Skocz do zawartości

Zdjęcie

3DS XL

3DS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
565 odpowiedzi na ten temat

#451 torq314 Napisany 17 września 2012 - 20:43

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 500 Postów:

Paanie, na GBA swój żywot zaczęły serie Advance Wars, WarioWare, Fire Emblem (poza KKW), Golden Sun i Mario & Luigi - jak tu tej konsoli nie kochać?


fajny avek, aż mi się zechciało poszukać tego który miałem poprzednio, przez jakieś 5 lat na forum

Dodany obrazek

nie sposób bowiem nie przypomnieć Metroid Fusion i Metroid Zero Mission :^^:
  • 0

#452 mobor Napisany 18 września 2012 - 05:24

mobor

    Pikachu

  • Narybek
  • 75 Postów:
No tak...tylko to nie moje klimaty :)
  • 0

#453 Tawotnica Napisany 20 września 2012 - 06:39

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 128 Postów:
http://www.nintendo....ries/index.html

Dodany obrazek

Pojawiło się zdjęcie circle pad pro do XLa na japońskiej stronie N. Ceny jeszcze nie ma, ale przynajmniej już wiemy jak wygląda. Jest duży i bardziej wygięty na prawym boku. :sir:
  • 0

#454 Godot Napisany 20 września 2012 - 18:16

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Doszły mi gry z NDSa: Super Mario 64 DS i Mario&Luigi Bowser`s Inside Story.
SM64DS wygląda ok. Pikseloza, jasne, jest. Ale o wiele mniejsza niż na przykład w grach z PSXa na PSP. Z racji tego, że design tej gry jest najlepszy na świecie, gra wygląda bardzo ładnie. Co prawda wolałbym rozmycie a`la Nintendo64 (i ogólnie idealny port niż ten "remake"), ale ogólnie graficznie jest bardzo ok. Duży ekran ma swoje zalety. Główna to ta, że jest duży ^_^ Sterowanie za to to całkiem inna bajka. Analog sprawdza się idealnie, 100x lepiej niż krzyżak z NDSa. Nadal trzeba trzymać przycisk biegu, ale niespecjalnie to przeszkadza. Jak ktoś ma 3DSa, a przeszkadzało mu sterowanie w SM64DS to już nie musi się zastanawiać, można brać w ciemno

M&L na ekranie 3DSa wygląda F A N T A S T Y C Z N I E!! Zero pikselozy, rysowana graficzka jest wręcz stworzona do dużego ekranu, a sama gra wiele zyskuje i przejdę ją kolejny raz. Sterowanie analogiem nie robi różnicy, na krzyżaku grało się równie dobrze. Ale serio, ekran robi ogromną różnicę! Warto inwestować bez wahania.

Ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, jak gry z NDSa wyglądają na 3DS XL. Będę inwestował w kolejne, bo jest kilka gier w które zwyczajnie chcę zagrać jeszcze raz. Dzięki Ci Nintendo za 3DS XL!
  • 0

#455 Pious Napisany 20 września 2012 - 19:36

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Ostro sie zajarales widze. Ja czekam na obnizke ceny NSMB2, bo od pol roku nic na 3dsa nie kupilem i nie mam w co grac. Maksowalbym KI, ale nigdzie nie moge dostac folii na ekran, a z amazonu jakos zamowic nie umiem.
  • 0

#456 Godot Napisany 20 września 2012 - 19:44

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Widziałem na allegro za 89, ale sam kart. Jak dla mnie nie jest to warte nawet 50.

Jestem cały czas zajarany tą konsolą, bo ogromnie podoba mi się efekt 3D, mam do masterowania Mario 3D Landa, do przejścia Ocarinę, której nigdy wcześniej nie skończyłem. Do tego najlepsza gra na NDSa na 3DS XL jest jeszcze lepsza, a Mario64DS jest wreszcie grywalne. Nawet jak to wszystko pokończę to zostaje mi Resident i kilka innych gier z NDSa (Partners in Time chociażby). A potem już będą nowe gry: Luigi`s Mansion, Paper Mario. Liczę, że na E3 zapowiedzą Mario&Luigi 4 na gwiazdkę. W dobrym momencie kupiłem konsolę :) Żyć, nie umierać ^_^
  • 0

#457 Pious Napisany 20 września 2012 - 19:52

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Sam kart to nie. Ja do stowki bym wzial.
  • 0

#458 Texz Napisany 21 września 2012 - 07:30

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Ostro sie zajarales widze. Ja czekam na obnizke ceny NSMB2, bo od pol roku nic na 3dsa nie kupilem i nie mam w co grac. Maksowalbym KI, ale nigdzie nie moge dostac folii na ekran, a z amazonu jakos zamowic nie umiem.

Graj na sterowaniu bez obsługi panelu dotykowego.
  • 0

#459 Pious Napisany 21 września 2012 - 08:01

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Probowalem i dziekuje. Celowac guzikami? Dobry zart. Folia i etui juz jda z uk.
  • 0

#460 bandi Napisany 21 września 2012 - 14:04

bandi

    Mokujin

  • Narybek
  • 42 Postów:
Folie zawsze mozna wieksza kupic i dociac ale wiadomo lepiej dedykowana.

Ja mam pytanie odnosnie kolorow na zywo 3ds xl. W sklepach we wroclawiu widzialem same zapakowane. Czy te kolory sa tak brzydkie jak na kartonach?
  • 0

#461 bandi Napisany 23 września 2012 - 15:57

bandi

    Mokujin

  • Narybek
  • 42 Postów:
Widziałem wszystkie kolorki, w sumie niebieski był całkiem całkiem ale najlepiej się komponuje strebrny, który do końca nie jest srebrny tylko brązowawy. Plastik tak samo wpada w brąz a nie w czarny. Jak dla mnie wydał się jednak najciekawszy,

Czy jestem zadowolony? Jest bardzo wygodny - zarówno w trzymaniu i sterowaniu jak i pod względem obrazu - 90% większe ekrany to komfort. Oczywiście jest problem z większymi ząbkami - w większości grach są akceptowalne ale taki Ridge Racer na DS3 XL odpada - kaszana totalna.
  • 0

#462 Godot Napisany 23 września 2012 - 16:01

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ridge Racer to kaszana niezależnie od ekraniku
  • 0

#463 hubson Napisany 23 września 2012 - 18:15

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Ridge Racer to kaszana niezależnie od ekraniku


Ale ma fajne 3d i działa płynnie - mi się podobał.
  • 0

#464 Otacon Napisany 23 września 2012 - 20:27

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
a pilot wings?
  • 0

#465 Godot Napisany 23 września 2012 - 20:30

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Było fajne na N64. Na 3DS to crap, niestety
  • 0

#466 Otacon Napisany 23 września 2012 - 20:34

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
crap może nie, bardziej średniak :hmmm: dead or alive bym pomęczył ale chyba minie z pół roku zanim wymęczę Mario 3D i drobnicę z e-shopu. Teraz sprawdzam poki black na staruśkim DS Lite :)
  • 0

#467 Tawotnica Napisany 23 września 2012 - 20:41

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 128 Postów:

a pilot wings?

Było fajne na N64. Na 3DS to crap, niestety


Ja wziąłem na launch i jakoś strasznie zawiedziony nie byłem - 3D w porządku, muzyka świetnie relaksująca i gameplay nawet fajny, coś jak rozbudowane samolociki z wii sports resort, ale za mało treści, żeby się bronić + miiludki (sic), takie 6/10.

edit:

crap może nie, bardziej średniak


dokładnie

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 23 września 2012 - 20:42

  • 0

#468 Otacon Napisany 23 września 2012 - 20:42

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
a wymasterki plansz nie ma? to zawsze wydłuża czas z grą.
  • 0

#469 Tawotnica Napisany 23 września 2012 - 20:46

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 128 Postów:
jest masterka, ale nie daje rady zrekompensować braku różnorodności. Poza tym gra taka trudna znowu nie jest, jedynie z paralotniami trzeba się trochę nagimnastykować. Najlepszym trybem i tak jest free flight, ale jak już wszystko na wyspie się wyzbiera to nie ma co robić.

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 23 września 2012 - 20:48

  • 0

#470 mobor Napisany 25 września 2012 - 08:19

mobor

    Pikachu

  • Narybek
  • 75 Postów:
Ja tam Pilotwingsa polecam. Bardzo fajna i przyjemna gra. Wymasterować ją nie jest wcale tak łatwo
  • 0

#471 Sotaku Napisany 01 października 2012 - 16:07

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
:hmmm: od jakiejś godzinki razem z kuzynkiem bawimy się 3ds-em w wersji XL, jako, że z żadną inną wersją nie miałem dłuższej styczności, jestem pozytywnie zaskoczony, konsolka jest duża i nie sprawia wrażenia zabawki dla dzieci jak to zazwyczaj ma miejsce z produktami N. Efekt 3d sprawdzałem w Mario gdzie bardzo fajny jest efekt 3d i w Residencie (demko) i tam też jest świetnie. Po godzince trochę kręci mi się w głowie od tego 3d, ale sądzę, że to kwestia przyzwyczajenia. Jak pogram dłużej jeszcze coś skrobnę.

PS: Dzięki Greg, nie spodziewałem się, że będziesz chciał ją pożyczać, ale masz rację, że na pewno lepiej będzie w spokoju w domu się tym pobawić ;)
  • 0

#472 Godot Napisany 01 października 2012 - 16:15

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Daj spokój, lata pobytu na forum i niejedna drama sprawiły, że znamy się tu lepiej niż łyse konie. Chociaż widzieliśmy się pierwszy raz w życiu OLO
  • 0

#473 Sotaku Napisany 01 października 2012 - 20:46

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Nie o to mi chodziło, raczej o to, że nie spodziewałem się, że wrócę ze sprzetem do domu
  • 0

#474 Godot Napisany 01 października 2012 - 20:50

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Lepiej pisz jak wrażenia :) Co odpalałeś i jak się podobało dzieciakom i żonie
  • 0

#475 Sotaku Napisany 01 października 2012 - 21:18

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Jak przyjechałem do domu była koleżanka ze swoim mlodym i jak tylko kobietom pokazałem 3d skrzywiły sie i oddaliły w pośpiechu, żona ponownie się zbliżyła dopiero po wyłączeniu 3d po kilku minutach patrzenia na moją grę w Mario stwierdziła, że chyba nie chce tego kupić, bo to strasznie infantylne...mnie jednak podoba się tryb 3d, jedynie przy MGS musiałem zmniejszyć efekt by cokolwiek widzieć. Wystarczy lekko zmienić pozycję by efektu nie było. Ocarina bardzo fajna, ale pograłem tylko trochę...nie będę miał czasu by się zagłębiać. Grafika fajna, choć zgadzam się z moją małżonką, że długo w takie gry bym nie pograł...odpalenie Resident dało dużo frajdy, na razie najwiekszym plusem tego urzadzenia są duże ekrany i efekt 3d. Nie chce też Gregowi grzebać za bardzo w ustawieniach wiec na razie włączam tylko gry :P
  • 0

#476 Godot Napisany 01 października 2012 - 21:36

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Odpal sobie Luigi`s Mansion, fajnie to wygląda.

Hm, jeżeli nie podchodzą Ci gry od Nintendo to chyba sobie daruj. Bo konsole Nintendo kupuje się dla ich gier. Takie tytuły jak Resident Evil to jednak będzie margines. Zostaje jeszcze wabik pt. gry z NDS, ale nie wiem jak się zapatrujesz na point`n`click i tekstowe przygodówki. Wydaje mi się, że jako gracz starej daty powinieneś takie rzeczy lubić. Ja w każdym razie takimi tytułami jak Phoenix Wright byłem zachwycony. A jest jeszcze Layton, są fajne strategie itp. Ale odnoszę wrażenie, że czegoś innego szukasz w giereczkach video dla dzieci (efektowna akcja, fajerwerki graficzne i takie tam). Nie jest to, oczywiście, nic złego :) Ale na handheldach Nintendo raczej tego nie znajdziesz. Tutaj dominuje japońszczyzna, dziwne klimaty, no i cały ten szajs od Ninny. Coś zupełnie innego niż na stacjonarkach.
Vita jest jednak jeszcze gorsza. Tam nie ma zupełnie nic poza Wipeoutem
  • 0

#477 Sotaku Napisany 01 października 2012 - 21:53

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Odpaliłem Kingdom Hearts 3d i spodobał mi się, ale wzrok już odmawia posłuszeństwa, jutro się pobawię znów :P
  • 0

#478 iluck85 Napisany 01 października 2012 - 21:54

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
ile dajesz za XL ?


:cf:
  • 0

#479 hubson Napisany 01 października 2012 - 22:44

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
Już sprzedajesz ?
  • 0

#480 Psycho-Mantis Napisany 01 października 2012 - 22:49

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:

Daj spokój, lata pobytu na forum i niejedna drama sprawiły, że znamy się tu lepiej niż łyse konie. Chociaż widzieliśmy się pierwszy raz w życiu OLO



olo, to po tylu spięciach, mi to byś chyba samochód pożyczył co? :P
  • 0



Inne z tagami: