Skocz do zawartości

Zdjęcie

Killzone 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5328 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 22 maja 2005 - 09:03

Gość__*
  • Goście

Chodziło mi o dyskusję z tego tematu: real time vs. render, bo gdyby owy zwiastun był w 100% renderem to czegoś takiego raczej by nie było, prawda? Tyle ode mnie...

W pełni się z tym zgadzam.
  • 0

#122 Danteusz Napisany 22 maja 2005 - 09:22

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

to ja proponuję obejżeć prezentacje gier które na 100% są gameplayem .


Pokaż mi takie prezentacje na PS3.... :lol:

Killing Day, gra od Insomniac. Tak poza tym miałem napisać realtime ale pomyliło mi się. Realtime były: Warhawk, UE3, dema techniczne i Fight Night.
  • 0

#123 Gość__* Napisany 22 maja 2005 - 13:57

Gość__*
  • Goście
Wow, demo Killzone'a wymiata na całej linii!! Te dwie minuty mają niesamowitą moc! Jerzy marian! Morda mi się cieszy juz od godziny i nadal nie chce zmętnieć. Kurcze, naprawdę cięzko mi jest teraz przypomnieć sobie moment kiedy byłem bardziej zajarany. Jesli tak to będzie wyglądać to trzymajcie mnie we dwóch, bo we trzech nie da rady :D .
Że, jak? Czy jestem aż tak naiwny, żeby wierzyć w to, że tak własnie będzie wyglądać następca Killzone'a? Nie, ale z wiekiem (wiecie, siedemnaście lat - chyba najwyższy czas pogodzić się ze śmiercią :D ) człowiek korzysta z każdej sposobności, by wybiec myślami w utopijną przyszłość. Cieszę się jak małe, nieświadome dziecko, póki ktoś daje mi złudzenia. Najłatwiej byłoby powiedzieć: "Jasnee, to wszytko to stacje graficzne robiły, PS3 to tak naprawdę przereklamowany shit...". Belive.

(Sorry, za takie masło maślane, ale naprawde nie potrafię tego ująć inaczej)
  • 0

#124 Gość__* Napisany 22 maja 2005 - 14:41

Gość__*
  • Goście
Nowa strona...http://www.killzone2.com/
  • 0

#125 TomisH Napisany 22 maja 2005 - 15:05

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
"The Unofficial Killzone 2 News Blog"...

O ja! O ja! Normalnie śliski w majtach! :mrgreen:
  • 0

#126 Orange Napisany 22 maja 2005 - 15:57

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

>Click here to watch actual in game footage from Killzone 2

:lol:
Przynajmniej mają do tego wszystkiego dystans ;)
  • 0

#127 Gość__* Napisany 22 maja 2005 - 20:47

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek


:lol:
  • 0

#128 TomisH Napisany 22 maja 2005 - 21:00

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Większych gifów nie było? ^_^
  • 0

#129 Gość__* Napisany 22 maja 2005 - 22:19

Gość__*
  • Goście
Żałosny ten GIF
  • 0

#130 Scorpio Napisany 23 maja 2005 - 07:17

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Taaa, temat Killzone powraca. Dopiero puścili tech-demo/pierwszy trailer i już 6 stron. Gra podążą forumową drogą swego poprzednika :P
Jeśli gra budzi kontrowersje i mówi się o niej, to dobry dla niej znak - nie zostanie zapomniana tak łatwo.
  • 0

#131 BeSOS Napisany 23 maja 2005 - 08:41

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
No i sami popatrzcie. Jedynie Czysiek i Dante sa przekonani, że tak bedzie wygladac killzone na PS3. A skoro cały internet śmieje się z Sony i ich rzekomego real time'owego demka to cos to musi znaczyć :wink: :mrgreen:
  • 0

#132 Gość__* Napisany 23 maja 2005 - 08:56

Gość__*
  • Goście
Nie ważne co o tobie mówią, dobrze czy źle, ważne, że mówią, wtedy jesteś znany i jesteś na szczycie. I oto tu w tym wszystkim chodzi, specjalnie wypuszczono ten filmik, by na każdym forum podobnym do tego wrzało i każdy już teraz wie, że Killzone 2 zapowiada się na mega wypas, a co z tego wyniknie to już zupełnie inna bajka. Pozostaje nam tylko czekać cierpliwie na konkretne info, a spekulacje traktować z dystansem ot co :)
  • 0

#133 Mielu Napisany 23 maja 2005 - 09:27

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

A skoro cały internet śmieje się z Sony i ich rzekomego real time'owego demka to cos to musi znaczyć :wink: :mrgreen:


Tak samo jak cały net wystawił pierwszej części kiepskie oceny? :wink:
  • 0

#134 BeSOS Napisany 23 maja 2005 - 09:39

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Tak samo jak cały net wystawił pierwszej części kiepskie oceny?


tego nie powiedziałem 8) - co jednak nie zmienia faktu, że jedynka nie dostała jakiś oszałamiających not. A w N+ po takiej ilości materiałów na temat Killzone, ocena 8.9/o ile dobrze pamietam/ też była zaskoczeniem :D
  • 0

#135 Ryo-San Napisany 23 maja 2005 - 10:27

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
mi tam caly czas nie podoba sie mi brak dwojki przy slowie Killzone czy chociazby glupiego "working title" i mowi mi cos ze to moze byla jakas wizja developera..moze tak sobie wyobrazali/wyobrazaja Killzone..mowy o sequelu narazie nie ma..ale jak ktos liczy na Killzone 2 to sobie jeszcze dluuuuuuuugo poczeka..bo tym trailerem Sony postawilo sobie koorewsko wysoko poprzeczke..ale z drugiej strony..kazdy zachwyca sie tym pokazem..ale panowie proponuje zejsc na ziemie i zobaczyc sobie trailer gry I-8 ktora jest robiona takze przez developera 1st party Sony i tez jest fppem..i wygląda zenująco slabo..wiec dlaczego to Guerilla, ktora jest dosyc srednim developerm..rozwala w drobny mak takich mistrzow developingu jak Insomaniac studio??
za duzo ale..trzeba czekac na konkrety...
  • 0

#136 Gość__* Napisany 23 maja 2005 - 12:45

Gość__*
  • Goście
Nie wiem, co wy takiego widzicie w tym Killzonie.. spoko, tu wybuch, tam wybuch, itd, itp.. poza dynamiką to jakiegoś mega wypasu tu nie widze.. tak, graficznie jest wypas.. ale obejrzyjce sobie trailer z e3 2k5 z Ghost Recon 3, który graficznie przy Killzone nie ma się czego wstydzić.. imo sytuacja jest beznadziejnie głupia dla nas, bo nie wiemy, czego mamy się spodziewać :evil: Nie wiemy, czy to, co widzimy to rendery, czy nie, itd.. nigdzie nie ma 'working title', albo 'work in progress'.. a na dodatek cały trailer Killzone'a jest w FPP, co ma sugerować, że to gameplay.. tak samo w nowym trailerku z Ghost Recon 3 są ujęcia w FPP i nawet jest tam HUD taki, jak w grze.. podsumowując wiemy wszystko i zarazem nic :evil: Radził bym do tego podchodzić sceptycznie..

A skoro cały internet śmieje się z Sony i ich rzekomego real time'owego demka to cos to musi znaczyć :wink: :mrgreen:


Tak samo jak cały net wystawił pierwszej części kiepskie oceny? :wink:

Mielu wchodzisz na niebezpieczny teren :twisted: Proponuje nie drążyć tego tematu :twisted:

[Mielu]
  • 0

#137 Gość__* Napisany 23 maja 2005 - 12:57

Gość__*
  • Goście
Prawdopodobnie nic z tego co widzieliśmy na E3 nie pojawi się w nowej odsłonie Killzone dlatego nie ma cyferki przy tytule.
Gdzieniegdzie mówi się o tym, że jak już, to mamy doczynienia z częścią trzecią, a nie drugą(bo ta ma wyjść podobno jeszcze na PS2). Who knows...

Jeśli zaś o mnie chodzi to ten trailer zrobił na mnie bardzo duże wrażenie, ale nie ma tam ani sekundy gameplayu i tak na pewno nie będzie wyglądało następne Killzone, a na pewno nie w ciągu kilku najbliższych lat...
  • 0

#138 Gość__* Napisany 23 maja 2005 - 13:21

Gość__*
  • Goście

tak patrze patrze na ten trailer i jak przez cały czas jego trwania zwracam uwagę tylko na ziemie/podłoże to zdaje mi sie ze to realtime bo na ziemi widac symptomy troszke jakby tobył gejmplej :P

  • 0

#139 FalcooN Napisany 23 maja 2005 - 13:43

FalcooN

    Mega Man

  • Narybek
  • 92 Postów:

ziemie/podłoże to zdaje mi sie ze to realtime bo na ziemi widac symptomy troszke jakby tobył gejmplej :P



Cos wiecej :?: Co masz namysli :?: :wink: :roll:
  • 0

#140 Gość__* Napisany 23 maja 2005 - 20:31

Gość__*
  • Goście

kurde niewiem jak to wytłumaczyć bo nieoperuję słownictwem grafików :)

poprostu jak patrzę na ziemię a nie na żołnierzy to wydaje mi sie że widze tekstury takie wiecie kurde widać to troszkę :D

  • 0

#141 Danteusz Napisany 24 maja 2005 - 14:19

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Nie wiem po co ta dyskusja. Programista z Guerilla powiedział że wszystko co zrobili w tym trailerze jest możliwe na PS3, tak samo powiedział koleś z Epic. Nawet jeśli to jest renderowane to tak będą wyglądały gry na PS3.
  • 0

#142 Ryo-San Napisany 24 maja 2005 - 14:27

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Nawet jeśli to jest renderowane to tak będą wyglądały gry na PS3.

to czemu I-8 wygląda nie jak Killzone tylko jak gra z tej generacji konsol z wyzsza rodzialką o_O podobnie zreszta jeszcze kilka gier..prezentowanych na E3..
  • 0

#143 BeSOS Napisany 24 maja 2005 - 14:39

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ok, to ja jeszcze doleje oliwy do ognia. nie wiem czy czytaliście ostatnie wydanie rumours na GS. W każdym razie jest tam cos takiego:

RUMOR #1: The Killzone PlayStation 3 tech demo was prerendered

Source: Forums all over the place, such as this thread on Evil Avatar.

What we heard: When the lights at Monday's PlayStation 3 demo came up, the audience members picked up their jaws off the floor...and began wagging their tongues. Like a game version of the Kennedy assassination, the audience quickly split into two camps: Those who thought the demo was prerendered, making it essentially computer animation, and those who thought it was rendered in real time, which means it would be close, graphically, to actual gameplay. The fires of speculation were fueled further by the ambiguous comments of Jan-Bart Van Beek, game eirector of the PS3 Killzone at Guerrilla Games, to the official PlayStation UK site."It's basically a representation of the look and feel of the game we're trying to make," he said. Then a post on the Eurogamer forums laid out a tantalizing conspiracy: Axis Animation, the same Scottish computer animation company that made a cinematic for the first Killzone, had been working on the E3 demo for months as straight-up CG. So how does Sony respond to the allegations? Far from being evasive, it met them head-on. "Yes, it is real time," a rep told GameSpot.

Bogus or not bogus?: Believe Sony? Bogus. Think Sony's lying? Not Bogus.

Najlepsze jest oczywiście podsumowanie :lol: Jak widać nie tylko gracze nie wierzą Sony, ale też serwisy internetowe :wink:
  • 0

#144 syon Napisany 24 maja 2005 - 16:28

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Czyli podziały w zdaniu będą trwać do momentu szerszego zaprezentowania wyglądu gierki. Szkoda bo znowu będzie robił się kocioł i skakanie sobie do gardeł, no ale jak wiadmo, gierka rozgłos będzie mieć niesmaowity i to bez potrzeby jakiejś mega kampanii reklamowej :roll:
  • 0

#145 Tidus1024 Napisany 24 maja 2005 - 18:13

Tidus1024

    Pikachu

  • Narybek
  • 51 Postów:
Cała ta dyskusja, ploty i roztrząsanie prerenderowanego filmiku, to jeden wielki sukces speców od marketingu. Sony hype machine działa jak zwykle, a Killzone owszem, będzie tak wyglądał, ale tylko na megasprzęcie gości z Axis, którzy tego prerendera wykonali.
  • 0

#146 Scorpio Napisany 25 maja 2005 - 06:58

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

A skoro cały internet śmieje się z Sony i ich rzekomego real time'owego demka to cos to musi znaczyć :wink: :mrgreen:


Tak samo jak cały net wystawił pierwszej części kiepskie oceny? :wink:

Mielu wchodzisz na niebezpieczny teren :twisted: Proponuje nie drążyć tego tematu :twisted:

[Mielu]


A teraz jeszcze raz widać, co daje takie mówienie o grach. Killzone wzbudza do dziś kontrowersje większe niż B3 co 10 dostało. I do dziś wspomina się go na różnych forach przy różnych sprawach. Jak tak będzie z 2, to pewno ludziska znów będą chcieli sami to wypróbować. I o to w dzisiejszych czasach tylko chodzi
  • 0

#147 Gość__* Napisany 28 maja 2005 - 13:31

Gość__*
  • Goście
info z Imro gry:
Przecudnej urody screeny, trailery z Killzone 2 czy też Full Auto, pokazywane przez Sony na powalającej prezentacji możliwości PlayStation 3 były zwyczajnie zmontowane i prerenderowane. Była już o tym mowa wcześniej, a wczoraj wszystko się powierdziło, gdy rzecznik nVidii Mary Burkett potwierdziła, że układ graficzny, który ma być sercem konsoli Sony, a którego kodowa nazwa brzmi RSX, nie jest jeszcze gotowy - siłą rzeczy nie mógł więc być siłą napędową owych demonstracji.

Z drugiej strony, ów GPU ma mieć właśnie takie, albo i nawet większe możliwości graficzne niż to, co pokazano na targach. Niewielkie to pocieszenie dla fanów, którzy już zaczęli posyłać do diabła Xbox360 na podstawie miażdżącego trailera z Killzone 2. Zdaje się niestety, że trzeba będzie jeszcze sporo poczekać na pierwsze prawdziwe filmy i screeny z PS3...

hehehe - Sony jak już coś robi to można boki zrywać. :lol:


z drugiej strony, jak RSX nie jest jeszcze gotowy, to wszystko co pokazano na PS3 też powinno być fakem. Czyż nie?
  • 0

#148 TomisH Napisany 28 maja 2005 - 14:06

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Szczególnie, że Full Auto to tytuł Xboxowy360 :)
  • 0

#149 Gość__* Napisany 28 maja 2005 - 14:19

Gość__*
  • Goście
pewnie chodzi o Motor Storm, bo te nazwy taakie podobne :P
  • 0

#150 logan Napisany 28 maja 2005 - 15:52

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
Ale Full Auto na PS3 też będzie :)
  • 0