Skocz do zawartości

Zdjęcie

Społeczna (nie)wrażliwość w grach

GamerGate rasa płeć

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
720 odpowiedzi na ten temat

#241 fingus Napisany 21 czerwca 2018 - 15:03

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:
Od paru postów hurdurzysz "homoseksualizm to dewiacja", ale nie, "to wy mnie próbujecie". :olo:
A jak chcesz pogadać o przekłamaniach historycznych, to śmiało - change my mind.
  • 0

#242 Stan Napisany 21 czerwca 2018 - 15:08

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 208 Postów:

Znowu czytanie ze zrozumieniem u was szwankuje "Homoseksualizm to dewiacja wg mnie" to wy się oburzyliście i próbujecie za wszelka cene zmienić coś we mnie, nie ja w was i dąrzycie od dyskursu. EOT.

 

 

 

Przekłamania historyczne to chamstwo, które początkowo wygląda niewinnie, a potem prowadzi dom tego że powtarzane tysiąc razy staje sie prawdą. Przykład najlepszy - Biblia. 

 


  • 0

#243 bartezoo Napisany 21 czerwca 2018 - 15:09

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

To tylko zwykły anachronizm, przekłamaniem byłaby zmiana konkretnych wydarzeń historycznych, ale też jest to jak najbardziej dopuszczalne we wszelkich "historiach alternatywnych". Ale chujstwo? Skąd ten emocjonalny stosunek? Odbierają Ci coś Twojego? Obrażają? Kogo, choćby nawet ganiały tam cyberpsy jak w Wolfensteinie? To tylko głupia wojenka obcych nam ludzi sprzed stu lat. :dunno:

 

Twórcy gry mówią że robią „WWII with a twist”, a Stan uparcie twierdzi że to podręcznik do historii.

Zaczną od babek wszędzie, skończą na innych przekłamaniach. Mówienie że to WWII with the twist, to zwykłe pierdolenie aby sie usprawiedliwić ze swojego ogłupienia zachodnia ideologią wprowadzania wszędzie parytetów, bo póki co jedynym twistem są te babki.(z materiałów które widziałem) To nie Wolf gdzie cały setting był podejściem ala twist.
 
Tak Fingus przeszkadza mi to, bo skończy sie na twiście ala... Polska rozpoczęła wojnę i wybiła żydów. Nie lubię przekłamań historycznych w grach(w filmach czy książkach też), to że tobie to zwisa nie znaczy że mi musi. Potrafię zrozumieć ograniczenia związane z mechanika gry(patrz respawn), nie lubie jawnych kłamstw w tej materii.
 
 
Aha Homoseksualizm to dewiacja od zarania dziejów. Gdyby nie byłas dewiacja, powstawałby z tego dzieci. Takie są fakty. Nie przeszkadzają mi homosie jezeli siedza w domach a nie chodza na parady w strojach sado maso.


EXgpeYHAsYDLJfN-800x450-noPad.jpg?150927
  • 0

#244 Stan Napisany 21 czerwca 2018 - 15:12

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 208 Postów:

bartezoo lubi jak go okłamują w giereczkach. Dobrze zanotowałem. 


  • 0

#245 Nyjacz Napisany 21 czerwca 2018 - 15:12

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 020 Postów:

Znowu czytanie ze zrozumieniem u was szwankuje "Homoseksualizm to dewiacja wg mnie" to wy się oburzyliście i próbujecie za wszelka cene zmienić coś we mnie, nie ja w was i dąrzycie od dyskursu. EOT.

A wg mnie grawitacja nie istnieje! Generalnie:

 

yO1UrPZRXS37GOUnNw9-WR1cKtFVa-LHZ9JVtSY_

Wg Twojej definicji, którą rozumiesz poprzez swój (słaby) zbiór doświadczeń i wiedzy, to uprawianie seksu z kobietą dla przyjemności bez chęci rozmnażania się też jest dewiacją, bo jak wcześniej napisałeś, homoseksualizm jest dewiacją, bo nie rodzą się dzieci, olo.

 

No cóż, polecam się rozwijać po prostu.


Ten post był edytowany przez Nyjacz dnia: 21 czerwca 2018 - 15:15

  • 0

#246 Schrodinger Napisany 21 czerwca 2018 - 15:13

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:
ja dobrze rozumiem że Stan ma ból dupy że w giereczce wideło, która nigdzie nie mówi że jest zgodna z prawda historyczną są jakieś 'przekłamania', latające węże i bardziej rozwinięta technologia żeby grało się ciekawiej ... no cóż, Starh, Stan, fullretardyzm postępuje
  • 0

#247 bartezoo Napisany 21 czerwca 2018 - 15:14

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

bartezoo lubi jak go okłamują w giereczkach. Dobrze zanotowałem.


okłamują :clown:

czyli na przykład mogę się kłócić z kimś na temat historii i powiedzieć, że Da Vinci wspierał bractwo Asasynów a Papież był w posiadaniu jabłka edenu? No bo to w grze było, nie mów mi, że mnie okłamali?
  • 1

#248 Stan Napisany 21 czerwca 2018 - 15:16

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 208 Postów:

ja dobrze rozumiem że Stan ma ból dupy że w giereczce wideło, która nigdzie nie mówi że jest zgodna z prawda historyczną są jakieś 'przekłamania', latające węże i bardziej rozwinięta technologia żeby grało się ciekawiej ... no cóż, Starh, Stan, fullretardyzm postępuje

Źle rozumiesz, jak zwykle. Boli mnie to że robią WWII, cały setting jest osadzony w realiach, a całym "twistem, bardziej rozwinięta technologią,latającymi węzami" są babki na froncie w armii brytyjskiej. Na ten moment.
 

 

bartezoo lubi jak go okłamują w giereczkach. Dobrze zanotowałem.


okłamują :clown:

czyli na przykład mogę się kłócić z kimś na temat historii i powiedzieć, że Da Vinci wspierał bractwo Asasynów a Papież był w posiadaniu jabłka edenu? No bo to w grze było, nie mów mi, że mnie okłamali?

 

Znam takie przypadki, że ludzie potrafili mówić że w Watykanie jest świety graal, a papieże znają datę Armageddonu. Bo tak gdzieś napisano.

 

Seria AC jednak jest bardzo oderwana od rzeczywistości i jeszcze nikt tak nie twierdzi, ale już czytałem gdzieś że Nizaryci to w sumie byli tacy Asasassyni z AC. 


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 21 czerwca 2018 - 15:23

  • 0

#249 fingus Napisany 21 czerwca 2018 - 15:17

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:

Znowu czytanie ze zrozumieniem u was szwankuje "Homoseksualizm to dewiacja wg mnie" to wy się oburzyliście i próbujecie za wszelka cene zmienić coś we mnie, nie ja w was i dąrzycie od dyskursu. EOT.

Ejże, daj spokój, na takie wybiegi to może tylko Korwin nabierać swoich wyznawców, że niby dodanie "wg mnie" pozwala już powiedzieć cokolwiek bo "wg mnie jesteś pan idiotą to nie jest zdanie o panu tylko o mnie i nie możesz mnie pan oskarżyć o zniesławienie". Niezależnie od formy, przedstawiłeś swoje zdanie. Jesteś w błędzie. Inni Cię prostują. Ty się oburzasz. :dunno:

Przekłamania historyczne to chamstwo, które początkowo wygląda niewinnie, a potem prowadzi dom tego że powtarzane tysiąc razy staje sie prawdą. Przykład najlepszy - Biblia.

Do nieszczęść prowadzi przede wszystkim kurczowe trzymanie się historii i wymachiwanie nią jak orężem. Dlatego najmądrzejszym wyborem jest traktowanie historii jako smaczku kulturowego i mielenie jej na tysiące najróżniejszych sposobów w popkulturowym tyglu. Zacząłbym od obligatoryjnego wprowadzenia do każdej epoki superbohaterów w kostiumach.
  • 0

#250 Schrodinger Napisany 21 czerwca 2018 - 15:23

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:

Źle rozumiesz, jak zwykle. Boli mnie to że robią WWII, cały setting jest osadzony w realiach, a całym "twistem, bardziej rozwinięta technologią,latającymi węzami" są babki na froncie w armii brytyjskiej.


Mizoginia lub mizoginizm (grec. μῖσος, misos – nienawiść, γυνή, gyne – kobieta) – nienawiść albo silne uprzedzenie w stosunku do płci żeńskiej. Często bywa też przyrównywana do antykobiecego seksizmu lub mizoandryzmu.

Zalecam wizytę u specjalisty


  • 0

#251 Nyjacz Napisany 21 czerwca 2018 - 15:25

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 020 Postów:

 

Źle rozumiesz, jak zwykle. Boli mnie to że robią WWII, cały setting jest osadzony w realiach, a całym "twistem, bardziej rozwinięta technologią,latającymi węzami" są babki na froncie w armii brytyjskiej.


Mizoginia lub mizoginizm (grec. μῖσος, misos – nienawiść, γυνή, gyne – kobieta) – nienawiść albo silne uprzedzenie w stosunku do płci żeńskiej. Często bywa też przyrównywana do antykobiecego seksizmu lub mizoandryzmu.

Zalecam wizytę u specjalisty

 

Ale wg Stana jest wszystko w porządku, bo on ma swoją definicję mizoginizmu  :clown:


  • 0

#252 Stan Napisany 21 czerwca 2018 - 15:30

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 208 Postów:

 

Źle rozumiesz, jak zwykle. Boli mnie to że robią WWII, cały setting jest osadzony w realiach, a całym "twistem, bardziej rozwinięta technologią,latającymi węzami" są babki na froncie w armii brytyjskiej.


Mizoginia lub mizoginizm (grec. μῖσος, misos – nienawiść, γυνή, gyne – kobieta) – nienawiść albo silne uprzedzenie w stosunku do płci żeńskiej. Często bywa też przyrównywana do antykobiecego seksizmu lub mizoandryzmu.

Zalecam wizytę u specjalisty

 

 

 

 

 

Źle rozumiesz, jak zwykle. Boli mnie to że robią WWII, cały setting jest osadzony w realiach, a całym "twistem, bardziej rozwinięta technologią,latającymi węzami" są babki na froncie w armii brytyjskiej.


Mizoginia lub mizoginizm (grec. μῖσος, misos – nienawiść, γυνή, gyne – kobieta) – nienawiść albo silne uprzedzenie w stosunku do płci żeńskiej. Często bywa też przyrównywana do antykobiecego seksizmu lub mizoandryzmu.

Zalecam wizytę u specjalisty

 

Ale wg Stana jest wszystko w porządku, bo on ma swoją definicję mizoginizmu  :clown:

 

Przeszkadza mi babka na froncie w armii brytyjskiej, nie przeszkadzałaby mi w armii radzieckiej, teraz zastanówcie się proszę dlaczego, ale dla ludzi tak światłych powinno to być proste zadanie. Dodam że mizoginia to zły obszar poszukiwań.


  • 0

#253 bartezoo Napisany 21 czerwca 2018 - 15:31

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Nie kupuj BF V i problem z głowy.

Ten post był edytowany przez bartezoo dnia: 21 czerwca 2018 - 15:31

  • 0

#254 Nyjacz Napisany 21 czerwca 2018 - 15:33

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 020 Postów:

Zrobimy to jak odniesiesz się do

 

Allen, Laura S., and Roger A. Gorski. "Sexual orientation and the size of the anterior commissure in the human brain." Proceedings of the National Academy of Sciences (1992): 7199-7202.Bocklandt, Sven, et al. "Extreme skewing of X chromosome inactivation in mothers of homosexual men." Human Genetics 118.6 (2006): 691-694.Habr-Alencar, Soraya F., et al. "The effect of hetero-and homosexual experience and long-term treatment with fluoxetine on homosexual behavior in male rats." Psychopharmacology 189.3 (2006): 269-275.

Burri, Andrea, Tim Spector, and Qazi Rahman. "Common Genetic Factors among Sexual Orientation, Gender Nonconformity, and Number of Sex Partners in Female Twins: Implications for the Evolution of Homosexuality." The journal of sexual medicine (2015): 1004-1011.
Cantor, James M. "Is homosexuality a paraphilia? The evidence for and against." Archives of Sexual Behavior (2012): 237-247.
Hieronim Bartel. Embriologia. Wydawnictwo Lekarskie PZWL. Warszawa 2012.
Hoskins, Jessica L., Michael G. Ritchie, and Nathan W. Bailey. "A test of genetic models for the evolutionary maintenance of same-sex sexual behaviour." Proceedings of the Royal Society of London B: Biological Sciences (2015): 20150429.
Joel, Daphna, et al. "Sex beyond the genitalia: The human brain mosaic."Proceedings of the National Academy of Sciences (2015): 15468-15473.
Kinnunen, Leann H., et al. "Differential brain activation in exclusively homosexual and heterosexual men produced by the selective serotonin reuptake inhibitor, fluoxetine." Brain research (2004): 251-254.
Manning WD, Fettro MN, Lamidi E. Child Well-Being in Same-Sex Parent Families: Review of Research Prepared for American Sociological Association Amicus Brief. Population Research and Policy Review. 33 (4), s. 485, 502, 2014.
Miller, Edward M. "Homosexuality, birth order, and evolution: Toward an equilibrium reproductive economics of homosexuality." Archives of sexual behavior 29.1 (2000): 1-34.
Moore MR, Stambolis-Ruhstorfer M. LGBT Sexuality and Families at the Start of the Twenty-First Century. Annual Review of Sociology. 39, s. 491507, 2013.
Napolitano, Lisa M., and Laurie Tompkins. "Neural control of homosexual courtship in Drosophila melanogaster." Journal of neurogenetics (1989): 87-94.
Patterson CJ. Children of Lesbian and Gay Parents: Psychology, Law, and Policy. American Psychologist. 64 (8), s. 72736, 2009.
Perrin EC, Siegel BS; Committee on Psychosocial Aspects of Child and Family. Promoting the Well-Being of Children Whose Parents Are Gay or Lesbian. Pediatrics. 131 (4), s. e1374 83, 2013.
Regnerus, Mark. "How different are the adult children of parents who have same-sex relationships? Findings from the New Family Structures Study."Social Science Research 41.4 (2012): 752-770.
Rice, William R., Urban Friberg, and Sergey Gavrilets. "Homosexuality as a consequence of epigenetically canalized sexual development." The Quarterly review of biology 87.4 (2012): 343-368.
Rice, William R., Urban Friberg, and Sergey Gavrilets. "Homosexuality via canalized sexual development: a testing protocol for a new epigenetic model." Bioessays 35.9 (2013): 764-770.
Swaab, Dick F., and Michel A. Hofman. "An enlarged suprachiasmatic nucleus in homosexual men." Brain research (1990): 141-148.
http://www.primates....nobosexsoc.html
www.sfgate.com/news/article/Central-Park-Zoo-s-gay-penguins-ignite-debate-2825165.php
 
i na tej podstawie oraz swojej wiedzy w temacie powiesz nam co to jest dewiacja, seksualność, prokreacja i przeanalizujesz zagadnienia, czy homoseksualizm jest chorobą, dewiacją, orientacją itd.

  • 0

#255 Stan Napisany 21 czerwca 2018 - 15:37

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 208 Postów:

 

Znowu czytanie ze zrozumieniem u was szwankuje "Homoseksualizm to dewiacja wg mnie" to wy się oburzyliście i próbujecie za wszelka cene zmienić coś we mnie, nie ja w was i dąrzycie od dyskursu. EOT.

Ejże, daj spokój, na takie wybiegi to może tylko Korwin nabierać swoich wyznawców, że niby dodanie "wg mnie" pozwala już powiedzieć cokolwiek bo "wg mnie jesteś pan idiotą to nie jest zdanie o panu tylko o mnie i nie możesz mnie pan oskarżyć o zniesławienie". Niezależnie od formy, przedstawiłeś swoje zdanie. Jesteś w błędzie. Inni Cię prostują. Ty się oburzasz. :dunno:

Przekłamania historyczne to chamstwo, które początkowo wygląda niewinnie, a potem prowadzi dom tego że powtarzane tysiąc razy staje sie prawdą. Przykład najlepszy - Biblia.

Do nieszczęść prowadzi przede wszystkim kurczowe trzymanie się historii i wymachiwanie nią jak orężem. Dlatego najmądrzejszym wyborem jest traktowanie historii jako smaczku kulturowego i mielenie jej na tysiące najróżniejszych sposobów w popkulturowym tyglu. Zacząłbym od obligatoryjnego wprowadzenia do każdej epoki superbohaterów w kostiumach.

 

Znowu mieszasz, przecież ja nie napisałem że homoseksualizm to dewiacja, którą trzeba wyplenić ogniem. Uważam homoseksualizm za nienaturalny, ale go nie zabraniam, na to juz za późno. :cf:

 

Nigdzie sie nie oburzam o próby podania mi ich zdania, oburzam sie o próby wmówienia mi rzeczy których nie powiedziałem. jednak to miał być EOT.

 

 

Wiesz co prowadzi do nieszczęść. mieszanie prawd z fikcją w sposób zawiły tak że nie widać różnicy na pierwszy rzut oka, co potem prowadzi do tego ze fikcja staje się prawdą. Dlatego mam problem z BFV, a nie mam z Wolfem. 

 

@bartezoo - Wiesz, póki co nie zmierzam. 

 

@Nyjacz - Wg. klasyfikacji DSM z roku 1952, homoseksualizm to deflacja. Na kolejne wydania wpływało lobby gejowskie, tamto jest jedynym słusznym założeniem!!! (o teraz przejawiam zespół Dunninga Keplera)


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 21 czerwca 2018 - 15:42

  • 0

#256 Hellmans Napisany 21 czerwca 2018 - 15:40

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Aż mi się przypomniało

 


  • 0

#257 fingus Napisany 21 czerwca 2018 - 15:46

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:

@ Fingus - Pierdol się. Jak zwykle tylko twoje zdanie jest ok, jak ktoś ma inne to próbujesz je ubrać w ramy abstrakcji, odnosisz sie do przykładów z dupy mieszając z czymś kompletnie innym. Jak teraz z Wiedźminem.

O, nie zauważyłem dopisku, ale poszedł raport, więc dojrzałem. :^^:
I ciekaw jestem co i gdzie próbuję niby ubrać w ramy abstrakcji. Jak piszesz "jak zwykle" to sam coś tu ubierasz w abstrakcję. A teraz "mieszanie prawd z fikcją prowadzi do tego ze fikcja staje się prawdą". Ja właśnie próbuję przejść na płaszczyznę konkretu. Uściślijmy o czym rozmawiamy i jakieś to niebezpieczne scenariusze nam grożą. Bo "zakłamywanie to chamstwo" w ogóle nie niesie żadnej informacji i nie jest konkretne ani trochę. Aby nie było abstrakcyjne, pojadę przykładem. Gdybyśmy rozmawiali o lootboksach, to krzyczenie "mikrotransakcje to chamstwo" nie byłoby dobrą dyskusją. Ani wołanie że "zniszczą naszą branżę kochaną". Na pewno nie byłoby też dobre wznoszenie się na wyżyny emocji. :spoko: Dobre byłaby konkretna rozmowa np. o ich wpływie na doświadczenia z gry, etc. Daj i tutaj takie konkrety. Przechodzenie z babki na froncie do oskarżania Polski o holokaust to dość daleki skok. Podobnie wyskakiwanie z biblią. Chcę widzieć ciąg przyczynowo-skutkowy. Póki co, widzę najwyżej taki, że być może sebki będą rzadziej prać swoje karyny, bo od grania w giereczkę nabiorą nieco respektu do kobiet. Ale raczej nie będą i nic się tak naprawdę nie zmieni.

Kończę post, aby nie wyszedł za długi, w którymś z kolejnych streszczę moje poglądy na historię, abyś wiedział z której strony mnie atakować. :cf:
  • 0

#258 BeSOS Napisany 21 czerwca 2018 - 15:58

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Właśnie chciałem kupić Nike z nowej kolekcji "betrue" a teraz czytam opis że mają przesłanie LGBT i podeszwę w kolorach tęczy :olo:
  • 0

#259 Stan Napisany 21 czerwca 2018 - 16:09

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 208 Postów:

 

@ Fingus - Pierdol się. Jak zwykle tylko twoje zdanie jest ok, jak ktoś ma inne to próbujesz je ubrać w ramy abstrakcji, odnosisz sie do przykładów z dupy mieszając z czymś kompletnie innym. Jak teraz z Wiedźminem.

O, nie zauważyłem dopisku, ale poszedł raport, więc dojrzałem. :^^:
I ciekaw jestem co i gdzie próbuję niby ubrać w ramy abstrakcji. Jak piszesz "jak zwykle" to sam coś tu ubierasz w abstrakcję. A teraz "mieszanie prawd z fikcją prowadzi do tego ze fikcja staje się prawdą". Ja właśnie próbuję przejść na płaszczyznę konkretu. Uściślijmy o czym rozmawiamy i jakieś to niebezpieczne scenariusze nam grożą. Bo "zakłamywanie to chamstwo" w ogóle nie niesie żadnej informacji i nie jest konkretne ani trochę. Aby nie było abstrakcyjne, pojadę przykładem. Gdybyśmy rozmawiali o lootboksach, to krzyczenie "mikrotransakcje to chamstwo" nie byłoby dobrą dyskusją. Ani wołanie że "zniszczą naszą branżę kochaną". Na pewno nie byłoby też dobre wznoszenie się na wyżyny emocji. :spoko: Dobre byłaby konkretna rozmowa np. o ich wpływie na doświadczenia z gry, etc. Daj i tutaj takie konkrety. Przechodzenie z babki na froncie do oskarżania Polski o holokaust to dość daleki skok. Podobnie wyskakiwanie z biblią. Chcę widzieć ciąg przyczynowo-skutkowy. Póki co, widzę najwyżej taki, że być może sebki będą rzadziej prać swoje karyny, bo od grania w giereczkę nabiorą nieco respektu do kobiet. Ale raczej nie będą i nic się tak naprawdę nie zmieni.

Kończę post, aby nie wyszedł za długi, w którymś z kolejnych streszczę moje poglądy na historię, abyś wiedział z której strony mnie atakować. :cf:

 

Kapusiostwo na tym forum jest okropne. Gorsze niż w PRLu! 

 

Odniosę się tutaj do twojego posta, ale najprawdopodobniej dopiero jutro. Przygotuj kawkę. 


  • 0

#260 Nyjacz Napisany 21 czerwca 2018 - 16:12

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 020 Postów:

Jak masz taką światopoglądową "wiedzę" jak o homoseksualizmie, to polecam nie polecać kawki, bo szkoda czasu  :u2:


  • 0

#261 Chewie Napisany 21 czerwca 2018 - 16:33

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

Ja do par homoseksualnych nic nie mam, niech sobie żyją. Ale żeby musieli promować giereczkę lesbami to strasznie słabe, tyle w temacie. Do samego last of us też nic nie mam bo to dobra gierka tylko na tym pokazie to było wszystko wyreżyesrowane, po co tak okłamywać ludzi? 


  • 0

#262 xell Napisany 21 czerwca 2018 - 16:36

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 348 Postów:
Mnie ciekawi jedna sprawa, jak komuś przeszkadzają amazonki w bikini i brak murzynów w Wiedźminie, to gry przekazują negatywne wzorce kulturowe i mają wielki wpływ na prawdziwy świat, jak komuś przeszkadza przekłamanie roli kobiet w historii, to gry to jedynie niewinna rozrywka i trochę fantazji nikomu nie zaszkodzi.
  • 1

#263 Stan Napisany 21 czerwca 2018 - 16:38

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 208 Postów:

Jak masz taką światopoglądową "wiedzę" jak o homoseksualizmie, to polecam nie polecać kawki, bo szkoda czasu  :u2:

No mam większa widzę historyczną niż bazowanie na jednej stronie w necie. Spoko, nie musisz się obawiać! 


  • 0

#264 Nyjacz Napisany 21 czerwca 2018 - 16:42

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 020 Postów:

 

Jak masz taką światopoglądową "wiedzę" jak o homoseksualizmie, to polecam nie polecać kawki, bo szkoda czasu  :u2:

No mam większa widzę historyczną niż bazowanie na jednej stronie w necie. Spoko, nie musisz się obawiać! 

 

Pytanie, czy ta "strona w necie" nie bazuje na większej ilości źródeł w temacie niż Twoja wiedza historyczna. Patrząc po tym, jak się rozłożyłeś w dyskusji, to wierzę w to.


  • 0

#265 Stan Napisany 21 czerwca 2018 - 16:47

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 208 Postów:

 

 

Jak masz taką światopoglądową "wiedzę" jak o homoseksualizmie, to polecam nie polecać kawki, bo szkoda czasu  :u2:

No mam większa widzę historyczną niż bazowanie na jednej stronie w necie. Spoko, nie musisz się obawiać! 

 

Pytanie, czy ta "strona w necie" nie bazuje na większej ilości źródeł w temacie niż Twoja wiedza historyczna. Patrząc po tym, jak się rozłożyłeś w dyskusji, to wierzę w to.

 

Wątpię. Dodam, że to ty wmawiałeś mi rzeczy których nie powiedziałem a na końcu dodałem źródło do którego się nawet nie odniosłeś. Typowy krzykacz z netu. Dewiant zapewne! 


  • 0

#266 Nyjacz Napisany 21 czerwca 2018 - 16:49

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 020 Postów:

Kto się do czego nie odniósł...  :clown: Oka, no to lecimy z konkretami. Jakie słowa Ci włożyłem w usta? Do czego się nie odniosłem?


  • 0

#267 Stan Napisany 21 czerwca 2018 - 16:55

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 208 Postów:

Np. to ze ja wmawiałem wam, że moje zdanie jest jedynym słusznym, że tylko to wspomnę. 


Ten post był edytowany przez Stan dnia: 21 czerwca 2018 - 16:55

  • 0

#268 fingus Napisany 21 czerwca 2018 - 16:57

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:

Mnie ciekawi jedna sprawa, jak komuś przeszkadzają amazonki w bikini i brak murzynów w Wiedźminie, to gry przekazują negatywne wzorce kulturowe i mają wielki wpływ na prawdziwy świat, jak komuś przeszkadza przekłamanie roli kobiet w historii, to gry to jedynie niewinna rozrywka i trochę fantazji nikomu nie zaszkodzi.

Też mnie to dziwi, zresztą parę postów temu do tego nawiązywałem. Ja tam do jednego wora wsadzam krzykaczy obu maści - zarówno tych, którym nie pasują babki na froncie ww2, jak i tych którym nie masują murzyny w wiedźminie.

hmmm, dziwna literówka, ale już nie chce mi się poprawiać

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 21 czerwca 2018 - 16:58

  • 0

#269 vagrant3 Napisany 21 czerwca 2018 - 17:00

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
nie szkoda wam czasu na takie dyskusje? zostawcie juz tych pedałów (i lezby) w spokoju, weźcie padzika w dłonie, postawcie sobie perłę, żeby była pod ręką i odpalcie jakąś topową giereczkę, która was aktualnie jara
  • 0

#270 Nyjacz Napisany 21 czerwca 2018 - 17:01

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 020 Postów:

Nic takiego nie powiedziałem. Mówię jedynie, że Twoje zdanie jest bzdurą utworzoną na podstawie brakach edukacyjnych i kierowaniem się ideologią. Ale zrozumiałem już, że ta dyskusja nie zajdzie donikąd, bo jak sam powiedziałeś, masz skrajnie niezmienny ograniczony światopogląd, także luzik, kolegami być możemy  :pijak:


  • 0