Skocz do zawartości

Zdjęcie

Yoshi's Wooly World

WiiU Yoshi Good-Feel

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
67 odpowiedzi na ten temat

#61 Kaxi Napisany 07 lipca 2015 - 17:41

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 163 Postów:

Myślę, że bardzo porównujesz tę grę do Island, bo ona broni się tym, czym jest. Czyli słodką, dość prostą platformówką głównie dla graczy każualowych lub dla do grania w co-opie, w którym gra robi się ciut trudniejsza, zwłaszcza gdy jeden z graczy doświadczony. No i to typowa gra na 3-4 plansze dziennie, a nie wielogodzinne sesje :)

 

Ja jestem dopiero po pierwszym świecie ale jestem miło zaskoczony. Spodziewałem się gry na te 6, a jednak inwencja pochowania znajdziek miło mnie zaskakuje na każdym kroku. Podoba mi się też do lekkie przesunięcie balansu z wyzwań typowo platformowo-zręcznościowych w eksploracyjny :) Fajne są też bonus games i transformacje Yoshiego.

 

Minusy?

Okazjonalne skoki trudności, nawet w 1 świecie. Mi nie przeszkadzają, ale Kasi już tak, bo jej skill rośnie stopniowo, a nie skokowo.

No i amiibo Yoshi jest bezużyteczny w co-opie.

 

PYTANIE: Co daje zdobycie wszystkich 4 gwiazdek za jednym podejściem?


Ten post był edytowany przez Kaxi dnia: 07 lipca 2015 - 17:42

  • 0

#62 banerski Napisany 11 lipca 2015 - 21:58

banerski

    Pikachu

  • Narybek
  • 62 Postów:
Bardzo dobrze to ujales.
Gram po trzy-cztery plansze z corka (5 lat) I skoordynowanie dzialan to nie lada wyzwanie. Dobrze, ze czasami mozna polknac kompana I zmienic w jajko ;) (wspomniane skoki trudnosci).
Przeszukiwanie poziomow jest tu traktowane priorytetowo, ukonczenie gry "tylko w prawo" wydaje mi sie troche bez sensu.
Mnie sie podoba ale nie chce w nia grac sam.
  • 0

#63 funditto Napisany 15 października 2015 - 21:18

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

a jak Yoshi ma się w porównaniu do Kirby Epic Yarn ? Lepszy, gorszy, taki sam poziom i czy są do siebie bardzo podobne czy się różnią ?


  • 0

#64 Tawotnica Napisany 16 października 2015 - 16:20

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 140 Postów:

Podobny jest art style, przemiany w różnego rodzaju wehikuły i pochowane za wyszywanym otoczeniem znajdźki. Wooly World jest dużo bardziej skupione na eksploracji każdego zakamarka poziomu, w przeciwieństwie do Epic Yarn można zginąć i w niektórych momentach ma nagłe skoki trudności. Design plansz ma przebłyski geniuszu, ale dla weteranów Island typowa dla Yoshi mechanika rzucania jajami jest za mało kreatywnie wykorzystana, żeby zaskakiwać. Kirby z kolei od początku do końca był średniakiem pozbawionym swojej flagowej umiejętności.

 

Imo YWW lepsze, ale jak szukasz następnej po NSMB platformówki na WiiU, to lepiej zerknij na soczyste indyki jak Shantae, Shovel Knight czy Teslagrad, jeśli jeszcze nie miałeś okazji ograć ich na innej platformie.  


  • 0

#65 funditto Napisany 16 października 2015 - 21:32

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Co ja czytam ? Kirby's Epic Yarn to moje top 5 na Wii, a tu opinia, że średniak ? :o Yoshi i tak jest do mnie w drodze, w poniedziałek powinien być, byłem po prostu ciekaw czy się nie zawiodę. Skoro lepszy od Kirby'ego to dla mnie już mega dobrze. Teslagrad na WiiU w pudełku niestety jest za drogi, a w cyfrze gier póki co nie biorę na Nintendo (chyba że dadzą te z Gamecube'a, a to chyba dopiero na NX)


  • 0

#66 funditto Napisany 19 października 2015 - 21:59

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Sory za post pod postem, ale przeszedłem planszę 1-8 i nie pojawiła się chyba żadna nowa..o co biega ?


  • 0

#67 Tawotnica Napisany 19 października 2015 - 22:37

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 140 Postów:

Kwiatki wszystkie zebrałeś? Tylko wtedy pojawia się dodatkowy level 1-S. 


  • 0

#68 Kaxi Napisany 20 października 2015 - 07:59

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 163 Postów:

No i pojawił się pewnie nowy świat, dostępny z Huba.


  • 0



Inne z tagami: