego końca. Walkirię znalazłem, wbrew pozorom ten labiryncik jest bardzo mały. 


  • 0

#1196 fingus Napisany 26 sierpnia 2018 - 10:27

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
Labirynt jest mały, ale na początku nie da się spędzić tam zbyt wiele czasu. Jak kupisz zbroję, to można już go sobie porządnie przetrzepać. Każda kolejna skrzynka przynosi więcej mgieł, więc progresja jest nieliniowa, to i wpadają później solidniejsze ilości na każdy run.
  • 0

#1197 Kazuo Napisany 26 sierpnia 2018 - 10:38

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Na normalu / hardzie może ma to sens, żeby otwierać każdą skrzynkę i kumulować mgłę, ale na GMGoW nie ma takiej opcji, kiedy atakują Cię przeciwnicy z 7-8 lv. Raz , że takie Wolvery zabijają mnie jednym hitem, a dwa że zabieram im tak mało energii, a walki trwają tak długo, że ochrona przed mgłą i tak zdąży się wyczerpać. Gra nie warta świeczki, tutaj trzeba innego podejścia. Po prostu sprintuję sobie przez lokację, omijam wszystkich przeciwników, unikam pułapek i staram się po drodze zebrać tyle skrzynek ile dam radę. 


  • 0

#1198 Shinigami Napisany 26 sierpnia 2018 - 10:45

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:

Grając na GMGoW nie można zmienić poziomu trudności. I tak bym tego nie zrobił, jak zaczynam na najwyższym, to cisnę na nim do samego końca. Walkirię znalazłem, wbrew pozorom ten labiryncik jest bardzo mały.

Take naprawdę żaden z tego labirynt, bo rozkład pomieszczeń nigdy się nie zmienia i nie da się w nim zgubić.
  • 0

#1199 Kazuo Napisany 26 sierpnia 2018 - 10:50

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Poniekąd racja. Układ pułapek i przeciwników się zmienia, skrzynki są w innych miejscach, ale droga chyba zawsze prowadzi tak samo. Nauczyłem się zawsze otwierać skrzynie norn, bo można z nich wyłowić prawie 1000 "sztuk" mgiełki. Czasem trochę boli jak uzbieram 2-3 tys. i na końcu zahaczę o zębatkę albo wolver mnie pacnie i wszystko idzie na marne :cf: na szczęście każdy run to kwestia paru minut. 


  • 0

#1200 Kazuo Napisany 26 sierpnia 2018 - 19:24

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Uff, 3 szczeliny na końcu zamknięte. Farmienie to dramat, ale w gruncie rzeczy i tak szybko mi poszło, na necie niektóre typki się żaliły, że przez kilka dni grania nie chciała im dropnąć ani jedna Kotwica :lol2:  mi wszystkie trzy wleciały w parę godzin, ale i tak musiałem się zdrowo napocić i nakombinować, żeby się udało. Teraz kolejny farming, żeby ulepszyć zbroję :ok:


  • 0



Inne z tagami: