Skocz do zawartości

Zdjęcie

Społeczna (nie)wrażliwość w grach

GamerGate rasa płeć

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
720 odpowiedzi na ten temat

#301 Holden Napisany 21 czerwca 2018 - 19:02

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:

Homoseksualność to nie choroba, bo na chorobę się cierpi, a homoseksualność nie powoduje cierpienia. To homofobia bywa źródłem cierpień, zatem mamy już chyba jasność kto tu powinien odwiedzić doktora i poprosić o pigułki. A może nawet lewatywę. :reggie:

@Stan - Holden pisał o chorobie


nie mam "homofobii" a nawet jakbym mial, to nie mialbym przez to zadnego problemu (jesli trzymalbym gebe na klodke). A homoseksualizm? Jest wieksze ryzyko wystapienia chorob wenerycznych. Jest pietno w krajach zacofanych. Są trudnosci prawne. Sporo tych wad i zrodel ewentualnego cierpienia
  • 0

#302 Nyjacz Napisany 21 czerwca 2018 - 19:06

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

 

Homoseksualność to nie choroba, bo na chorobę się cierpi, a homoseksualność nie powoduje cierpienia. To homofobia bywa źródłem cierpień, zatem mamy już chyba jasność kto tu powinien odwiedzić doktora i poprosić o pigułki. A może nawet lewatywę. :reggie:

@Stan - Holden pisał o chorobie


nie mam "homofobii" a nawet jakbym mial, to nie mialbym przez to zadnego problemu (jesli trzymalbym gebe na klodke). A homoseksualizm? Jest wieksze ryzyko wystapienia chorob wenerycznych. Jest pietno w krajach zacofanych. Są trudnosci prawne. Sporo tych wad i zrodel ewentualnego cierpienia

 

Źródeł ewentualnego cierpienia, hehe. Większe ryzyko wystąpienia chorób, to nie choroba, LOL. W takim razie chodzenie w rurkach przez typa jest chorobą, bo jest ryzyko, że cię ktoś zajebie wieczorkiem. Inne cierpienia psychiczne, które wymieniłeś wciąż nie pozwalają na klasyfikację do terminu choroby.


  • 1

#303 Stan Napisany 21 czerwca 2018 - 19:52

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Przecież jest napisane - jest seksem.

 

Stan, uwielbiam to Twoje "nadal nie umiesz czytać", ale jesteś słabym rozmówcą. Napisałeś, że seks musi prowadzić do rozmnażania się, a ja udowodniłem, że wg definicji tak nie jest. Nie musi.

Nie, napisałem że główny cel seksu to rozmnażanie(biologicznie tak jest), ale nie musi do niego prowadzić. Dlatego powstały seks analny czy oralny, nie prowadza do rozmnożenia, ale przyjemności która jest pochodną seksu którego celem jest rozmnażanie. Np., gumka o której wspomniał Fingus, to też sposób aby uniknąć głównego celu seksu, a dostać przyjemność samą w sobie(wtedy to staje się głównym celem). Jest to nienaturalne, ale normalne. 


  • 0

#304 fingus Napisany 22 czerwca 2018 - 00:17

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

nie mam "homofobii" a nawet jakbym mial, to nie mialbym przez to zadnego problemu (jesli trzymalbym gebe na klodke)

Aha, całkiem jak halitosis: "ja nie mam żadnego problemu, to tylko otoczenie cierpi". Taki wygląd homofobii. :spoko:
 

Seks w gumce jest grzechem fingus, nie wiesz? :cf:

W naszym wypadku nie, bo to nie antykoncepcja. :cf:

I jeszcze:

wieksze ryzyko wystapienia chorob

Jak masz wielu partnerów, to masz większe ryzyko chorób. Jak masz jednego partnera i jesteście sobie wierni, to kompletnie nie ma znaczenia czy to konfiguracja K+M, K+K czy M+M.

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 22 czerwca 2018 - 00:29

  • 0

#305 xell Napisany 22 czerwca 2018 - 03:30

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Moi katoliccy sąsiedzi mieli co roku na drzwiach k+m+b, stawiam że to grasująca w styczniu trzecia płeć jest odpowiedzialna za choroby weneryczne :tak:
  • 0

#306 fingus Napisany 22 czerwca 2018 - 06:35

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Nie. To oznacza: „kobieta, mężczyzna, bachor”.

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 22 czerwca 2018 - 06:36

  • 1

#307 lukaszSA Napisany 22 czerwca 2018 - 06:42

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

No właśnie. Jak już to powinno się pisać C+M+B


  • 0

#308 Shinigami Napisany 22 czerwca 2018 - 08:23

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Ej, szanuję dyskusję i Imma let you finish, but przynajmniej w jednym trochę się ze Stanem zgadzam łamane przez rozumiem jego zdanie. Jeżeli gra aspiruje do bycia poprawną historyczne, to fajnie, żeby była poprawna. Podobnie miałem przy filmie Annabelle Origins (czy jak on się tam nazywał), który dział się w latach 50. w USA i jedną z głównych bohaterek była czarnoskóra dziewczynka, która była przez wszystkich traktowana na równi z białymi. Trochę bawi mnie takie wrzucanie dzisiejszego spojrzenia do czasów, kiedy powinno to wyglądać trochę inaczej. Tym bardziej w tak ważnej dla Stanów (olo) kwestii, jak relacje rasowe.

 

Ale hej, dużego problemu z tym nie mam :dunno:


  • 0

#309 Chewie Napisany 01 lipca 2018 - 21:34

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:


  • 1

#310 Wezyr Napisany 01 lipca 2018 - 22:24

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

To przerażające i na swój sposób urocze. :clown: 


  • 0

#311 fingus Napisany 03 lipca 2018 - 00:07

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
No no, jaki risercz zrobił. :uff: Zainteresowanie widzów wykładem też niemałe. Podsuwa mi to pomysł, aby urządzić coś podobnego u nas na uczelni, ewentualnie na jakimś zlocie prawaków. Może dobór slajdów byłby nieco inny, ale na pewno znalazłbym coś interesującego w swojej kolekcji, co potrafiłoby rozgrzać publikę. :oops:
  • 0

#312 tomasz Napisany 03 lipca 2018 - 08:06

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:
Podsumujmy.

Stan walczył o specjalne prawo do posługiwania się definicją słowa "dewiacja" inną niż powszechnie przyjęta, a powodem było nielubienie czy osobisty zatarg z częścią społeczeństwa, które chciał objąć swoją autorską definicją na ich szkodę.

Argumenty, jakich do tego użył to:

a) homoseksualizm to dewiacyjne zachowanie seksualne, bo nie prowadzi do zapłodnienia (nie jest prokreacyjne)

Niestety w ten sam sposób dewiacyjne byłyby wszystkie inne formy zachowań heteroseksualnych, jak seks w gumce, a przecież w powszechnym rozumieniu słowa "dewiacja" takie nie są.

b) homoseksualizm jest nienaturalny

Zachowania homoseksualne obserwuje się u innych zwierząt niż ludzie. Zatem korelację działań lobby lgbt z pojawianiem się homoseksualistów w stadach ludzkich trzeba poprzeć przykładami działania zwierzęcych odpowiedników takich organizacji, na co brak oczywiście dowodów. Wobec tego ludzka homoseksualność jest tak samo naturalna jak każda inna zachodząca w naturze.

c) homoseksualizm jest nieestetyczny

To jest jedyny valid point. Nie można go właściwie odeprzeć, bo sądy estetyczne są z reguły arbitralne, dlatego to na nim właśnie Stan musiałby oprzeć swoje wnioskowanie.

Ergo Stan domaga się specjalnego traktowania -- prawa do używania odrębnej definicji słowa "dewiacja" wymierzonej przeciwko pewnej grupie ludzi i innych zwierząt z pobudek czysto estetycznych.

Jego roszczenia trzeba niestety oddalić, bo są nieracjonalne, ale dowiedzieliśmy się pośrednio, że Stan to dandys! Zawsze to coś. Co prawda był jeszcze czwarty argument "nie, bo nie" czy ",moja definicją jest mojsza i nie próbujcie mnie przekonać", ale dla dobra Stana lepiej go przemilczeć.

Ten post był edytowany przez tomasz dnia: 03 lipca 2018 - 08:09

  • 8

#313 Stan Napisany 03 lipca 2018 - 08:21

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Dandysem na pewno w jakimś stopniu jestem!

 

Zapomniałem o fingusie, przepraszam. 

 

Aha i jeszcze jedno, homosie to dewianci. Do rezerwatu z nimi! 


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 03 lipca 2018 - 08:22

  • 0

#314 Schrodinger Napisany 03 lipca 2018 - 08:27

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Nie czytam długich postów, ale tu zrobiłem wyjątek i było warto to tomaszek tak zaorał Stana że ten tylko mógł wrzucić głupi komentarz.
  • 0

#315 Stan Napisany 03 lipca 2018 - 08:30

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Oczywiście. Ostatnio chciało mi sie ciągnąc dziś nie, Może wróce jutro. 

 

Dodam że seks w gumce jest nienaturalny i dewiacyjny tak samo jak oral i anal. 


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 03 lipca 2018 - 08:31

  • 0

#316 Nyjacz Napisany 03 lipca 2018 - 08:36

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Uwielbiamy Twoje twierdzenia. Zacznij wypełniać encyklopedie, to może będziesz sprzedawał "jedyne prawdziwe" w jakichś anty-szczepowych grupach!


  • 0

#317 Schrodinger Napisany 03 lipca 2018 - 08:37

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Ostatnio chciało mi sie ciągnąc dziś nie


Jak ja nienawidzę tych kryptogejów
  • 0

#318 Stan Napisany 03 lipca 2018 - 08:45

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Wiem że Nyjacz byś kupił o ile napisałbym o tym na stronce w necie. 


  • 0

#319 fingus Napisany 03 lipca 2018 - 08:46

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Ładny tekst, Tomaszu, chociaż sądzę, że jest jeszcze inaczej. Homofobia Stana nie jest jego własnym poglądem, wypracowanym w ramach indywidualnych przemyśleń czy doświadczeń, ale pozą przyjętą "z dobrodziejstwem inwentarza" w ramach prawicowego pakietu myślowego. Często jest tak, że gdy zaczynamy identyfikować się z jakąś grupą, przyjmujemy jej poglądy jako własne, również (a może zwłaszcza) te, nad którymi się dotąd nie zastanawialiśmy i gdzie nie wyrobiliśmy sobie jeszcze własnego zdania. Tu musiało być podobnie, bo wątpliwe jest aby osoba heteroseksualna bez homoseksualnych doświadczeń wyrobiła sobie w tak młodym wieku tak twarde stanowisko. A to wszystko w ramach identyfikacji z grupą, choć uważam że jest to niepotrzebne. Z punktu widzenia teorii gier lepiej zachować kilka własnych (lub choćby nieokreślonych) poglądów, bo raz że wewnątrz grupy jesteśmy postrzegani jako ciekawsza, wyróżniająca się jednostka, a i na zewnątrz nie uchodzimy wówczas za bezmyślnego fanatyka.

A końcówka tamtej rozmowy to był typowy cykl życia dyskusji internetowej. Gdy któraś ze stron zaczyna przechodzić do redefiniowania pojęć, to znak że przestała wierzyć w to co głosi, a tylko próbuje jakoś wybrnąć aby nie wyszło na to że przegrała dyskusję. Stąd te definiowanie pojęć na nowo, wymyślanie nowego systemu logicznego, wręcz całej matematyki - w której wyjdzie na to że jednak miała rację. Coś podobnego często widać w dyskusjach o religii, gdzie tworzy się specjalne operatory logiczne by z braku boga móc dowieść istnienia boga.
  • 5

#320 Nyjacz Napisany 03 lipca 2018 - 08:55

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Piękne posty, celowo nie pisałem takowych za bardzo, by skupić się na argumentach merytorycznych, nie ad personam. 


  • 0

#321 fingus Napisany 03 lipca 2018 - 08:57

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Merytoryczne sam Stan wykluczył, twierdząc że "za nic nie da się przekonać". No skoro nie da, to nie ma co dyskutować o meritum, podyskutujmy sobie o Stanie. :cf:

Nawiasem pisząc: z punktu widzenia teorii gier, taka postawa jest strategią przegrywającą, nawet jak uważamy że nie damy się przekonać, nie powinniśmy się do tego przyznawać. :cf:

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 03 lipca 2018 - 08:59

  • 0

#322 Stan Napisany 03 lipca 2018 - 09:06

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Czas zapisać sie do ONR! 


  • 0

#323 Nexus Napisany 03 lipca 2018 - 09:20

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:

Czas zapisać sie do ONR!

Dosyć ryzykowne biorąc pod uwagę że akurat tam poziom stężenia "dewiacji" jest ponoć wyjątkowo wysoki. ;)

Ten post był edytowany przez Nexus dnia: 03 lipca 2018 - 09:21

  • 0

#324 Stan Napisany 03 lipca 2018 - 09:32

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

 

Czas zapisać sie do ONR!

Dosyć ryzykowne biorąc pod uwagę że akurat tam poziom stężenia "dewiacji" jest ponoć wyjątkowo wysoki. ;)

 

Chyba o to chodzi w poście FIngusa, o zapoznanie. 

 

Nyjacz musi dobrze środowisko znać, pewno mnie poprze. 


  • 0

#325 Nyjacz Napisany 03 lipca 2018 - 10:26

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Bosze, i te zaczepki personalne, człowieku  :lol2:  Poziom grupy na fejsie "WYLECZ SIĘ SAM, LEKARZ KŁAMIE - DOWIEDŹ SIĘ PRAWDY!!!! (FEAT. JESUS PRZEPOWIADA SZCZEPIONKOWĄ APOKALIPSĘ)"


  • 0

#326 Stan Napisany 03 lipca 2018 - 11:03

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Jak zwykle sobie coś dopowiadasz. 


  • 0

#327 bartezoo Napisany 03 lipca 2018 - 11:04

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Dodam że seks w gumce jest nienaturalny i dewiacyjny tak samo jak oral i anal.


Czyli u ciebie tylko misjonarz po ciemku i z kalendarzykiem żeby zapłodnić panne wchodzić w grę? A nie zapomniałem, że grasz na PC więc jedyna dziewczyna jaką posiadasz to te w huniepop na stemie.
  • 0

#328 Stan Napisany 03 lipca 2018 - 11:09

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

 

Dodam że seks w gumce jest nienaturalny i dewiacyjny tak samo jak oral i anal.


Czyli u ciebie tylko misjonarz po ciemku i z kalendarzykiem żeby zapłodnić panne wchodzić w grę? A nie zapomniałem, że grasz na PC więc jedyna dziewczyna jaką posiadasz to te w huniepop na stemie.

 

Oczywiście. Co innego gdy chodzi o przyjemność. 

 

Nie mam pojęcia co to ale możesz wyjaśnić. 


  • 0

#329 krak2610 Napisany 03 lipca 2018 - 11:17

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:

Trzeba przyznać Stan wyjaśniony wzorowo.  :kult:


  • 0

#330 fingus Napisany 03 lipca 2018 - 11:46

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

Dodam że seks w gumce jest nienaturalny i dewiacyjny tak samo jak oral i anal.

Czyli u ciebie tylko misjonarz po ciemku i z kalendarzykiem żeby zapłodnić panne wchodzić w grę? A nie zapomniałem, że grasz na PC więc jedyna dziewczyna jaką posiadasz to te w huniepop na stemie.
Proszę bez takich podjazdów i przemycania wojen konsolowych.
  • 1