Skocz do zawartości

Zdjęcie

Star Fox Zero

WiiU Star Fox

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
97 odpowiedzi na ten temat

#61 Kaxi Napisany 18 września 2015 - 08:07

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Dobra decyzja. Zobaczyli hejt i uciekli do przodu. Może dołożą tekstury albo ze dwa polygony.


  • 0

#62 Godot Napisany 18 września 2015 - 08:10

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Dobrą decyzją byłaby decyzja o skasowaniu tej żenady :) Serio, aż tak oderwani od rzeczywistości ludzie tam pracują?
  • 0

#63 Kaxi Napisany 18 września 2015 - 08:16

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Nie no, fani domagali się SF od lat :) Tylko nie takiego ;) I nie wiadomo którzy fani, bo nie my.


  • 0

#64 Godot Napisany 18 września 2015 - 08:29

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Zeldy nie ma, Metroida nie ma, a fani domagali się strzelanki stateczkami? Pewnie :lol: Nie kupiłbym tego za dolara na iOS
  • 0

#65 drAKul Napisany 18 września 2015 - 11:44

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:

Jak można hejtować Foxa?. Pierwszy Star Fox to był MESJASZ!!!!!!!!!!!!!!!! Miażdżył mózg i gniótł genitalia. do tego miał taki star warsowy vibe (te napisy końcowe) i rozpieprzający uszy OST. Plansz gdzie lecieliśmy pomiędzy armadą statków to było COŚ.IMHO pierwszy Star Fox wciąż jest grywalnym shooterkiem, do tego grafika daje mu taki fajny retro feeling. Ninny wtedy ostro dostarczyło i wydawało się że będą mieli kolejny IP na poziomie Donkey Kong Country czy Banjo-Kazooie. No ale wiadomo świat poszedł do przodu i rail shooters z czasem przestały tak zachwycać. Star Fox 64 był świetną gierką (i miała rumble wtedy nowość) ale brakowało mu trochę epickości i tej boskiej iskry (no i zarąbistej muzy).  Potem wiadomo zjazd w dół. Star Fox Adventure czy Command było spoko gierkami, ale od Foxa wymagano więcej. Zresztą wydaje mi się że ze SFA podjęto dobrą decyzję próbująć oddalić się od gatunku rail shooterów, tylko coś nie wyszło. Ja osobiście bardzo się podjarałem nowym Foxem ale po opatrzeniu trailerów mój entuzjazm znacząco opadł. Kicham na grafę, bardziej mnie martwi fakt iż nie widzę grywalności ani nic innowacyjnego w tym. Osobiście wolałbym po raz enty przejść Star Foxa na SNESa niż zagrać w SF na Wii U.(zresztą jak kogoś nie odrzuca prostokątność to gorąco polecam pierwszego Star Foxa - możecie się nieźle zdziwić). W sumie to SF genialne by się sprawdził na Oculusie albo innym VR.


Ten post był edytowany przez Lalalilo dnia: 18 września 2015 - 11:46

  • 1

#66 Danteusz Napisany 18 września 2015 - 11:49

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Przeszedłem Star Fox 3D, faktycznie gierka na poziomie tych za dolara
  • 0

#67 Godot Napisany 18 września 2015 - 12:37

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Za dolara kupiłem Bastion na przykład. Foxowi baaardzo daleko do tego tytułu
  • 0

#68 Kaxi Napisany 18 września 2015 - 13:09

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Za dolara kupiłem Bastion na przykład. Foxowi baaardzo daleko do tego tytułu

 

 

Nie, żebym bronił jakości Star Foxa, ale porównania z dupki są z dupki: ja ściągnąłem za darmo Layton Brothers z Google Play i bawiłem się lepiej niż z jakimkolwiek Assassin's Creed.


  • 1

#69 Spuczan Napisany 18 września 2015 - 13:58

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 057 Postów:

Bo gry z serii Assasin's Creed to crapy.

 

Spoiler

  • 2

#70 BeSOS Napisany 18 września 2015 - 16:47

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Oni nie mogą SF skończyć na 2015 to ktis jeszcze wierzy w Zelde w 2016? :lol:

Powinni to skasować BTW.
  • 0

#71 torq314 Napisany 18 września 2015 - 19:47

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 496 Postów:

Jak można hejtować Foxa?. [...] Potem wiadomo zjazd w dół.


jest pytanie, jest odpowiedź, nie wiem co jeszcze dodać.

może to, że nie hejtujemy samego pomysłu odświeżenia Star Foxa, ale to że 20 lat temu pierwsza część gniotła (nawiasem mówiąc: czy ktoś wtedy grał day one w to? ja pierwszego star foxa widziałem na n64, a to że był też na snesie to dowiedziałem się dużo później!), to jest bez związku z tym, że dzisiaj część dwudziesta wygląda i gra niemal tak samo jak tamta.

żenadą jest więc forma, w jakiej próbuje się dostarczyć ten nowy produkt. to oczywiste, że te dodatkowe miesiące developerki pójdą w poprawę jakości, liczę na to że tam jakiś wewnętrzny instynkt kontroli jednak jest i jeżeli mogą dostarczyć tak śliczną i płynną grę jak Mario Kart czy Toad Adventures, to jednak ten Star Fox wygląda przy nich jakby urwał się z innej rzeczywistości.

puste lokacje, płaskie tekstury i gadający osiołek, to było odkrywcze dwadzieścia lat temu, dzisiaj uczciwiej byłoby wydać obie wersje, tę ze snesa i tę z n64, na virtual console, a zasoby przeznaczyć na coś innego.

owszem, może i czekaliśmy na Star Foxa (mówię ogólnie o społeczności, nie o sobie, gadające osiołki to nigdy nie był mój klimat), ale czy na pewno na takiego? okrutna bieda koncepcyjna wyziera z tych trailerów nowych - jakby jedynym elementem charakterystycznym dla całej gry był trójkątny samolocik i gadające obrazki zwierzątek i ktoś uparł się że koniecznie to trzeba zachować.

o tym że świat współcześnie idzie w jakimś kierunku, Nintendo zdaje się nie wiedzieć / nie chcieć wiedzieć. ten kierunek jest taki że albo dostajemy szuterek na szynach w super dopasionej grafice albo oszczędną grafikę ale za to swobodną, nieskrępowaną eksplorację otwartego/półotwartego świata. ba, nawet zdarza się że komuś jedno i drugie się połączy w jednej grze.

u nich nie ma ani jednego ani drugiego. jest szynowo i biednie wizualnie, coś jak niezobowiązujące tech dema początkujących silników graficznych. gdyby nie setting Star Fox, o takich prezentacjach nie mówiono by wcale albo kwitowano je żołnierskimi, zwięzłymi epitetami.
  • 3

#72 drAKul Napisany 19 września 2015 - 09:07

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:

czy ktoś wtedy grał day one w to?


Kiedyś nie było czegoś takiego jak day one. Odpowiednikiem było year one czyli że gra ma na title screenie ten sam rok który jest obecnie (w magazynach pisano tylko o miesiącu wydania be dnia, sam pamiętam jak prosiłem ojca by podjeżdżał do sklepu po jakąś grę chyba Tail-spin na TG-16 - tak crap ale wtedy byłem zafiksowany na punkcieserialu, a on kilka ładnych tygodni próbował ją dostać Synku nie ma - ale TATO w Gamepro jest napisane że wyszedł!!!). Więc w pierwszego Foxa grałem w year one i mogę potwierdzić że wtedy to było COŚ. I całą resztę twojego postu też popieram w całej rozciągłości.

Ten post był edytowany przez Lalalilo dnia: 19 września 2015 - 09:11

  • 0

#73 BeSOS Napisany 19 września 2015 - 09:09

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Zgadzam sie. Pamietam jak wypozyczylem (w wawie keidys byly wypozyczalnie gierek OLO) Star Foxa na N64 i wowczas byl to mega poziom ;) ale to bylo sto lat temu i nawet nie zabilem Andruta.:olo:


  • 0

#74 gruby Napisany 20 września 2015 - 06:16

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Ja akurat czekam na tego starfoxa, a w zasadzie mój syn, więc obsuwka nie jest mi na rękę. Miało być cioranie na święta, a tak trzeba będzie pewnie kupić Mario Makera. Z drugiej strony graficzce przyda się lifting, więc liczę że te kilka miechów wpłynie pozytywnie na grę. Mam też dziwne wrażenie, że zobaczymy NX szybciej niż później i że Starfox i Zelda będą jednymi z tytułów z NX po tytule.


  • 0

#75 Kaxi Napisany 07 marca 2016 - 16:31

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Czas zmienić w końcu nazwę tematu. 

 

Przy okazji zrobiłem w Wordzie takie piękne zestawienie:

 

12828340_757292647741361_808598364386186


  • 0

#76 fingus Napisany 07 marca 2016 - 16:33

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 907 Postów:
Ale za to w 1080p!
  • 0

#77 Schrodinger Napisany 07 marca 2016 - 16:40

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

i 60fps


  • 0

#78 Spuczan Napisany 24 marca 2016 - 22:23

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 057 Postów:

Lista planet:

Planet Corneria

Meteo α

Area 3

Planet Zoness

Sector β

Titania

Sector γ

Planet Fichina

Planet Fortuna

Sector Ω

Venom

 

http://www.dualshock...-been-revealed/


  • 0

#79 fingus Napisany 25 marca 2016 - 13:52

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 907 Postów:
Uuuu, co za spoil i do tego jawny. Gdyby nie to, że giereczka nikogo, byłby ban. Ale jak wpłynie jakaś skarga, to nie omieszkam. :cf:
  • 0

#80 Inuki Napisany 18 kwietnia 2016 - 17:23

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:

Będzie kreskówka  ^_^

 


  • 0

#81 Tawotnica Napisany 19 kwietnia 2016 - 19:20

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

 

Ktoś się skusił? :olo: 

 

Trochę wstyd się przyznać, ale ja w to Guard bym zagrał, bo wygląda na całkiem intensywny i rozbudownay tower defense  :oops:


  • 0

#82 funditto Napisany 19 kwietnia 2016 - 21:58

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Day one nie biorę, ale używanego Zero mam zamiar wciągnąć


  • 0

#83 Michalson Napisany 20 kwietnia 2016 - 16:59

Michalson

    Blanka

  • Narybek
  • 179 Postów:

O 17:00 zeszło embargo, na razie średnia ocen oscyluje w okolicach 70%. Przy okazji zapraszam do pierwszej polskiej recenzji:

http://www.gamezilla...a-star-fox-zero


  • 0

#84 Damian Napisany 21 kwietnia 2016 - 08:35

Damian

    Link

  • Forumowicze
  • 298 Postów:

Anime "Star Fox Zero: The Battle Begins" wyprodukowane przez Wit Studio (tych od Shingeki no Kyojin, Owari no Seraph, Hal, czy Koutetsujou no Kabaneri), oraz Production I.G (m.in. Ghost in the Shell, Guilty Crown, Psycho-Pass, Kill Bill Chapter 3: The Origin of O-Ren).


  • 1

#85 nole Napisany 21 kwietnia 2016 - 11:24

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

Giant Bomb:
 

It's the Star Fox game you wanted...

Spoiler


Ten post był edytowany przez nole dnia: 21 kwietnia 2016 - 11:26

  • 1

#86 Danteusz Napisany 21 kwietnia 2016 - 17:54

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
To jest chyba najmniej uniwersalne, mocno siedzące w latach 90tych IP Nintendo. Powinno tam pozostać, co pokazuje przeciętność kolejnych sequeli
  • 0

#87 Kaxi Napisany 21 kwietnia 2016 - 19:32

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Ja za każdym razem, jak słyszę o nowym Star Foxie, to liczę na reboot - zupełną zmianę artstyle'u i postaci. Na próżno. Właściwie ostatnio robią remaki Star Foxa 64, bo nawet Zero jest bliźniaczo podobne. Ta sama historia, te same postacie, te same plansze prawie.


  • 0

#88 lukaszSA Napisany 21 kwietnia 2016 - 19:40

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Na szczęście wydali już to badziewie i możemy zapomnieć o Star Foksie na następne 15 lat :uff:


  • 1

#89 fingus Napisany 21 kwietnia 2016 - 20:28

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 907 Postów:

Jedyny Star Fox, w jakiego grałem, to ten action-adventure od Rare na Gacka. Była całkiem spoko. :olo: Tia, zdaję sobie sprawę, że to nie był prawdziwy Star Fox, ale wydaje się właśnie, że taki nieprawdziwy może być najwłaściwszy. Choć gadajace zwierzaki zawsze są ryzykowne - to dla wielu ludzi granica, jakiej woliliby nie przekraczać. To dlatego BG&E skończył jak skończył. :(


  • 0

#90 Mateo Napisany 22 kwietnia 2016 - 08:08

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 123 Postów:

Gra Ancela były niszowa acz genialna, dlatego sie nie sprzedała..


  • 0



Inne z tagami: