Skocz do zawartości

Gran Turismo 4

Polyphony Digital SCE PS2

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
393 odpowiedzi na ten temat

#331 Marbel Napisany 29 lipca 2006 - 09:05

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Ja przechodziłem głownie Audi R8


Gdybym maiła w kolekcji Audi R8 to bym się nie pytał;) A możesz zdradzić skąd go wziąłeś, gdzie wygrałeś? Bo chyba nie kupiłeś, bo bodajże kosztuje 8 milionów :(

Zapraszam do mojej galerii :


No, no...galeria niczego sobie, choć skromna to ciekawa:) Szczególnie ten Ford GT:) Czyżby robiony pod wpływem Driving Mission na Laguna Seca? :hmmm: Bo chyba na replay`u z wyścigu nie idzie strzelać fotek?
  • 0

#332 vagrant3 Napisany 29 lipca 2006 - 10:06

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
A propos, tak mi się przypomniało, że też swego czasu trochę się w PhotoMode bawiłem. Rezultaty są raczej średnie, ale póki co nic lepszego nie zmajstrowałem :P Może kiedyś jeszcze coś popstrykam...

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek
  • 0

#333 Mauro Napisany 29 lipca 2006 - 16:15

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 466 Postów:
Marbel w takim razie polecam Toyote Minolte mozesz ją wygrac w jednym z enduranców
  • 0

#334 Marbel Napisany 08 sierpnia 2006 - 18:47

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Marbel w takim razie polecam Toyote Minolte mozesz ją wygrac w jednym z enduranców


A możesz napisać w którym bo troche ich jest a jeden endurance to tak z kilka godzin (chyba z minimun 2). Nie wiem dokładnie ile, bo jeszcze się nie podejmowałem.
Na razie walczę z Driving missions (chyba z nrem 26 - tym z 90 sekundowym handicapem). Ktoś wie może co się dostaje po przejechaniu wszystkich tych misji? Chyba jeszcze nie było tego w tym temacie, jaby co to sorki za powtórkę :cojest:
  • 0

#335 Mauro Napisany 10 sierpnia 2006 - 13:50

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 466 Postów:
http://www.gtplanet.... ... e_Car_List

lista do wersji PAL
  • 0

#336 Scorpio Napisany 26 października 2006 - 19:10

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Hmmm hmmm ... po okresie błędów i wypaczeń ...

Czyli załamałem się. Dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem Gran Turismo 4 (i R&C 2). Dzielę się tylko radością ... i wizją rozpoczęcia wieeeelogodzinnej przygody :ninjadance:
  • 0

#337 Mauro Napisany 26 października 2006 - 20:11

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 466 Postów:
No czas najwyższy :P

Mnie ostatnio znowu napadło i gram :P byłem ze szkołą na wycieczce na Wysypisku Śmieci - troche to dziwne jak na LO i gadalismy z kumplem o GT :P i tak znowu zachciało mi sie grac :ninjadance:
  • 0

#338 Marbel Napisany 26 października 2006 - 20:20

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Hehe... To chyba jakiś nawrót ochoty na Gt4 bo mnie wzięło dokładnie 3 dni temu - Bawię się ostatnio (przed przerwą) wygranym Fordem GT w wersji wyścigowej - drze opony na zakrętach, inna zabawa niż polecaną przez VMauro Toyotą Minoltą :^^: Swoją drogą: Dzięki za radę :jeee:
  • 0

#339 Gość__* Napisany 26 października 2006 - 21:36

Gość__*
  • Goście
ej cośm dziwnego bo ja też kilka dni temu zaczełem grać w GT4, powaga, a miałem je w domu nietknięte ze 3 miesiące :P
dopiero zaczynam, mam 8,8% i 15 samochodów :P niewiem dokładnie co to za model ale taki czerwono biały NISSAN wyścigowy z naklejkami jest megawypasiony. super moc i przyspieszenie, skrętny jak wąż, trzyma się drogi świetnie i hamuje jak dziki :) jak na razie to moja najlepsza furka :ninjadance:
  • 0

#340 Mauro Napisany 01 kwietnia 2007 - 17:28

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 466 Postów:
Znowu mnie wzieło, moja Minolta znów wygrywa ;) Po przerwie przejechałem Laguna Seca Endurance :) 1;14 najlepszy czas okrążenia jaki udało mi sie wyśrubować na Super Hard oponach więc pewnie z SS można na 1;10 zejść. No i połowe European events zrobiłem :)

See you on track :^^:
  • 0

#341 Marbel Napisany 01 kwietnia 2007 - 20:15

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Powroty do GT4 muszą być związane z jakimiś fazami księżyca czy ułożeniem gwiazd ;) Bo właśnie w tle leci intro do GT4, a pomyślałem sobie że jeszcze zajrzę na forum.
No ale ja tak dla przejażdżki, czystej przyjemności włożyłem płytkę do napędu mojej czarnulki :) Spadam jeździć.
  • 0

#342 Texz Napisany 01 kwietnia 2007 - 21:06

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Takie powroty mogą być całkiem miłe. Pamiętam jak uruchomiłem qmplowi oryginalne* GT4 i sam nie mogłem puścić pada widząc jak elegancko prezentują się furki (byłem po FM).
Ale do GT4 obecnie już nie potrafię powrócić. Model jazdy totalnie zasysa mnie, aż płytka z Forzą zaczyna się na półeczce trząść z nerwów.

*oryginalne - próbował z backupami, na szczęście bez rezultatu :)
  • 0

#343 Scorpio Napisany 02 kwietnia 2007 - 06:43

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Bo właśnie w tle leci intro do GT4, a pomyślałem sobie że jeszcze zajrzę na forum.

A ja od dwóch tygodni rozbijam się moją Mazdą MX7 ... coś w tym faktycznie jest ... może Polyphony wysyła sygnał na cały świat "Idź i graj w GT4, Idź i graj w GT4, ..." :hmmm:
  • 0

#344 syon Napisany 02 kwietnia 2007 - 08:19

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Kurde balans, właśnie przed kilkoma minutami też rozkminiałem czy by nie spróbować troszeczkę pogimnastykować się z GT4 i jego modelem jazdy kartonowego pudła o_O Ehhh, pewnie będzie tak jak ostatnim razem... odpalę Midfield, skręci mnie pare razy i wyłącze "TO" :/
  • 0

#345 Mauro Napisany 02 kwietnia 2007 - 11:57

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 466 Postów:
Lol ale powrotów :D Milej sie bedzie jeździć ;) już drugi "masowy" powrót :D
  • 0

#346 vagrant3 Napisany 02 kwietnia 2007 - 14:05

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Lol ale powrotów :D Milej sie bedzie jeździć ;) już drugi "masowy" powrót :D

Też od paru dni miałem ochotę na GT4 (albo raczej żeby w ogóle pojeździć), ale Grubemu pożyczyłem, więc odpaliłem NFS: HP 2 a poźniej Forze ;]
  • 0

#347 Bruce Napisany 02 kwietnia 2007 - 21:16

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Dobra, żarty żartami ale to chyba naprawdę jakieś sygnały podprogowe od Polyphony bo i ja tydzień temu wróciłem po paru miesiącach przerwy do grania w GT4. :^^:
  • 0

#348 Şichărescu Napisany 03 kwietnia 2007 - 08:03

Şichărescu

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 233 Postów:
Ja co pare tygodni wracam na pare godzinek, teraz gram już chyba od soboty, także WPIZ!!!1111!!

Moje Renault do Megane Cup z cudownie dobranymi felami, yellow on yellows. Black on blacks brzmi lepiej, no ale to nie te kolorki :)
Dodany obrazek
Dodany obrazek
  • 0

#349 Aras Napisany 03 kwietnia 2007 - 08:24

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
a ja się czułem zawiedziony GT4, nie pograłem nawet jednej dzieisątej tego co w GT3 (na które po czasie tak narzekałem :ninja: ), zakupiłem platynę nówke, i potem szybciutko za 50 dyszek przy pierwszej okazji opyliłem...

tu było przegięcię w drugą stronę w stosunku do GT3 jeżeli chodzi o zdobywanie kasy, fizyka aut mi definitywnie nie pasowała... nie wiem to nie czasy GT2 gdzie cały dzień potrafiłem siedziec przy psxie i ustawiać skrzynię w mojej Suprze.

może nadejście Burnouta mnie tak zmieniło, ale obecnie nie jaram się całkowicie tą serią, podczas gdy Burniego3 kocham (10 słuszne jak wuj) i szrpię w niego i szarpię
  • 0

#350 Marbel Napisany 03 kwietnia 2007 - 12:30

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Sikor -> Fajowe foty. Też robiłem kilka ale to raczej na razie nie będę wrzucał. W ogóle niektórym może się nie podobać.
Swoją drogą to miejscówki z drugiej foty nie kojarzę. Chyba jakaś odkryta? Nie bawiłem się dawno Foto mode (czy jak to tam się zwie) więc nie pamiętam jej.
Jutro wracam do mojej subarki :klaszcze: Dziś niestety jeszcze nauka. Szkoda że już wszystkie wyścigi professional i inne takie w miarę krótkie imprezy mam przejechane. Zostały tylko endurace, a na to to tylu godzin na raz nie mam. A może polecacie coś, co sprawi niezłą frajdę (i wyzwanie?) w wyścigach krajowych lub od jakichś konkretnych marek? Na razie mam ok40% zaliczenia całej gry, jednak nie widzę jakichś konkretnych wyzwań :/
  • 0

#351 Şichărescu Napisany 03 kwietnia 2007 - 14:37

Şichărescu

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 233 Postów:

Sikor -> Fajowe foty.

Bez przesady, chciałem sie tylko felgami pochwalić :P

Swoją drogą to miejscówki z drugiej foty nie kojarzę.

Może teraz?
Dodany obrazek

A może polecacie coś, co sprawi niezłą frajdę (i wyzwanie?) w wyścigach krajowych lub od jakichś konkretnych marek? Na razie mam ok40% zaliczenia całej gry, jednak nie widzę jakichś konkretnych wyzwań


Puchar Lotusa Elise jest fajny. Jak chcesz wyzwanie to puchar Alpine'y, na Mountain Trial obraca mnie na każdym zakręcie, na reszcie torów nie jest lepiej.
  • 0

#352 Scorpio Napisany 03 kwietnia 2007 - 19:00

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Sikor, umieszczaj thumbnaila ... coś jak co daję poniżej (moja furka - Mazda RX7 ... niby napęd na tylną oś, ale trzyma się drogi jak magiczna ... moja miłość wielka tej części :) )

Dodany obrazek

W tym miejscu raz jeszcze dziękuję, że w GT4 nie da się odpicowywać samochodów ala Szybcy i wściekli :D
  • 0

#353 Mauro Napisany 03 kwietnia 2007 - 20:50

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 466 Postów:
A ja zbieram kase bo nie ubłaganie zbliża się dni 694-700 a ja chce kupić "black beasts" czyli całe czarne:

MAZDA 787B RACE CAR '91
NISSAN R92CP RACE CAR '92
NISSAN R390 GT1 RACE CAR '98
TOYOTA GT-ONE RACE CAR '99

No i chce wyruszyć przy okazji świąt w 24 godzinną podróz wokół Ringa :)) kiedyś byłem bliska kliknięcia "Entry" ale wtedy rzuciłem gierke ... niestety mój laser w PSce już jest na tyle wydymany ,że musze klikać reset po 5 razy zeby mi wreszcie GT wczytało ... :ziewa:
  • 0

#354 Mauro Napisany 06 kwietnia 2007 - 12:58

Mauro

    Reeeeeeeeee

  • Forumowicze
  • 6 466 Postów:
Sorry że post pod postem ale własnie udało mi się uzbierać 9,000,000 Cr :trup: ale mam "schowane" black cars jak dorwe jakiegos pendrive'a to zrobie z nimi jakies galerie ;)
  • 0

#355 tomekd Napisany 06 kwietnia 2007 - 13:04

tomekd

    Blanka

  • Narybek
  • 234 Postów:
A mi wczoraj udało się zaliczyć wszystkie Driving Missions :hurra: Ostatnia misja była zabójcza :ninja:
  • 0

#356 vagrant3 Napisany 06 kwietnia 2007 - 13:07

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

A mi wczoraj udało się zaliczyć wszystkie Driving Missions :hurra: Ostatnia misja była zabójcza :ninja:

Szacun. Nie wiem kiedy ja się za to zabiorę x_X Praktycznie tylko misje od 11 do końca i kilka najdłuższych Endurance'ów mi zostało do 100%.
  • 0

#357 Marbel Napisany 06 kwietnia 2007 - 13:17

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

A mi wczoraj udało się zaliczyć wszystkie Driving Missions :hurra: Ostatnia misja była zabójcza :ninja:

O, no to faktycznie wyczyn. Mi właśnie została ta ostatnia misja i za Chiny nie potrafię jej przejść (to ta z Maclarenem Mercedesem i bodajże 2,5 minutowym opóźnieniem na Nurburgring, rajt?). Zawsze mi braknie z 10-15 sekund.
Gratki :hurra:
  • 0

#358 tomekd Napisany 06 kwietnia 2007 - 13:39

tomekd

    Blanka

  • Narybek
  • 234 Postów:
marbel007, zgadza się, to jest właśnie ta ostatnia misja. Męczyłem się z nią prawie kilka dni :ninja: Bez 100% znajomości trasy nie ma szans na jej zaliczenie. Ale najgorsze i najbardziej frustrujące było to, że za każdym razem trzeba było czekać te cholerne 2 minuty żeby wystartować :trup:

Tu jest filmik jak jakiś koleś zalicza tą misję:
http://video.google.... ... 5474&hl=en
  • 0

#359 Albertos Napisany 15 kwietnia 2007 - 14:35

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:
Wie ktoś jak zdobyć formułe w gt4, bo coś mnie ostatnio kręci na kubice a nie mam funduszu na nową gre a w gt4 jest formula gt tylko za chiny nie mogę pokonać tych ziomków samochodem (zwykłym), pasowała by właśnie formułka ale nigdzie jej nie moge zdobyć -poproszę o pomoc
  • 0

#360 Marbel Napisany 15 kwietnia 2007 - 17:21

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Wie ktoś jak zdobyć formułe w gt4, bo coś mnie ostatnio kręci na kubice a nie mam funduszu na nową gre a w gt4 jest formula gt tylko za chiny nie mogę pokonać tych ziomków samochodem (zwykłym), pasowała by właśnie formułka ale nigdzie jej nie moge zdobyć -poproszę o pomoc

Niestety musisz wygrać wyścig wytrzymałościowy na Nurburgring 24h :/ Chyba kilka stron wcześniej ktoś się chwalił tym wyczynem? V[Mauro]? Nie pamiętam.

Pełna lista samochodów do zdobycia (też już była):
http://www.gtplanet.... ... e_Car_List
  • 0



Inne z tagami: