Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Legend of Zelda Twilight Princess (cz. 2)


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1396 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 26 maja 2006 - 17:01

Gość__*
  • Goście
Dźwiek wyciąganej zawleczki z granatu. Czujecie to :klaszcze:
  • 0

#122 Gość__* Napisany 26 maja 2006 - 17:08

Gość__*
  • Goście
A potem wielkie pierdut w 5.1. Jeah... właśnie za takie rzeczy kocham Nintendo.
  • 0

#123 Danteusz Napisany 26 maja 2006 - 17:11

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 877 Postów:

A potem wielkie pierdut w 5.1. Jeah... właśnie za takie rzeczy kocham Nintendo.

Pierdut w 5.1 nie będzie bo Wii obsługuje conajwyżej Pro Logic II

Edit: Z rozpędu wpisałem GC zamiast Wii
  • 0

#124 Gość__* Napisany 26 maja 2006 - 17:31

Gość__*
  • Goście

Pierdut w 5.1 nie będzie bo GC obsługuje conajwyżej Pro Logic II

Miałem na myśli Wii ale mniejsza o to. Liczy się sam pomysł umieszczenia głośnika w padzie.
  • 0

#125 Kaxi Napisany 26 maja 2006 - 20:11

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 153 Postów:
On tez mial na mysli Wii i Wii rowniez nie obsluzy 5.1 :skacze:
  • 0

#126 Gość__* Napisany 26 maja 2006 - 20:30

Gość__*
  • Goście

To ja nic nie rozumiem... Mówisz o tym filmiku z walką z bossem??

to z tegorocznego E3 na Wii

Nie. Nowy trailer (ten co się zaczyna jak Link upada na ziemię i coś gada) jest z GCN. Wystarczy spojrzeć na znaczki kontrolek ;) I wyglada znacznie lepiej niż ostatnie trailery (sprzed roku)


Rzeczywiście, trailerek miał bardzo ładną grafikę i pokazywał wersję GC. Ja skupiłem się na prezentowanym demie, które mnie nie powaliło. Szkoda, że taki krótki był i dość słabej jakości, może ktoś wie gdzie znaleźć lepszą wersję? A te screeny pokazujące nowy Twilight Realm bardzo fajne, wprawdzie wersja w szarych barwach była OK, ale ta nowa też jest super. Ciekawe tylko czy wszysko to co widzieliśmy w odcieniach szarości zniknie, czy też będą różne warianty kolorystyczne tego dziwnego wymiaru.
  • 0

#127 BeSOS Napisany 26 maja 2006 - 21:28

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
mnie tylko ciekawi czemu jest taka przepaść pomiedzy animacja Linka z WW a tego z TP? Bo chyba nie powiecie, ze nowy link rusza sie naturalnie - raczej jakby połknął kij o_O
  • 0

#128 gruby Napisany 26 maja 2006 - 21:30

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Bo chyba nie powiecie, ze nowy link rusza sie naturalnie - raczej jakby połknął kij o_O

Fakt, trochę lipna jest animacja- szczególnie skoku. Ale cóż. Taki urok serii
:trup:
  • 0

#129 PomezZ Napisany 26 maja 2006 - 21:33

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

Bo chyba nie powiecie, ze nowy link rusza sie naturalnie - raczej jakby połknął kij o_O

Fakt, trochę lipna jest animacja- szczególnie skoku. Ale cóż. Taki urok serii
:trup:


No nie wiem czy taki jest urok serii. Jedyn ma rację, że w WW animacja była pierwsza klasa-to dalczego niby tu ma być gorzej?
  • 0

#130 Danteusz Napisany 26 maja 2006 - 21:33

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 877 Postów:
Urok serii? Superprodukcja z animacją na poziomie crapów? N mogłoby się lepiej postarać.
  • 0

#131 gruby Napisany 26 maja 2006 - 21:36

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Urok serii? Superprodukcja z animacją na poziomie crapów? N mogłoby się lepiej postarać.

Haha, to była ironia :) A co do animacji- własnie gram w cudownego god of War, w którym Kratos skacze jakby chciał a nie mógł. Podobnie jest tutaj. A Link od zawsze skakał jak ciotka. Chociaż oczywiście fajnie gdyby to poprawili.

Przecież w WW Link skakał dokładnie identycznie. Zresztą to samo w OoT. Chyba że chodzi wam o resztę animacji... Dla mnie jest ona ok.
  • 0

#132 Danteusz Napisany 26 maja 2006 - 21:38

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 877 Postów:
Wygląd skoku Kratosa nie jest najlepszy ale pozostałe animaje są kapitalne. Link w TP nawet bieg ma słabo animowany więc nie ma co porównywać.
  • 0

#133 gruby Napisany 26 maja 2006 - 21:39

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Wygląd skoku Kratosa nie jest najlepszy ale pozostałe animaje są kapitalne. Link w TP nawet bieg ma słabo animowany więc nie ma co porównywać.

Co prawda to prawda. Ale jak napisałem wyżej- akurat niedoróbek innych niż skok specjalnie nie widzę. nie jest to może silnik Euphoria, ale jest poprawnie,.
  • 0

#134 BeSOS Napisany 26 maja 2006 - 21:40

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

A Link od zawsze skakał jak ciotka. Chociaż oczywiście fajnie gdyby to poprawili.


no ale w WW animowany był ślicznie- i czapa fachowo mu powiiewała na wietrze :)

Urok serii? Superprodukcja z animacją na poziomie crapów? N mogłoby się lepiej postarać.


a to typowy tekscior Danteuszka- zeldy na oczy nie widział a swoje 3 grosze (złamane) dorzucił :D Dante, idź pohasaj po dziale PS3, co :)?
  • 0

#135 Danteusz Napisany 26 maja 2006 - 21:41

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 877 Postów:

a to typowy tekscior Danteuszka- zeldy na oczy nie widział a swoje 3 grosze (złamane) dorzucił Dante, idź pohasaj po dziale PS3, co ?

Zeldę TP widziałem na trailerze i podczas konfy, chyba wystarczy.
  • 0

#136 Ganon Napisany 26 maja 2006 - 21:41

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

co do animacji- własnie gram w cudownego god of War, w którym Kratis skacze jakby chciał a nie mógł. Podobnie jest tutaj. A Link od zawsze skakał jak ciotka.


To prawda, ale z drugiej strony power obu pozycji skutecznie przycmiewa takie drobnostki, jak niedopracowana animacja skoku.

Chociaż oczywiście fajnie gdyby to poprawili.


Kurde, wlasnie to spedza mi sen z powiek. Przekladali specjalnie date premiery po to, aby dopracowac animacje wilka. To przy okazji nie mogli nic wskurac w sprawie skakania? Zaraz. Przeciez, do diaska, Ninny dlubie przy TP od dobrych 3 lat! Sadze, iz jest to wystarczajacy czas, aby dopiescic Zelde do granic mozliwosci. Oby nalezycie spozytkowali czas, ktory zostal im do premiery.

Edit: Danteuszek, a ty w jakakolwiek Zelde grales? Nie mowie o tych na kieszonsolki, ale na domowe platformy. Aha. Wiec musisz wiedziec, iz feeling w kazdej z nich jest nie do przebicia.
  • 0

#137 PomezZ Napisany 26 maja 2006 - 21:43

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Z tym skokiem Kratosa to trochę przesadzacie.
  • 0

#138 gruby Napisany 26 maja 2006 - 21:44

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Ba! Ja nawet pamiętam, jak sam Aonuma obiecywał, że poprawią animację Linka! Aż strach pomysleć jak wyglądała wczesniej! :D
  • 0

#139 gruby Napisany 27 maja 2006 - 10:10

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Nowy filmik na IGN (nic szałowego- ale mechanizm łowienia ryb daje radę, a woda jest śliczna) w dodatku w HD. http://media.revolut... ... ids_1.html

IMHO wygląda bardzo fajnie. I animacja jest ok. ;)
  • 0

#140 Ganon Napisany 27 maja 2006 - 12:51

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Animacja animacja, ale jak to wyglada o_O. Ta woda, male falki, jakie wywoluje wobler, czy plumkajace rybki, rowniez zostawiajace swoje smugi na tafli jeziora. Piekne. No i z kazdego zakatka emanuje ten klimat Zeldy. Ja chce w to grac. Juz :cry:.
  • 0

#141 BeSOS Napisany 27 maja 2006 - 12:57

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Woda jest taka jak w pikminie, dużych postepów nie uczynili ;] I jeszcze coś z cyklu smęcenia: łódka jest pokryta paskudną teksturą :D

ale muza fajna przygrywa ;]
  • 0

#142 Ganon Napisany 27 maja 2006 - 13:00

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

Woda jest taka jak w pikminie, dużych postepów nie uczynili ;] I jeszcze coś z cyklu smęcenia: łódka jest pokryta paskudną teksturą


Jedyn, Ty to taki malkontent jestes;]. Wazne, aby wizualiow nie musieli sie wstydzic, a reszte zalatwi ten specyficzny, Zeldowy klimat;].

ale muza fajna przygrywa ;]


To samo chcialem napisac, ale balem sie, iz posadzicie mnie o lubowanie sie w dadaistycznych pobrzdakiwaniach;].
  • 0

#143 gruby Napisany 27 maja 2006 - 13:06

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

Woda jest taka jak w pikminie, dużych postepów nie uczynili ;]

Ciężko cię zadziwić :D:D:D Ja jestem po Pikminie 2- i ta woda wciąga wszystkie Pikminy nosem. :D ;) A na muzę nie zwróciłem uwagi :cojest:

Swoja drogą, ciekaw jestem o jedną rzecz. mam w Ultimie preorder (chyba juz z rok) i zastanawiam, się, czy będzie można go zamienić na preorder wersji Wii... :/
  • 0

#144 BeSOS Napisany 27 maja 2006 - 13:24

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
gruby, ależ mylisz się. Woda w Zeldzie i piminie jest wykonana tą samą techniką, tylko, że w Pikminie patrzysz na nią z mniejszej odległości i stąd te złudzenie ;]
  • 0

#145 Mani Napisany 28 maja 2006 - 15:45

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Myśle ze to przez ten wiimote chce sie aż tak bardzo zagrać na wii ... doświadczyć tej przyjemnosci bo gdyby ta zelda była tylko na kostke to czy mając w domu 360/ps3 chcielibyście wrócić do starszych konsol ? A filmik jak link łowi ryby jest mega tez Ganon chce w to zagrac ... fajnie jest pokazane jak wiimote robi za wędke.
  • 0

#146 gruby Napisany 29 maja 2006 - 09:22

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:

doświadczyć tej przyjemnosci bo gryby ta zelda była tylko na kostke to czy mając w domu 360/ps3 chcielibyście wrócić do starszych konsol ?

Jasne że tak. Przeskok pomiędzy tymi generacjami mnie nie zmasakrował. Dlatego wstrzymałem się z nextgenem do czasu jak zbombardują je świetne gry. I wierz mi przesiadka z Obliviona na GoW nie boli ani trochę. Więc na jeszcze śliczniejszą Zeldę tym bardziej :)
  • 0

#147 Mani Napisany 29 maja 2006 - 09:28

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Wiem,że przesiadka na nowsze konsole nie boli bo nigdy nie bolała.Tylko przy takim GRAW czy Oblivion to Zelda:TP juz tak bardzo nie kusi.Ja takze nie kupuje narazie nexta poczekam do końca roku z werdyktem który next bedzie u mnie pierwszy.
  • 0

#148 BeSOS Napisany 29 maja 2006 - 10:08

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ja też bez skrzywienia będę grał w Zeldę, choć dobrze wiem, ze po np kameo ciężko będzie mnie zaskoczyc ;]
  • 0

#149 xell Napisany 29 maja 2006 - 10:22

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 293 Postów:
Mnie tam grafika Zeldy się w dlaszym ciągu podoba. Gorzej z animacją Linka - jest dosyć słabawa, chodzi mi o poruszanie się podczas walk... Ale to może wina konwencji gry, żeby nie było zbyt realistycznie.
  • 0

#150 Texz Napisany 29 maja 2006 - 10:29

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Mnie cieszy że ta gra wyjdzie jeszcze na GaCka. Wii kontroler może i łowienie nim ryb jest fajne, ale to jakieś nie dla mnie... nieee.
Jeżeli dostanę na GC normalną Zeldę będe wniebowzięty.
  • 0