Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nintendoland

WiiU

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
62 odpowiedzi na ten temat

#1 Tawotnica Napisany 05 czerwca 2012 - 21:18

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

jKrXwWzhstioF.png

http://e3.nintendo.c...u/nintendo-land

Launch title, który ma być odpowiednikiem WiiSports dla WiiU. Jest to zbiór 12 minigierek z Miiludkami w oprawie znanych franczyz Nintendo tk. DK, Zelda czy Animal Crossing.
Na razie znamy 5:
Donkey Kong's Crash Course
Luigi's Ghost Mansion
Animal Crossing™: Sweet Day
The Legend of Zelda™: Battle Quest
Takamaru's Ninja Castle

Najciekawiej z tego jeszcze wygląda Zelda. Let the hate begin.


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 02 grudnia 2013 - 12:19

  • 0

#2 gruby Napisany 05 czerwca 2012 - 21:29

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Zamknij ten wątek po dobroci. Nie przypominaj nawet o tej żenadzie. ;)
  • 0

#3 Schrodinger Napisany 05 czerwca 2012 - 21:35

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
megatona tegorocznych targów e3!!!
  • 0

#4 piterekd Napisany 05 czerwca 2012 - 21:41

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
To jest nawet marniejsze niż PS Home :fp:
  • 0

#5 Kaxi Napisany 05 czerwca 2012 - 22:03

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
ale nintendoland to gra, jak wii sports. a nie jakiś second life. skąd to porównanie piter?
  • 0

#6 gruby Napisany 05 czerwca 2012 - 22:07

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Trzeba się modlić, żeby to był Packin. WiiU potrzebuje czegoś takiego. Mam trochę tych wiilotów, więc bym ograł, ale na pewno nie "za pieniądze". Jako dodatek ujdzie. Szkoda tylko, że zmarnowali czas na prezentację, co by nie było, minigierek na konfie...
  • 0

#7 ramzes64 Napisany 05 czerwca 2012 - 22:47

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
jako zestaw na start w gratisie - OK

2 Wii remote mam - juz grać można.

mi spodobała sie gierka Donkey Kong's Crash Course - na singla fajne - takie na 5min, lub na dłuższe posiedzenie. (prawie jak Trials HD) ;p hehe
  • 0

#8 piterekd Napisany 05 czerwca 2012 - 23:16

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

ale nintendoland to gra, jak wii sports. a nie jakiś second life. skąd to porównanie piter?


Taikun na shoucie coś takiego napisał i mi się przypomniało:

@ Taikun : (05 cze 2012 - 18:58) nintendoland jak ps home pewnie


W sumie to niemal przez całą konfę myślałem, że to ma być właśnie kopia Home gdzie Miiludki się spotykają, bawią..
  • 0

#9 Kaxi Napisany 05 czerwca 2012 - 23:19

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Myślisz o Miiverse.
  • 0

#10 Likensmart Napisany 05 czerwca 2012 - 23:33

Likensmart

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 618 Postów:
Krótki filmik z Zelda: Battle Quest:


  • 0

#11 ogqozo Napisany 06 czerwca 2012 - 13:00

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
O dziwo ludzie, którzy grali w dostępne gierki, piszą w znakomitej większości, że wbrew nudnej prezentacji Nintendo Land jest naprawdę rajcowny. No ale internauci zawsze wiedzą lepiej.
  • 0

#12 Danteusz Napisany 06 czerwca 2012 - 13:25

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

O dziwo ludzie, którzy grali w dostępne gierki, piszą w znakomitej większości, że wbrew nudnej prezentacji Nintendo Land jest naprawdę rajcowny. No ale internauci zawsze wiedzą lepiej.

Super, tyle że na iOS takie proste, rajcowne gry wychodzą w ilości 10 sztuk dziennie, każda po dolara
  • 0

#13 gruby Napisany 06 czerwca 2012 - 13:27

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Chyba mamy różne ios'y. :) Ale racja, to powinno być za free. Skończy jako dodatek do willota albo do konsoli
  • 0

#14 Kaxi Napisany 06 czerwca 2012 - 13:31

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Jak będzie za darmoszkę w konsoli, to nie mam nic przeciwko, w końcu czymś trzeba oswoić ludzi z kontrolerem. Na Wii Sports też narzekaliśmy 6 lat temu, a koniec końców w kręgle czy boks grali wszyscy i chyba mieli pozytywne wrażenia.
  • 0

#15 Danteusz Napisany 06 czerwca 2012 - 13:34

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Za free będzie spoko, ale na razie Nintendo nie wie czy dodadzą do konsoli
  • 0

#16 ogqozo Napisany 06 czerwca 2012 - 13:35

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:

Super, tyle że na iOS takie proste, rajcowne gry wychodzą w ilości 10 sztuk dziennie, każda po dolara



No ja nie grałem, więc nie wiem. Trzeba by się zapytać kogoś, kto grał, jak Nintendo Land wypada w porównaniu z The Random iPhone Game 45886.
  • 0

#17 Danteusz Napisany 06 czerwca 2012 - 13:55

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Zbiorów minigier wyszło tyle że każdy wie czego się po nich można spodziewać bez grania
  • 0

#18 burnstein Napisany 06 czerwca 2012 - 14:12

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:
przecież na konfie mówili, ze to odpowiednik wii sportsów, który ma zapoznać ludzi z nowym kontrolerem i jego możliwościami, więc nie ma innej opcji niż wrzucanie tego do pudła z konsolą
  • 0

#19 DarthMother Napisany 07 czerwca 2012 - 11:35

DarthMother

    Blanka

  • Narybek
  • 204 Postów:
wii u miało być hardkorowe :clown:
  • 0

#20 BeSOS Napisany 07 czerwca 2012 - 11:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Moga ewentualnie zrobić bundle z konsolą droższy o tych kilkanaście $ jeśli nie chcą dodawać za free - zawsze wyrwa nam z gardła tych kilka baksów :hihi:
  • 0

#21 ACZ Napisany 07 czerwca 2012 - 16:48

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
w ostatnich miesiacach z tego co wiem Home ostro sie nastawilo na gry. nie sprawdzalem, ale ponoc jest masę gier do grania. co nie zmienia faktu, że Home to porażka Sony. Ninny widac te Home się jednak spodobalo i sobie pomysleli, że jak zrobią cos podobnego tylko bardziej kolorowe w designie i z Miiludkami to ludzie oszaleją hihihi. ;]

jeszcze mnie jedno zastanawia. czy to bedzie na plycie czy bedzie lezalo na twardzielu? bo jak na plycie to jest jeszcze mniejsza szansa na to, że ktos to w ogole bedzie wlaczal. :hihi:
w ogole ta konsola bedzie miala jakis dysk twardy czy tego tez nie wiadomo?
  • 0

#22 Pious Napisany 07 czerwca 2012 - 17:30

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Chyba bedzie, choc na str N napisane, ze mozna cos osobnego podlaczac.Czyli pewnie nie bedzie.
  • 0

#23 lukaszSA Napisany 07 czerwca 2012 - 17:36

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Ma być 8 GB wbudowanej pamięci. Baaaaaardzo mało
  • 0

#24 torq314 Napisany 07 czerwca 2012 - 17:39

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:

wii u miało być hardkorowe :clown:


wszystko się zgadza. przykładowo gracze hc chcieli zeldy - to ją mają. to jest rozwinięcie idei z demka, które pokazywali w ubiegłym roku, dodali nawet multi:

http://uk.ign.com/vi...ay-demo-e3-2012

widać ile pracy włożono w to przez te 12 miesięcy, jak bardzo rozwinięto tamten niezobowiązujący pomysł:

http://uk.ign.com/vi...u-gameplay-clip
  • 0

#25 Kaxi Napisany 07 czerwca 2012 - 18:04

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
wbudowanej 8 GB czy coś koło tego, ale do tego obsługuje karty SDHC i dyski zewnętrzne (prawdopodobnie: wszystkie standardowe), więc styknie.
  • 0

#26 BeSOS Napisany 07 czerwca 2012 - 18:23

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
8 gb to smiesznie malo przeciez developerzy juz przywykli do tych kilkuset gb, co z dlc i wii shopem?nintendo pewnie chce zbic majatek na kartach pamieci„„sorry dla mnie to cofanie sie do przeszlosci„„nie dziwie sie wcale ze tak niew
ielu developerow jest zainteresowanych konsola„,
  • 0

#27 Kaxi Napisany 07 czerwca 2012 - 19:14

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Kilkaset GB to nawet w obecnej generacji mają albo nowi nabywcy currentów, albo gracze hardokorowi którzy kupili odpowiednią wersję konsoli / większe dyski. To samo mogą zrobić z Wii U przecież, a na dodatek nie muszą kupować specjalnego dysku, tylko mogą podłączyć uniwersalny dysk przenośny. Porównując do Xboksa 360, jest to ta sama sytuacja. I jak zbić majątek na kartach pamięci, skoro N nie produkuje kart SD?

Wiem, że ostatnie dni to samo negatywne informacje z obozu N, ale akurat tutaj się Jedyn przypieprzyłeś trochę ni z gruchy ni z pietruchy. No chyba że liczyłeś na wbudowanego twardziela, ale o tym że nie będzie wiadomo od dawna.
  • 0

#28 Pious Napisany 07 czerwca 2012 - 19:32

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
No i to jest kolejny minus. Dlaczego mamy dokładać kolejną kasę do dysku? I co ma taki podpięty leżeć obok konsoli? Niech jeszcze dadzą konieczność dokupienia karty WiFi. Obecna generacja ma hdd od zawsze. Żenada i tyle. Tu już nie ma mowy o hejtingu na siłę, po prostu N w tej generacji ma jeszcze większe klapki na oczach niż z Wii. Jaki jest powód braku hdd? Ech, już mi się czytać odechciewa o tym złomie.
  • 0

#29 BeSOS Napisany 07 czerwca 2012 - 20:28

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Kilkaset GB to nawet w obecnej generacji mają albo nowi nabywcy currentów, albo gracze hardokorowi którzy kupili odpowiednią wersję konsoli / większe dyski. To samo mogą zrobić z Wii U przecież, a na dodatek nie muszą kupować specjalnego dysku, tylko mogą podłączyć uniwersalny dysk przenośny. Porównując do Xboksa 360, jest to ta sama sytuacja. I jak zbić majątek na kartach pamięci, skoro N nie produkuje kart SD?

Wiem, że ostatnie dni to samo negatywne informacje z obozu N, ale akurat tutaj się Jedyn przypieprzyłeś trochę ni z gruchy ni z pietruchy. No chyba że liczyłeś na wbudowanego twardziela, ale o tym że nie będzie wiadomo od dawna.


Nie zgadzam sie Kaxi. Ok, wiadomo, ze nie będzie HDD ale powiedz mi jak ta konsola ma rywalizować (zakładam, ze walczą o udział w rynku bo o to tu chodzi) z X360 i PS3, które maja po kilkaset GB na dema, instalki, DLC, filmy etc? Tym bardziej w przypadku kiedy N mówi jasno, ze każda gra będzie do zassania z netu albo do kupienia w pudełku. Jesli wybiorę kupno cyfrowe, powiedz mi ile gier mi się zmieści na dysku? Mam do każdego tytułu później dokopywać karty? Mam kupić dysk i przez usb podłączyć, zeby sobie obok konsoli leżał? Przecież to sa dodatkowe wydatki a ja dajmy na to chce kupić konsolę i mieć świety spokój.

A jak N ma zbijac na tym kase? Normalnie, myślisz ze nie wypuszcza sygnowanych swoim logo kart SD?

To nie jest bezpodstawny hejt i dziwię się, ze w tej kwestii masz odmienne zdanie.

edit: widze ze Pious ma bardzo podobne zdanie, nie przeczytalem zanim odpisalem ;)
  • 0

#30 torq314 Napisany 07 czerwca 2012 - 20:33

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:

Kilkaset GB to nawet w obecnej generacji mają albo nowi nabywcy currentów, albo gracze hardokorowi którzy kupili odpowiednią wersję konsoli / większe dyski.


WSZYSCY mają duże dyski. Ci co kupowali >=2010 mają je z definicji. Ci co kupowali wcześniej, statystycznie już tych starych egzemplarzy zwyczajnie nie mają, bo się one zrrodowały albo zylodowały.

jeżeli ktoś ma działający egzemplarz ps3/x0 z małym dyskiem, to jest raczej ciekawostka przyrodnicza, niż coś na czym należy opierać jakieś analogie.
  • 0



Inne z tagami: