Skocz do zawartości

Gran Turismo 4

Polyphony Digital SCE PS2

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
393 odpowiedzi na ten temat

#361 Albertos Napisany 20 kwietnia 2007 - 12:09

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:
Ja was podziwiam ...na prawde ja mam 87% i musze to powiedzieć że poprostu nie wytrzymuje tych wk*****jących mnie wyścigów po 12h czy 24h albo te Driving Missions zwłaszcza ostatnia to jest jekiś shit na dodatek za każdy restart muszę czekać 2 min ..........wwwwwwww kończe z tą grą :bue:
  • 0

#362 Cola Napisany 05 maja 2007 - 17:37

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Ja was podziwiam ...na prawde ja mam 87% i musze to powiedzieć że poprostu nie wytrzymuje tych wk*****jących mnie wyścigów po 12h czy 24h albo te Driving Missions zwłaszcza ostatnia to jest jekiś shit na dodatek za każdy restart muszę czekać 2 min ..........wwwwwwww kończe z tą grą :bue:


Ja wyścigi po 12h i im podobne zaliczyłem za pomocą trybu B-spec........
Mam 70% ukonczonej gry i robie sobie od tej gry przerwe na jakiś czas. Po pewnym czasie znów wróce do GT 4 bo ten tytuł ma w sobie jakąś magię :^^:
  • 0

#363 Marbel Napisany 05 maja 2007 - 20:11

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Mam 70% ukonczonej gry i robie sobie od tej gry przerwe na jakiś czas. Po pewnym czasie znów wróce do GT 4 bo ten tytuł ma w sobie jakąś magię :^^:

Jak widać po nas, wyżej podpisanych to gra do której często się wraca... ale im później tym na krócej. Przynajmniej w moim wypadku. Obecnie jak wracam to są to pojedyncze incydenty na góra dwa dni :) Ale gierka ma w sobie to coś :hurra:
  • 0

#364 vagrant3 Napisany 05 maja 2007 - 23:26

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Ja wyścigi po 12h i im podobne zaliczyłem za pomocą trybu B-spec........

Ja wolę ich już nie zaliczyć niżbym miał skorzystać z pomocy auto-pilota
  • 0

#365 Bruce Napisany 06 maja 2007 - 08:07

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:

Ja wyścigi po 12h i im podobne zaliczyłem za pomocą trybu B-spec........

Ja wolę ich już nie zaliczyć niżbym miał skorzystać z pomocy auto-pilota


Zgadzam się. Wolę znaleźć czas i spróbować przejechać je o własnych siłach. Szkoda tylko, że tak mało rywali na torze...
  • 0

#366 Aras Napisany 06 maja 2007 - 08:35

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
ja przez takie wyścigi rzuciłem GT3 i GT4 w kąt :)

naprawdę gdy zwróciłem uwagę że w GT3 nagle zaczynają się same wyścigi trwające ponad 30 minut, w których po 7-10 minutach prowadzę na tyle, że mogłyby się skończyć to przestałem uprawiać sztuke dla sztuki. Tak samo endurance, 2 godziny były wystarczająco długie a to nagle wywalili jakies kosmosy by sztucznie nabić czas przemęczony z tym tytułem.
W GT4 poszla już przeginka po całości w tych kwestiach i po dwóch tygodniach kombinowałem już gdzie go upchnąć.

sorry ale chcę grać a nie tracić czas, GT puta
  • 0

#367 vagrant3 Napisany 06 maja 2007 - 11:32

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Tak samo endurance, 2 godziny były wystarczająco długie a to nagle wywalili jakies kosmosy by sztucznie nabić czas przemęczony z tym tytułem.

Moim zdaniem też 2 godzinne wyścigi takie jak były w jedynce, dwójce i trójce to porządna dawka jazdy. Więcej nie trzeba.

Szkoda tylko, że tak mało rywali na torze...

No szkoda. Szkoda też, że warunki pogodowe i dobowe są niezmienne, a poza tym w gruncie rzeczy te najdłuższe wyścigi to pod względem trudności słabe wyzwanie, no pomijając ten czas. Choć z drugiej strony nie wiem jak bym się czuł zmagając się z rywalami dajmy na to 12 godzin żeby ostatecznie przyjechać jako drugi i nie zgarnąć nagrody ani procencików :/
  • 0

#368 Scorpio Napisany 29 maja 2007 - 20:37

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
W końcu zakupiłem Ubermobila 8)

Felg nie było tych co ja mam, ale znalazłem podobne :P No i mój bez szyberdachu. Kilka fot :)
http://www.neo-plus.... ... ply&t=1132
Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek
Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek

EDIT: porównanie Ubermobilu w realu i w GT4 :)
Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek
Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek
  • 0

#369 oranje Napisany 29 maja 2007 - 21:00

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Fajne :)
A tak swoją drogą. Opłaca mi sie kupic GT4? Ma trzecią cześc od 1,5 roku i jakieś 88% ukończenia. Narazie nie gram, bo zza łatwa :( Czy 4 bardzo sie rożni?
  • 0

#370 Gnato Napisany 30 maja 2007 - 09:16

Gnato

    Korpulentny intelektualnie

  • Forumowicze
  • 1 457 Postów:
Według mnie sporo się zmieniło - najbardziej rzuca się w oczy ilość klatek animacji (płynne 50 w pal) najbardziej to widać na Nurburgringu (BARDZO realistyczne wizualnie) i przy bardzo szybkiej jeździe ponad 300 na godzinę- niesamowity efekt, wszystko śmiga i widać masę mikro wstrząsów. Ogólnie po przesiadce z 3 na 4 już do 3 nie wracałem poza jedną trasą w klasie Dirt.
Grafika pozostała podobna mimo tego kopa w płynności.
Poza tym gra jest tania jak barszcz.
  • 0

#371 vagrant3 Napisany 30 maja 2007 - 10:28

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Grafika pozostała podobna mimo tego kopa w płynności.

Podobna, ale ja uważam że jest widocznie lepsza i bardziej fotorealistyczna. Inne elementy podobnie - niewielkie zmiany, zazwyczaj na lepsze. Musiałbym się skupić (a to boli) żeby dokładnie wszystko wymieniać ;) Bardzo mi się podobało wprowadzenie (no chyba, że pomimo wielu godzin i 99% w GT3 nie zauważyłem tego) możliwości zapamiętania do trzech konfiguracji ustawienia każdego z samochodów i po prostu łatwe przełączanie się miedzy nimi. Fajna sprawa, bo nie trzeba ciągle w tym grzebać :)
  • 0

#372 Gość__* Napisany 07 lipca 2007 - 12:50

Gość__*
  • Goście
A mnie GT4 zawiodło. Poprostu ta seria się już wypaliła i moim zdaniem jeżeli nowe GT nie ruszy z kopyta to poprostu o niej zapomnę... GT1 była genialna, GT2 ogromna i niezwykle klimatyczna, trójka jakoś już męcząca ale GT4 to totalna monotonia... Nic nowego, ten sam schemat, ta sama nuda... Szkoda. Choć pewnie kiedyś się za nią wezmę jeszcze.
  • 0

#373 Aras Napisany 07 lipca 2007 - 12:56

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:

. GT1 była genialna, GT2 ogromna i niezwykle klimatyczna, trójka jakoś już męcząca ale GT4 to totalna monotonia... Nic nowego, ten sam schemat, ta sama nuda...

mam tak samo jak Ty
  • 0

#374 Gość__* Napisany 09 lipca 2007 - 16:55

Gość__*
  • Goście
mnie tam GT4 wciagnelo na jakis dluzszy czas....lecz po zobaczeniu ile tego jest do zaliczania ...dalem sobie na luz

a pozniej tylko podziwialem grafe :P
  • 0

#375 Kurzy Napisany 08 sierpnia 2007 - 14:57

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
Kupiłem Manta Compressor 2...z GT4 jezdzi się chu******o ;/;/ jestem niebiańsko wkurzony:( wydałem dzisiaj na to 150 zł. Czy ta kierownica jest chusteckzowa czy kwestia przwyczajenia....wszedzie ją chwalono;/;/

Kto chce to kierwoncie nowke za 120 zł????????????????????? Sprzedaje od reki
  • 0

#376 Albertos Napisany 08 sierpnia 2007 - 16:24

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:
Heh to dlatego sprzedajesz ja taraz na Allegro...
Ja miałem to same uczucie (a mam kierownice podobną do twojej tz. wibracje,stopnie itp.) ale u mnie nie było aż tak źle, ba nawet po tygodniu jazdy szło nawet nieźle, ale i tak zrezygnowałem...Ale odkryłem że w WRC Rally Evolved gra sie dobrze!!! a w NFS U2 gra sie bardzo dobrze... popatrz sobie jak to jest u ciebie
  • 0

#377 Kurzy Napisany 09 sierpnia 2007 - 14:01

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
Czy na takiej keirownicy 180 stopn iejst możliwe wykręcanie wyników lepszych niż na padzie?? bo po 1 dniu ostrych ćwiczeń jednak lepiej na padzie a boję się co będzie w trudniejszych wyścigach;/

Czy grając na manualnej skrzyni będe miał tylko ciut czy znacznie lepsze rezultaty (gram na kierownicy na manualnej i już mi spoko idzie nawet)

proszę o pomoc
  • 0

#378 Gość__* Napisany 09 września 2007 - 14:51

Gość__*
  • Goście
Mam małe pytanie. Czemu jak chce przeznaczyć save z gran turismo 3 na 100 000 Cr. to zamiast tej kasy dostaje tylko 30 000? Jak zrobić by dostac całe 100 000. Z góry dziękuje.
  • 0

#379 Gość__* Napisany 04 listopada 2007 - 19:13

Gość__*
  • Goście
co ile trzeba wymieniac olej w GT4, w GT3 po 300km zapalała sie kontrolka, a w czwórce jezdze 1 autem ponad 400km i nic, czekac az zapali sie kontrolka (przy jakim przebiegu sie oswieca) czy wymieniac co okreslaną licze km :hmmm:
  • 0

#380 AdamekPL Napisany 10 lutego 2008 - 14:00

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
A mi się Gran Turismo 4 nie spodobało.
Wolę arcadowe, wyścigi, jak seria Burnout, od symulacji.
GT4, w mojej opinii charakteryzuje, się brakiem jakiegokolwiek poczucia pędu :ziewa: . Nudne to jak nie wiem co, więcej niż parę wyścigów nie mogę pod rząd wytrzymać, bo usypiam.
Choć co do grafiki zgodzę, się robi wrażenie. Szczególnie jeśli chodzi o samochody. Miejscówki już mniej. Wrażenie robi duża ilość samochodów, ale po co, skoro 1/2 z tej ilości, nie pokieruje, albo zrobię to, rapem raz.
Jak dla mnie strata forsy.
  • 0

#381 pawel_k Napisany 12 lutego 2008 - 00:58

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

GT4, w mojej opinii charakteryzuje, się brakiem jakiegokolwiek poczucia pędu

tu się nie do końca zgodzę. ja gram z kamerą ze środka i jest na prawdę dobrze, co prawda nie jest to Burnout ale też powiedzmy szczerze że w Burnout jest to trochę przerysowane...

dla mnie GT4 było wielkie do czasu zagrania w Enthusię, tydzień temu odpaliłem jednak GT4 na kierownicy (pierwszy driving force) i gra nabrała ponownie blasku pokazując że nie jest złym symulatorem (nie to żeby pod tym względem rządziła bo znajdę na konsole co najmniej 2 gry lepsze pod względem realizmu ale jest i tak bardzo fajnie)

w każdym razie na pewno nie jest to strata kasy ;)
  • 0

#382 burnstein Napisany 23 sierpnia 2009 - 22:16

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 135 Postów:
Wiem, że NIKOGO, ale dla mnie Gran Turismo to crap, który przegrywa z pierwszym lepszym arkejdowym wyścigiem na 8. Sto razy lepiej bawiłem się grając w Tokyo Extreme Racer na DC. Ah, wreszcie to z siebie wydusiłem Dodany obrazek
  • 0

#383 keogh Napisany 23 sierpnia 2009 - 22:47

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
zal
  • 0

#384 cybercotlet Napisany 23 sierpnia 2009 - 22:55

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 608 Postów:
Pierwsze słyszę o tej grze.
  • 0

#385 keogh Napisany 23 sierpnia 2009 - 23:07

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
jakiej ?
  • 0

#386 Gość_Zero_* Napisany 23 sierpnia 2009 - 23:07

Gość_Zero_*
  • Goście
Ja się muszę przyznać że odpaliłem GT4 na PS2 przejechałem jeden wyścig, wyłączyłem, włączyłem Burnout Takedown (a potem Revenge) ... i tyle moje PS2 widziało GT ... mimo to na GT5 czekam z ciekawości :)
  • 0

#387 keogh Napisany 23 sierpnia 2009 - 23:09

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
pozer
  • 0

#388 cybercotlet Napisany 23 sierpnia 2009 - 23:12

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 608 Postów:

jakiej ?

Gran Turismo 4

Tokyo Extreme Racer wypadałoby znać mając w avatarze Logo Dreamcasta :P
  • 0

#389 Gość_Zero_* Napisany 23 sierpnia 2009 - 23:15

Gość_Zero_*
  • Goście
GT i ten pseudorealizm jest dla cieci, którzy nie maja prawka, i nigdy nie zapieprzali sobie 180-200 km/h ... dla prawdziwych hardkorów i facetów z jajami wiekości dyni jest Burnout !!!
  • 0

#390 cybercotlet Napisany 23 sierpnia 2009 - 23:17

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 608 Postów:

GT i ten pseudorealizm jest dla cieci, którzy nie maja prawka, i nigdy nie zapieprzali sobie 180-200 km/h ... dla prawdziwych hardkorów i facetów z jajami wiekości dyni jest Burnout !!!

To jest dopiero gra dla dzieci :| Takie Mario Kart z jednym power upem.
  • 0



Inne z tagami: