Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nintendoland

WiiU

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
62 odpowiedzi na ten temat

#31 Danteusz Napisany 07 czerwca 2012 - 20:46

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Nie do końca, w sprzedaży jest X360 w wersji z 4 GB flash. Tak czy inaczej, znakomita większość sprzedawanych konsol ma teraz duży dysk, i to z nimi WiiU konkuruje
  • 0

#32 Kaxi Napisany 07 czerwca 2012 - 22:56

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Nie wiem jaka jest średnia pojemność dysku obecnie u posiadaczy Xboksa, na pewno korowi gracze mają duże dyski, a reszta? Własnie zależy kiedy kupili. I na ile z nich korzystają. Może rzeczywiście sytuacja się zmieniła.

Ok, może rzeczywiście trochę nie przemyślałem wszystkich aspektów. Na 8 GB to jedna gra z Xboksa wejdzie, a przecież Wii U ma mieć płyty min. 25 GB. To tu cyfrowa dystrybucja rzeczywiście wymusi twardziela dokupienie.

Ale jeśli N zrobi swojego twardziela, to być może będzie bundiel z dyskiem, droższy odpowiednio.

Co do sejwów, to nie wiem czy to ktoś oficjalnie potwierdził, ale mówiło się że od 2013 ma być chmura.

Jedyn: a do Wii albo 3DSa wypuścili karty SD sygnowane Nintendo? Przecież korzystają z tej formy zapisu od 2006 roku. Teraz po prostu dojdzie jeszcze obsługa dysku twardego. I w sumie jeśli tak się martwisz o doczepionego twardziela, to raczej lepiej, żeby N zrobiło własnego, stylistyką pasującego.
  • 0

#33 ramzes64 Napisany 07 czerwca 2012 - 23:20

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

No i to jest kolejny minus. Dlaczego mamy dokładać kolejną kasę do dysku? I co ma taki podpięty leżeć obok konsoli? Niech jeszcze dadzą konieczność dokupienia karty WiFi. Obecna generacja ma hdd od zawsze. Żenada i tyle. Tu już nie ma mowy o hejtingu na siłę, po prostu N w tej generacji ma jeszcze większe klapki na oczach niż z Wii. Jaki jest powód braku hdd? Ech, już mi się czytać odechciewa o tym złomie.


tu sie mylisz. Kupiles PS3 miesiąc temu i myślisz że każdy ma 250GB? Kurde no - ja mam X360 z 3 lata. Może więcej... nie miał dysku. Dokupiłem najmniejszy za 140zł (chyba tyle wtedy kosztował najtanszy, z Allegro, oryginalny). Mam 20GB w X360 - na szczescie malo gram, bo by mi zabraklo miejsca. A tak robie instalke tego w co gram i mi zostaje troszke na demka, ktore po ograniu kasuje, aby sciagnac inne - ale ze tego nie robie - to daje jakos rade. Ale corowcy by nie dali rady z taka pojemnoscią. Mam z dwie gry z cyfrowej dystrybucji Trials HD i Perfect Dark HD i tyle. Bo gier na X360 z XBL nie kupuje - te sciagnalem z punktow z migracji.

Gadasz głupoty w tym przypadku - bo stales sie posiadaczem konsoli innej firmy miesiąc temu. Bzdety gadasz. Do X360 też trzeba rzeczy dokupować. Headsety, piloty, kinekty....

W Wii U bedziesz mial Video Chat - ciekawe czy na start - ale dokupowac nie trzeba kamery i innych bzdetow. Dysk jesli bedzie mozna podlaczyc zewnetrzny na USB - to i tak bedzie lepiej niz obecne konsole mialy/mają. Nie wiem jak z PS3 - czy mozna podlaczac dysk. W X360 tez podlaczenie pendrive nie bylo od poczatku, tylko z rok/poltorej temu coś tam odblokowali - jeśli sie nie myle.

Powiecie mi ze kupilem wersje najtanszą, najuboższą itd... ale kurde. Jak kupisz Każda konsole - to albo coś masz, albo nie. najgorsze jest to, że komentujecie, krytukujecie i jedziecie po konsoli - gdy całe życie grales chyba na Nintendo... a do tego tylko w gry od Nintendo (tak mi sie wydaje). W wiele gier od innych wydawcow chyba nie grales... wiec nawet nie sprobowales czegos innego na sprzecie Nintendo. A tu nagle przeskok na Sony i zachwalasz wzystko.

Post glownie do Piousa. Nie przypominam sobie wczesniejszych Twoich wypowiedzi na inne gry na maszynkach Nintendo, robione przez inne gry. Moze sie myle - ale glownie w gry od Nintendo grales.

Sprawdziles Red Steel 2, No More Heroes, de Blob, Boom Blox (bo mi zaraz powiesz ze Tumble jest swietne - a klocki przeciez najpierw ukazaly sie na Wii).

* bez urazy - dyskusja only
  • 1

#34 ACZ Napisany 07 czerwca 2012 - 23:36

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
razmes, masz chyba pelna skrzynke, bo nie moge do ciebie waidomosci wyslac. usun jakies stare pmki.
  • 0

#35 BeSOS Napisany 08 czerwca 2012 - 07:18

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ramzes kazdy ma inne oczekiwania,a gusta tez sie zmienia. Ja mialemmwszystkie konsole N, ba, zaczynalem grac na konsolach N, mialem nesa, snesa, pozniej n64, gcna....wiec wierz mi ze ubostwiam gry N, ich styl, jedyny w swoim rodzaju klimat i pomysly i bardzonchcialem zeby wymietli na tym E3 a ze tak sie nie stalo - stad taki wkurw :)

Ale naprawde nie wydaje minsie aby nasze pretensje wziely sie z sufitu...
  • 0

#36 Pious Napisany 08 czerwca 2012 - 09:45

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Ramzes, gralem w te gry i taki Red Steel bardziej mnie irytowal sterowaniem niz bawil. A co do sprzetu, nie zapominaj, ze porownujesz obecna generacje do WiiU, ktore teoretycznie jest nowa, a nie ma rozwiazan z poprzedniej. Hdd teraz jest standardem i nie zauwazanie wady w jego braku jest imo smiesznym oszukiwaniem samego siebie. I oczywiscie zgadzam sie, ze kupno ps3 zmienilo moje podejscie do N, bo widze teraz jakie maja debilne rozwiazania. Lepiej jest oszukiwac sie cale zycie, ze wszystko jest ok, bo sie zawsze na N gralo? Sorry, ale wraz z nowym doswiadczeniem przyhodowa perspektywa. Ps3 tylko pokazalio mi, ze N jest zacofane pod kazdym wzgledem. Widze trudno pojac, ze gusta sie zmieniaja. Sorry Ramzes, kocham gry N, ale jak sie okazalo dorosle, wysokobudzetowe produkcje bawia mnie rownie mocno
  • 0

#37 ramzes64 Napisany 08 czerwca 2012 - 10:13

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
ja mowie o Red Steel 2 - jest to swietna gra. Red Stel pierwszy to g**no!!.

Też miałem PS3, podobało mi się polskie menu, ale sklep był po angielsku. (teraz chyba jest juz w PL?). Wybrałem jednak X360 - bo lepsza to zabawka, choć nie ma lekko. Dysk, pllatny live - ale jako odtwarzacz DVD sprawdza sie świetnie. Nie dziwie sie ze w Ameryce to odtwarzacz numer 1. Sam kinecta moglbym kupic tylko do tego, aby nie siegac po pilota. Ale pilot za 500zl? No wlasnie.

Jest w tym wszystkim racja - jedziecie po Nintendo bo oczekiwania mieliscie wysrubowane. Patrzac na tegoroczne E3 to była lipa u wszystkich. Tak naprawde nikt nic nie pokazał ciekawego. Branza sie zmienila - chyba o to chodzi.

jakie gry pokazal Microsoft, jakie Sony? O wszystkim wiedzielismy.

Watch Dogs - to chyba numer 1 e3 2012. Splinter Cel, Need for Speed od Citerion (gdyby byl od kogos innego nie robilby zachwytu). Pikmin 3, New Super Mario U - każdy pokazał konrtynuacje, swoje marki i niczym konkretnie sie nie wyroznil.

a tu po prostu ogólny lamęt ... zostajemy przy obecnej generacji jeszcze rok - wystarczy czasu na ogranie gier - proste.
  • 1

#38 Pious Napisany 08 czerwca 2012 - 10:22

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Ja tez mowie o RS2 i nie, nie jest swietna, jedynie dobra. Oczekiwania wlasnie nie byly wysrubowabe tylko bardzo przyziemne. Spojrz jakie gry typowalismy. N po prostu wypielo sie na wszystkich i nie widac tu nic o czym mowili. 3rd party support jest znikomy, hc gier nie pokazali od siebie zadnych, sprzet nie wydaje sie byc mocny, a sam pad zostal zaprezentowany tak, ze w sumie nie wiem po cholere mi on. U konkurencji widze kilka fajnych gier i wyszli u mnie na plus. Tutaj nie ma obecnie czego szukac. Nawet jakbym chcial cos na pkus znalezc to przychodzi mi jedynie przenoszenie gier VC z Wii. Cala reszta lezy na dnie.
  • 0

#39 Danteusz Napisany 08 czerwca 2012 - 10:43

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Jest w tym wszystkim racja - jedziecie po Nintendo bo oczekiwania mieliscie wysrubowane. Patrzac na tegoroczne E3 to była lipa u wszystkich. Tak naprawde nikt nic nie pokazał ciekawego. Branza sie zmienila - chyba o to chodzi.

Mieliśmy wyśróbowane oczekiwania w stosunku do Nintendo gdyż w odróżnieniu od konkurencji prezentują NOWĄ KONSOLĘ, mają sprawić że będzie nam ciekła ślina na widok nowych gier, że zapragniemy popędzić do sklepu i wydać ostatnie grosze ze świnki skarbonki aby tylko móc sprawdzić co nad czym czołowa firma branży pracowała 5 lat. Jak pokazali 3DSa właśnie tak było, wszyscy byli zachwyceni nowym sprzętem. A WiiU? Hype opadł, a każda nowa informacja okazuje się być negatywna. Do tego na pół roku przed premierą nadal nie znamy ceny, gier startowych (tylko te w 4-miesięcznym launch window), zawartości pakietu z konsolą (czy będzie w nim Nintendoland? Jeden Gamepad?), daty premiery, mocy systemu (teoretycznie lepszy niż X360, ale Batman niby wygląda gorzej). Nie tego oczekiwaliśmy po E3 w wykonaniu N
  • 0

#40 gruby Napisany 08 czerwca 2012 - 11:02

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Dante ty akurat tego oczekiwałeś, przyznaj się ;). Wszystko przez ciebie.
  • 0

#41 Danteusz Napisany 08 czerwca 2012 - 11:06

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Cholera, rozgryzłeś mnie :/
  • 0

#42 Kaxi Napisany 08 czerwca 2012 - 11:35

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
"Wiecie, co z nim zrobić".
  • 0

#43 ACZ Napisany 10 września 2012 - 23:43

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Ninny zaczęło nakręcąc hajp i wypuściło trailer jednej z gierek z Nikogoland, ktore bedzie sprzedawane oddzielnie w pelnej cenie.
gra sie zwie Balloon Trip Breeze.

trailer:
http://www.gameinfor...attraction.aspx
gejplej jak w gierkach ze srappstore za 0,79 ojro.
  • 0

#44 gruby Napisany 11 września 2012 - 08:05

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Decyzja, żeby sprzedawać to w boxie (o ile prawdziwa), to najdziwniejszy ruch w historii Nintendo. A trochę tego było.
  • 0

#45 Tawotnica Napisany 11 września 2012 - 08:24

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

Decyzja, żeby sprzedawać to w boxie (o ile prawdziwa), to najdziwniejszy ruch w historii Nintendo. A trochę tego było.


W sensie, że oddzielnie? Jak dla mnie to duży plus. Bundle z Mario wydaje mi się stokroć bardziej atrakcyjny. Już w czwartek powinniśmy wiedzieć więcej, sam wrzucałeś plotę od 3 różnych pułapach cenowych, może coś w tym jest ;p

  • 0

#46 gruby Napisany 11 września 2012 - 09:41

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Trzeba czekać. Ale nie widzę sukcesu nintendo land o ile nie będzie w zestawie. Nawet mimo ostatnich informacji, że gry są bardziej rozbudowane, niż to się wydaje na pierwszy rzut oka. Ogólna percepcja, jest taka jak zaprezentował ACZ - to wygląda jak gierka z appstora. I Nintendo ciężko będzie kogokolwiek przekonać, że jest inaczej, chocby nie wiem jak miodne było w istocie NL.
  • 0

#47 Tawotnica Napisany 11 września 2012 - 10:02

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

nie widzę sukcesu nintendo land o ile nie będzie w zestawie. Nawet mimo ostatnich informacji, że gry są bardziej rozbudowane, niż to się wydaje na pierwszy rzut oka. Ogólna percepcja, jest taka jak zaprezentował ACZ - to wygląda jak gierka z appstora. I Nintendo ciężko będzie kogokolwiek przekonać, że jest inaczej, chocby nie wiem jak miodne było w istocie NL.


No to niech zbombi gorzej niż wii music. Who cares? Wolę 1246 grę z Mario niż te okropne Miiludki.
  • 0

#48 Tawotnica Napisany 29 października 2012 - 18:42

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:





  • 0

#49 gruby Napisany 29 października 2012 - 19:43

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Paw na usta.
  • 0

#50 Ney Napisany 15 listopada 2012 - 19:40

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Nikogoland jest jednak za***isty, nawet w pojedynke:
http://uk.ign.com/ar...ndo-land-review

  • 0

#51 Godot Napisany 15 listopada 2012 - 19:43

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Tak, pragnę na nowej konsoli grać w minigierki. OLO

IGN ostatnio fapuje nad wszystkim
  • 0

#52 Ney Napisany 15 listopada 2012 - 20:19

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ja tam się cieszę, że gra którą tak czy siak dostaje do konsoli jest dobra :)
Może w kilka gier da radę z córką zagrać, złapała już bakcyla ;)
  • 0

#53 BeSOS Napisany 15 listopada 2012 - 20:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Liczyłem na 7 :olo:
Anyway, tak jak Greg pisze - nikogo ten crap.
  • 0

#54 Kaxi Napisany 15 listopada 2012 - 20:50

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
To co piszą w recce IGNu o Zelda Quest, Pikmn Adventure i Metroid Blast bardzo mi się podoba - w dwóch pierwszych jest co przechodzić w kooperacji, może być fajnie na poczatek obcowania z konsolą.
  • 0

#55 ogqozo Napisany 15 listopada 2012 - 22:08

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Pierwsze opinie dobre, acz bez szału, nieco zbliżone do tych o Wii Sports - chwali się głównie pomysły, gani płytkość.


Destructoid: "Nic konkretnie w Nintendo Land nie wstrząsa, to zbiór gierek przyjemnych, ale niewciągających na godziny. Ale ich głównym zadaniem jest pokazanie możliwości padleta. To niewiarygodnie mocny argument za tym, że padlet to więcej niż taki uboższy iPad, zwłaszcza jeśli chodzi o wykorzystanie dwóch ekranów oraz możliwości jednoczesnej gry osoby na padlecie i paru na Wiilotach. Dobre na chwilę na imprezę czy dla dzieci"

Game Informer: "Doskonale się bawiłem przez parę rundek Mario Chase, ale już mi się znudziło. Jako że tylko kilka gierek prezentuje równie wysoki poziom, zbiór nie wciąga tak bardzo, jak by mógł. Mimo wad, Nintendo Land stanowi właściwe wprowadzenie do możliwości Wii U i padleta"

Ten post był edytowany przez ogqozo dnia: 15 listopada 2012 - 22:28

  • 1

#56 Kaxi Napisany 03 grudnia 2012 - 16:07

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Od południa ściągam Nikogoland. Gdybym nie miał nic innego do roboty, to by mnie szlag trafił. Assassin czy Tejken muszą się chyba dwie doby ssać.
  • 0

#57 Flyjack Napisany 03 grudnia 2012 - 16:30

Flyjack

    Blanka

  • Narybek
  • 162 Postów:
No asasyna nie polecam, nie dosc ze 100 zl (289) drozej to jeszcze 17 giga sciagania czyli wlasnie jak powiedziales okolo jednej ponad doby (jeden z moich uzytkownikow sciagal AC3)


Co do Nikogoland, to UWAGA! do trzech gier przeznaczonych dla 2 do 5 graczy wymagany jest wiimote plus, a do pozostalych trzech 2-5 wystarczy zwykly wiilot.
  • 0

#58 ramzes64 Napisany 03 grudnia 2012 - 20:36

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
a może być WiiRemote + Wii MotionPlus? czy musi byćten z już wbudowanym?
  • 0

#59 Flyjack Napisany 03 grudnia 2012 - 20:41

Flyjack

    Blanka

  • Narybek
  • 162 Postów:
Może być doczepiany nie ma różnicy :)

3 gry grupowe wymagaja motion plusa 3 gry grupowe nie wymagaja
6 gier singleplayer wymaga tylko gamepada :)
  • 0

#60 Kaxi Napisany 06 grudnia 2012 - 17:22

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Takamaru's Ninja Castle - tam sobie w to grałem dzisiaj i się w sumie zdziwiłem, jak sprytnie gamepad działa jako pointer nawet gdy jest odwrócony bokiem, ergo nie korzysta z sensor bara. Wklejał tu ktoś news, że szeroko pojęte czujniki ruchu w gamepadzie są dużo dokładniejsze niż były w wiilocie, ale nie widziałem tego w praktyce.

Z drugiej strony przegrał w F-Zero, bo się gamepad rozkalibrował i nie mogłem mocno skręcić w lewo :/ Ale za***iste są robione ukradkiem graczowi zdjęcia :P Dobrze ze nikt inny tego nie widzi.
  • 0



Inne z tagami: