Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spyro Reignited Trilogy

Toys for Bob Activision PS4 XONE

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
156 odpowiedzi na ten temat

#61 Schrodinger Napisany 18 lipca 2018 - 17:10

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Jedyn ... Kiedys nawet szanowalem :(
  • 0

#62 Pawlik Napisany 18 lipca 2018 - 17:47

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Croc był spoko :olo:
  • 0

#63 BeSOS Napisany 18 lipca 2018 - 18:14

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Grałem.tez w Chameleon Twist :cf:
  • 0

#64 nole Napisany 20 lipca 2018 - 02:59

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

Kolejna wspaniała wiadomość. Będzie można przełączać w dowolnym momencie między oryginalnym soundtrackiem a zremiksowanym (tak jak choćby w remasterze FFX)

 


Ten post był edytowany przez nole dnia: 20 lipca 2018 - 03:00

  • 2

#65 Lady Luck Napisany 20 lipca 2018 - 06:22

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

No sztos po prostu


  • 0

#66 BeSOS Napisany 20 lipca 2018 - 09:26

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Jedyne czego się obawiam to czy gameplay nie jest zbyt prosty na dziejesze czasy - co by nie mówić w platformerach sporo się działo od czasu Spyro, samo zbieranie kryształków i skakanie po platformach to trochę mało i może znudzić po jednej części. Mylę się?

Z drugiej strony nic bardziej mnie nie wkurwia jak wrzucanie setki systemów do platformerow przez co przestają być platformerami...

Edit- było do przewidzenia ale pewnie wyjdzie na Switcha gdzie zasmakuje jeszcze lepiej

http://www.nintendol...e-order_section

Pewnie czekają do jakiegoś Directa z newsem.

Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 20 lipca 2018 - 09:32

  • 0

#67 Lady Luck Napisany 20 lipca 2018 - 09:42

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Jedyne czego się obawiam to czy gameplay nie jest zbyt prosty na dziejesze czasy - co by nie mówić w platformerach sporo się działo od czasu Spyro, samo zbieranie kryształków i skakanie po platformach to trochę mało i może znudzić po jednej części. Mylę się?

 

Tak :tak:

 

Tzn. pierwsza część Spyro może faktycznie trącić nudą tym, którzy mają growe ADHD i odkrywanie zakamarków i szukanie brakujących kryształków i gemów to za mało, bo im musi się palić, biegać, wybuchać, uciekać, a najlepiej jeszcze strzelać. Są jednak oprócz tego levele latające, w których trzeba rozkminić, jak rozwalić wszystkie elementy w wyznaczonym czasie, gonitwa za złodziejami smoczych jajców itd.

 

W Spyro 2 jest już tego dużo więcej: trochę puzzli, mnóstwo wyzwań od NPCów ("Problem with the trolley, eh?" :bash: ), latanie + dodatkowe wyzwania w levelach z lataniem, szukanie ukrytych orbów, walki z bossami, zdobywanie umiejętności...

 

Spyro 3 lubię najmniej, bo to jakieś już popłuczyny z udziwnieniami, ale też dorzucono to i owo, np. zagrasz jako Sparx, część leveli przejdziesz jako kapitan pingwin, przemądrzała kangurzyca albo kosmiczny agent małpiszon, jest też wyzwanie z deskorolką, szukanie skradzionych smoczych jaj itd.

 

Mówi się, że TfB dorzuca tu i tam jakieś dodatkowe elementy, więc kto wie, może np. w pierwszej części pojawią się jeszcze atrakcje, np. ukryte przejścia do wyzwań i mini gierek.


  • 1

#68 BeSOS Napisany 20 lipca 2018 - 10:52

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
No właśnie ja lubię jak jest na planszach poukrywane trochę badziewia więc jedynka bez tego może nudzic. Dwójka brzmi awesome z Twojego opisu a trójka faktycznie jak kał :olo:

To chyba przypadłość ostatniej części kazdej trylogii gdzie developerzy wrzucają wszystko co się da żeby przypadkiem nie posadzic ich o stanie w miejscu...patrz Crash, Ratchet, Sly, Jak&Dexter etc...
  • 0

#69 Lady Luck Napisany 20 lipca 2018 - 10:55

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Ale Crasha 3 to Ty szanuj!


  • 1

#70 tomasz Napisany 20 lipca 2018 - 10:55

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:

W Spyro grałem, jak byłem guwniakiem, ale bez przekonania, bo byłem raczej fanbojem krasza bambifjuta Pamiętam tylko, że kilka godzin orałem w Spyro (chyba) w hokej na lodzie z jakimś potworem -- było to lepsze od fifki 99. Tylko nie pamiętam, co to za część dinozarła była.


Ten post był edytowany przez tomasz dnia: 20 lipca 2018 - 10:59

  • 0

#71 Lady Luck Napisany 20 lipca 2018 - 10:57

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Druga :)

 

Spór Spyro vs Crash polega przede wszystkim na tym, ze to 2 zupełnie różne rodzaje platformera. Seria o Crashu stawia przede wszystkim na umiejętności i refleks, natomiast Spyro to głównie eksploracja i znajdźkowanie. Elementy skakania i rozwalania to w Crashu główny punkt programu, a w Spyro sposób na dotarcie tu i ówdzie. Moim zdaniem obu gier nie ma co do siebie porównywać. Chociaż ja tam uwielbiam obie :^^:


Ten post był edytowany przez Lady Luck dnia: 20 lipca 2018 - 11:00

  • 0

#72 BeSOS Napisany 20 lipca 2018 - 11:40

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Pewnie dlatego Crash mnie nie ciągnie, sole eksploracyjne podejście do tematu.
  • 0

#73 Shinigami Napisany 20 lipca 2018 - 11:50

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Pewnie dlatego Crash mnie nie ciągnie, sole eksploracyjne podejście do tematu.

Nie sól tyle, bo się zesrosz.


  • 0

#74 nole Napisany 02 sierpnia 2018 - 06:35

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

Dla obowiązkowej równowagi w przyrodzie teraz będzie zła wiadomość. Podobno na płycie tylko jedynka, a 2 i 3 pobieramy z PSN :fp:. Co dziwniejsze ma to być zwykły update. Kod na DLC jeszcze bym zrozumiał, "złe" Activision chce ukrócić handel używkami czyniąc je w ten sposób praktycznie bezwarościowymi, ale "pacz"? :doge: Wygląda to tylko na zwykłą mega upierdliwość. Wkładamy płytkę do konsoli, chcielibyśmy od razu zargać w jedynkę, ale nie, trzeba będzie dociągnąć podejrzewam ładnych "pare" giga :wacko:.


Ten post był edytowany przez nole dnia: 02 sierpnia 2018 - 06:37

  • 0

#75 Nyjacz Napisany 02 sierpnia 2018 - 07:42

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Na PS4 zatem nie kupuję. Może przewrotnie wersja na Switcha będzie cała na karcie.

 

Rozśmieszył mnie neosite.pl:

 

 

 

Czyli gry będą wymagały pobrania aktualizacji (a i bez niej zagramy) premierowej. Obędzie się bez ściągania całych gier na dysk. Całość dostaniemy na jednej płycie i praktycznie gotowe do gry po wyjęciu z pudełka.

 

Wyparcie lub represja (od łac. reprimere, odpierać, odpychać, tłumić) to jeden z mechanizmów obronnych znanych w psychologii.

Jest to usunięcie ze świadomości myśli, uczuć, wspomnień, impulsów, fantazji, pragnień itp., które przywołują bolesne skojarzenia lub w inny sposób zagrażają spójności osobowości danej jednostki (na przykład prowokują pytania o moralność, wywołują poczucie winy itp.). Wyparcie zachodzi wtedy, gdy zaspokojenie popędu (związane z przyjemnością) może spowodować – z uwagi na inne wymogi – przykrość. Wyparte myśli istnieją nadal, jednakże nie są dostępne świadomości. Wyparcie nie jest procesem jednorazowym i wymaga ciągłego nakładu energii.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wyparcie


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 02 sierpnia 2018 - 07:49

  • 0

#76 Lady Luck Napisany 03 sierpnia 2018 - 08:23

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

(╯°Д °)╯╧╧


  • 0

#77 BeSOS Napisany 03 sierpnia 2018 - 08:33

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Whatever i tak się kupi.
  • 0

#78 Lady Luck Napisany 03 sierpnia 2018 - 08:37

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

No pewnie, że tak :^^:


  • 0

#79 Wezyr Napisany 03 sierpnia 2018 - 09:03

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

@Nyjacz: takie źródło to i takie newsy takie. Ja po ogłoszeniu Mafii III w Plusie dowiedziałem się, że to bardzo dobra i warta ogrania pozycja, że MS znów słabsza oferta, a podawanie liczby graczy którzy ograli Detroit to wielki sukces :)


  • 0

#80 Danteusz Napisany 03 sierpnia 2018 - 16:39

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Dla obowiązkowej równowagi w przyrodzie teraz będzie zła wiadomość. Podobno na płycie tylko jedynka, a 2 i 3 pobieramy z PSN :fp:. Co dziwniejsze ma to być zwykły update. Kod na DLC jeszcze bym zrozumiał, "złe" Activision chce ukrócić handel używkami czyniąc je w ten sposób praktycznie bezwarościowymi, ale "pacz"? :doge: Wygląda to tylko na zwykłą mega upierdliwość. Wkładamy płytkę do konsoli, chcielibyśmy od razu zargać w jedynkę, ale nie, trzeba będzie dociągnąć podejrzewam ładnych "pare" giga :wacko:.

Myśle że jedynkę będzie można odpalić od razu, na resztę trzeba zaczekać. Tak czy inaczej nie widzę w tym sensu, miejsca na płycie im nie może brakować.
  • 0

#81 nole Napisany 08 sierpnia 2018 - 16:46

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

Boże jaka ta gra będzie ładniusia :please:... Tym razem kilka screenów z trójki (praktycznie jak dotąd niepokazywanej). Ostatni zaestawiony z oryginałem.

 

Spoiler

  • 0

#82 Lady Luck Napisany 09 sierpnia 2018 - 06:21

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Boże jaka ta gra będzie ładniusia :please:

 

Ba!

 

Gameplay i porównanie Dark Passage z pierwszego Spyro:

 

 

:^^:

 

Mam wrażenie, że trzecia część Spyro jest tak bardzo nikogo, że nawet zespół od remastera nie pokazuje z niej zbyt wiele. Ogram zdecydowanie na końcu.


  • 0

#83 Nyjacz Napisany 17 sierpnia 2018 - 08:05

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Przesunięte na 13 listopada. No to trzymajmy kciuki oby chodziło o upchanie gierek na jedną płytę.


  • 0

#84 Lady Luck Napisany 17 sierpnia 2018 - 08:36

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Podobno właśnie o to chodzi i stąd były te informacje o S1 na płycie i S2 + S3 jako download. No niech im będzie, ale nastawiłam się na wczesną jesień :cry:


  • 0

#85 Nyjacz Napisany 17 sierpnia 2018 - 09:52

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

E tam, teraz można bez skrupułów wyłożyć pieniążki na tego pajączka, bo i Code Vein, i Spyro spierdolili na późniejsze terminy. No ale mówi to ktoś, kto tak nie fapuje do smoczka.


  • 0

#86 Schrodinger Napisany 17 sierpnia 2018 - 09:58

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

A to nie będzie za łatwe Nyu? :cf: 


  • 1

#87 Lady Luck Napisany 17 sierpnia 2018 - 10:03

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Nyu będzie grał tyłem do telewizora, na słuch :tak:


  • 0

#88 Nyjacz Napisany 17 sierpnia 2018 - 10:06

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Mario Odyssey też jest łatwe, ale zrobienie 100% już ma poziom medium, a kilka plansz "hard". Poza tym to platformówka eksploracyjna, nie stricte challanger. Źle odbieracie moje gadanie o poziomie trudności :P


  • 0

#89 Schrodinger Napisany 17 sierpnia 2018 - 10:10

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Nyu będzie grał tyłem do telewizora, na słuch :tak:

 

I z padem do góry nogami 


  • 0

#90 BeSOS Napisany 17 sierpnia 2018 - 11:02

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:


Nyu będzie grał tyłem do telewizora, na słuch :tak:


I z padem w dupie

Fix :cf:

Ja mam wielki zawód bo chciałem w to orac we wrześniu!!!!!

Może portuja na Switcha i dlatego opóźnienie, chcą aby ta wersja zasmakowała jeszcze lepiej :cf:
  • 1



Inne z tagami: